Moje oděvní značka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Guelph
8 příspěvků 25.7.21 23:05
Moje oděvní značka

Jakým způsobem se mohu stát majitelem své vlastní oděvní značky s ochrannou známkou ®?.Rád bych zkusil navrhovat vlastní oděvní a obuvní značku s ochrannou známkou ® a stát se tak majitelem vlastní oděvní značky a zkusit prorazit ve světě módního stylu. Jaká mě podle vás čeká cesta k úspěchu a výdaje ke splnění oděvního snu?

Reakce:
madlusa
88 příspěvků 26.7.21 23:49

Ptejte se spíš v podnikatelských skupinách např. na FB - Podnikatelé a živnostníci, výměna zkušeností.

Gorilka
1438 příspěvků 27.7.21 07:52
  • Registrace ochranné známky pro ČR je cca 10000kč, pro EU cca trojnásobek.
  • ŽL nebo sro? Od toho se odvíjí další výdaje.
  • Kdo to bude šít? Ty nebo někdo další? (zase výdaje)
Demode
2054 příspěvků 28.7.21 16:09

Když zadáte do strýčka G. „ochranné známky“ vyplivne vám spoustu odkazů na služby ohledně registrace ochr. známek a s tím souvisejících věcí. Pro vás nejvhodnější byl v mém výběru hned druhý v pořadí, který nabízí kompletní poradenství a registraci ochranné známky za přijatelnou cenu (advokátní a právní kancelář), ale záleží na vás, co zvolíte.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek