Módní peklo + iDNES.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.14 12:29

@gummybee Kdyby jen maily, ale co teprve všechny ty informace. Bude vedet co bude k veceri, kde jsem si koupila saty, a kolik jsem porodila deti :-D.

Dnešníden
82 příspěvků 31.01.14 12:31

Ach jo :-(. Lidovky a Mladou frontu jsem od doby co je skoupil B nekoupila. Teď mě dohnal i tady :-(

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.14 12:33
@Dnešníden píše:
Ach jo :-(. Lidovky a Mladou frontu jsem od doby co je skoupil B nekoupila. Teď mě dohnal i tady :-(

jeeeee, dalsi, ktera si mysli, ze nad nama babis stoji a nuti nas psat to, co se jemu libi.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.14 12:34
@razorblade_reloaded píše:
Jezisi muzu tady jeste vubec diskutovat?:D

Chyba. Opravuji na: Andreji muzu tady jeste vubec diskutovat?:D

Oldyn
6156 příspěvků 31.01.14 12:45

Proradná mediokracie!!! Kdo bude příště? Protivná blondýna, Cuketka?

Mysterious
146 příspěvků 31.01.14 13:06

@Brunhilde A to je kdo, ten skutečný vlk z Wall Street? Babiš? Nebo kde najdu ten článek?

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.14 13:11
@Mysterious píše:
@Brunhilde A to je kdo, ten skutečný vlk z Wall Street? Babiš? Nebo kde najdu ten článek?

http://xman.idnes.cz/…an-styl.aspx?…
Je vtipné, že neměří ani 170 cm. Pak to chápu.

Go-lightly
3429 příspěvků 31.01.14 13:25
@Oldyn píše:
Proradná mediokracie!!! Kdo bude příště? Protivná blondýna, Cuketka?

To záleží na tom, jestli prodají někomu jako webdio (kdo to ovšem ruče přeprodá dál). Můžeme se zlobit, ale, víte, když jim nabídnou milión, nemůžete se divit.
Jinak, na Idnes vyžadují skutečné jméno, tak bych se nedivila, kdyby to dorazilo i sem. Aspoň, kdykoliv „velký“ list schramstne nějaký blog, začne po určitém čase vyžadovat identifikaci, čímž spolehlivě diskuse zazdí. No, škoda. Užívejme si milé anonymní společnosti, dokud to jde.

bestia
2300 příspěvků 31.01.14 13:30

Mp ma okrem tych pravych mien lepsie udaje nez vsetky tajne sluzby dokopy. ved tu sa verejne prepiera aj cislo podprsenky :D

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.14 13:31

@Go-lightly
Tak tady se nějaké trollení moc nevyskytuje, nicméně s nárůstem čtenosti (jde to ještě vůbec?) sem asi taky dorazí nějaké zrůdičky.
Pokud na to budou admini stačit, a já myslím, že jo, protože posilujou IT, může to být v cajku. Žumpu neočekávám, na to je to moc specializovaný web.

Oldyn
6156 příspěvků 31.01.14 13:56

@Go-lightly
Lidi pro pár zlaťáků udělají cokoliv a ti co prachy mají, chtějí mít moc nad těmi co jich tolik nemají. A je to pořád dokola a lidstvo se nepoučí a nepoučí.
Nedělám si iluzi, že přezdívka mne zachrání, IT vidí, IT si pamatuje. :D

Kammila
467 příspěvků 31.01.14 14:00

Kde já budu prokrastinovat, pokud zde nyní bude mrtvo…:-)

Go-lightly
3429 příspěvků 31.01.14 16:13

@Brunhilde To je jedno, že se nevyskytuje trolení, oni to dělají ze zásady, mají jednotnou politiku. Totéž udělaly Lidovky s Neviditelným psem, kde byla fajn semknutá komunita, bez trolů, s diskusemi zajímavějšími než články. Bum! Lidovky začaly vyžadovat identifikaci, tedy musel i Pes. Zaregistrovala se jen hrstka, která tam teď naprázdno mele a haštěří se mezi sebou, protože se už až příliš znají.

gummybee
4596 příspěvků 31.01.14 16:47

@Go-lightly ale to jsou diskuse, tohle je fórum - vyžadovat na fórum registraci pod občanským jménem je sebevražda

Go-lightly
3429 příspěvků 31.01.14 16:53

No, tak doufejme!

Sonetka
116 příspěvků 31.01.14 18:21

No super. „…synergie…oblíbený server módní bloggerky Ady, nazvaný MódníPeklo. cz, s ženským portálem OnaDnes.cz nebo s módním eshopem Modissimo.cz.“
Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/…onomika.aspx?…
Takže můžeme čekat, že se tady začnou objevovat stejně kvalitní články jako v Ona, objevovat se reklama na to, jak úžasné a kvalitní výrobky jsou na Modissimo. Jo a nesmíme zapomenout na maminky z emimina. Dávám tomu rok než se i taky stanou špičaté kozačky a džínové sukně s legíny pod nimi vrcholem módy a nezpochybnitelnou elegancí. :(

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.14 18:27

V každém případě, i kdyby agent Bureš vydal za nákup kdejakých mediálních domů poslední pětník, stejně ho volit nebudu, takže klid… A reklamy mám zablokované.
MP je jediné komunitní fórum, které abonuji, takže mi nebude dělat problém ho opustit, až se mi tady přestane líbit. Až takový závislák zas nejsem.

dost_bot
2071 příspěvků 31.01.14 18:27

@Go-lightly Podobné umrtvení proběhlo na recepty.cz. Tam to nemuselo dojít až do těch jmen a statků, stačilo „vylepšení“ IT - a konec. Komunita umřela.

Jiná Realita
13791 příspěvků 31.01.14 19:36

Co v tomto státě ještě nevlastní babiš (skrytě či otevřeně)…?

Gliese581
36 příspěvků 01.02.14 00:34

A ja proc zase najednou tolik clanku :)

Mayim
401 příspěvků 12.02.14 22:01
@dost_bot píše:
@Go-lightly Podobné umrtvení proběhlo na recepty.cz. Tam to nemuselo dojít až do těch jmen a statků, stačilo „vylepšení“ IT - a konec. Komunita umřela.

na Novinkách taky - když zrušili sekci blogů, zrušili zároveň s tím celkem funkční skupinu „známých“ (dodnes mě mrzí, že jsem se jediného proběhlého srazu s těmi lidmi nezúčastnila). Pak se rozprchli na různé stránky a skupina se rozplynula…

Dammy
1672 příspěvků 14.02.14 16:51

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 21:40

Ada Pekelná
973 příspěvků 14.02.14 16:54

Spíš doufám, že se občas nějaké moudro z Pekla propasuje do Oněnky :]

Dammy
1672 příspěvků 14.02.14 17:02

.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek