Módní nebe

Fotoalbum tématu (1021) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 108 Další »
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.14 05:50

@Jiná Realita Ja by som v tom asi nechodila, ja som prevážne „čierno-biela“. Ale ako napísala demode je to fakt vysoká krejčovina a ja tu dávam veci čo ma zaujali z pohľadu ušitia. Uznávam je to rubrika módni nebe a nie perfektne ušitý kus, ale ja som inú rubriku nenašla a zakladať novú sa mi nechce. Ja síce rozprávam česky a v normalnom živote aj píšem, ale slovosled slováka pišuceho česky je iný a je to podľa mňa na čítanie pre čechov ťažšie ako slovenčina a tu boli negativne komentáre pri diskusii so slovenským názvom, tak to dávam tu. Tie modely sú okrem toho svadobného Chanelu aktuálna kolekcia a tak aspoň prvú polovicu názvu splňajú, sú módne.:-) Ale pokusím sa nájsť správnu diskusiu, alebo sa na to vykašlem. :-D

Milli
2524 příspěvků 10.2.14 08:59

@Giulietta - žádnou správnou nehledejte, tady je to prima. Kde bych to pak dohledávala. Váš přehled je značný a mě vyhovující - už jsem párkrát jsem využila barevnou nebo stylovou kombinaci z vašich postů.
To poslední historické/svatební sako je nádherné. Od pasu nahoru bych ho bez úprav klidně nosila.

Klotylka
568 příspěvků 10.2.14 09:03
@catherinne píše:
Kdy nám Áda konečně ukáže ty šaty?

Já myslím, že nikdy. Nebylo to tak už loni? Já jsem čekala několik dní, než mi došlo, že záblesky v bulváru je to ono a víc toho neuvidíme.

budox
619 příspěvků 10.2.14 10:07

@Klotylka
já loni taky čekala a nic, tak jsem zadala do vyhladávače Ada na plese v Opeře a vyjela mi fotka z Omlazení, to mě opravdu pobavilo. Jinak zklamání tak velké, že letos pátrat nebudu a ponechám si zbytek iluzí.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.14 17:30

Tony Yaacoub Couture S/S 2014
http://media-cache-ak0.pinimg.com/…336e9ce6.jpg

birkin
1862 příspěvků 10.2.14 18:17

Ať máme pěkný kontrast… za mne minimalistické nebe v podání paní Beckham pro podzim.

catherinne
13518 příspěvků 10.2.14 18:44
@Klotylka píše:
Já myslím, že nikdy. Nebylo to tak už loni? Já jsem čekala několik dní, než mi došlo, že záblesky v bulváru je to ono a víc toho neuvidíme.

tak Ada měla provést něco šokujícího, aby ji do toho Blesku určitě vyfotili

Jiná Realita
13791 příspěvků 10.2.14 18:45

@birkin
jsem si jista, že kdyby se v tom kabátě někdo objevil na pekle, bude mu sděleno, že ho dělá tlustým :D

birkin
1862 příspěvků 10.2.14 19:05

@Jiná Realita Máte asi, bohužel, pravdu. Na druhou stranu netřeba zoufat, peklo má v mnoha směrech hodně omezené rozhledy:-)

RueDuPastis
684 příspěvků 10.2.14 19:42

@birkin Chtěla jsem to sem dát, ale byla jsem moc líná (omlouvá mě učení :D ) thumbs up má nádherné kolekce, i ty starší, kde má spíš šaty do kanceláře apod se mi moc líbily, přesně podle mého gusta.

Go-lightly
3429 příspěvků 10.2.14 19:47
@catherinne píše:
Kdy nám Áda konečně ukáže ty šaty?

Však už tam jsou - v diskusi pod článkem, vložila fotku po plese. Za mě tedy mínus, je to takové upachtěné, radši neměla zveřejňovat inspiraci, ten kontrast je příliš.

birkin
1862 příspěvků 10.2.14 21:17

@RueDuPastis Jen se učte:-) Objevilo se to na idnes.cz a připomělo mi to podívat se na style.com, tam je toho víc. Souhlasím, má úžasné věci a šaty obzvlášť, přitom na tom jakoby nic není, že… Ale materiály jsou to špičkové a to oblečení povznesou. Škoda jen, že to není standard. Neříkám, že to má mít HM, ale najít někde něco podobného za méně peněz než originál VB stojí, je těměř nemožné.

RueDuPastis
684 příspěvků 10.2.14 21:22

@birkin Jako myslím si že levné řetězce v podstatě srazily hranici ochoty utratit trochu víc peněz za šaty, ale kde se prodávají velkoobchodně šaty kvalitnější (ne stará panna), přitom dobř estřižené za cca 3 - 5k? :) to mi teda chybí, díra na trhu :)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.14 21:26

@birkin, z tech dvou cernych kabatu neusnu - uz asi nikdy! Krasne!

birkin
1862 příspěvků 10.2.14 21:34

@lioncity Také mám na něj zálusk. Ale spánek si uchovejte, má to řešení. Buď koupit originál anebo pořídit špičkový kašmír a nechat ušít, je třeba ale pečlivě vybírat kde. Dostanete se na menší cenu, ale drahé to bude i tak. Já chci na jaro ty šaty, asi v tmavě modré, tak se budu pídit… Každopádně ty originál kabáty budou VELMI drahé, ten lesk té černé barvy o tom svědčí.

birkin
1862 příspěvků 10.2.14 21:35

@RueDuPastis Přesně, není kde…

RueDuPastis
684 příspěvků 10.2.14 21:42

@birkin Její věci jsou kolikrát dražší než profláknuté luxusní značky, jsou to už 4 ciferné sumy za kabáty i kabelky.

Alzbeta
197 příspěvků 10.2.14 21:43

@birkin Až se dopídíte, dejte vědět. :-)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.14 21:45

@RueDuPastis, v iBlues ve slevach to bylo cenove nejak podobne, bohuzel zruseno, takze nevim, kde se obliknu ;-(

birkin
1862 příspěvků 10.2.14 21:46

@Alzbeta Dám, zkusím nějaká osvědčená místa:-)

Alzbeta
197 příspěvků 10.2.14 21:48

@birkin Děkuji, už se moc těším na jaro a šaty.

birkin
1862 příspěvků 10.2.14 21:50

@RueDuPastis Ano, je to opravdu až pekelně drahé. Přitom je to opravdu o špičkověm střihu a materiálu! Je to tak jednoduché, v podstatě nic originálního, ve smyslu nějaké nesmírné invence… Ona čím je jednodušší, tím je lepší. Taková kdysi bývala Jil Sander.

catherinne
13518 příspěvků 10.2.14 21:50
@lioncity píše:
@birkin, z tech dvou cernych kabatu neusnu - uz asi nikdy! Krasne!

No, ale kde je vzít. A v případě originálu, kde na ně vzít.

Linie
2020 příspěvků 10.2.14 21:51

Velkoobchodně nakoupíte jen na veletrzích - Dusseldorf, Milano, Paříž.

catherinne
13518 příspěvků 10.2.14 21:55

Rozhodně nechci Adu urazit, ale po shlédnutí fotky šatů, mi přijde, že umí lépe kreslit než šít :-(

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 108 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek