Molitanova prsa

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Dahllie
2222 příspěvků 26.04.13 11:35

Teď právě 36J nevystužené s kosticí. Měla jsem jednu vystuženou (85JJ), ale už jsem z ní vyhubla, takže čekám až dohubnu do konce a pak si půjdu pro novou (Onyx od Ewy Michalak, dokonalá podprsenka i pro velká prsa). Bez podprsenky se svými mírami opravdu chodit nemůžu. A problém s vycpanými nemám, v mé velikosti prostě neexistují :-D spíš mám problém v Čechách sehnat prádlo, které mi není malé. V Liberci třeba neseženu vůbec.

Jetthro
1130 příspěvků 26.04.13 11:38

Jooo sehnat telovou podprsenku normalniho tvaru, bez zbytecnych curinek, vycpavek a idelane s odepinatelnymi raminky je nadlidsky ukol..nevim proc maji vsichni vyrobci pocit, ze je nutne KAZDOU podprsenku vycpat, dokonce i ty velke velikosti..uz nejakou normalni shanim asi mesic, bez uspechu :/

budox
619 příspěvků 26.04.13 11:45

@borůvka 19
tak to máš asi smůlu na okolí, já za celý život neslyšela od chlapů nemístnou poznámku na velikost ňader, od ženské jednou (mladá maminka se striovými dlouhými prsy se ve sprše útrpně zeptala, jestli manželovi nevadí moje malá prsa :o) ) zato občas slyším chlapy dole v kuchyňce řechtat se pushupkařkám.
Ale je to každého volba.
Jediné, co mě vadí je převaha molitanek v obchodech a chudý výběr normálních podprsenek

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.13 11:46

Kupuju si prádlo v Etamu, tam mají od každé řady podprsenek jak vycpané, tak i nevycpané exempláře. Samozřejmě vycpaniny převládají; musím se k těm svým probíjet jejich molitanovými sestrami, které výhrůžně trčí vždy zepředu věšáku.
Zjistila jsem ale, že nejlepší jsou pro mne nakonec ty úplně hladké bezešvé jednobarevné z mikrovlákna - a teď nevím, jak se ta řada jmenuje. Mají na ně akci, když si koupíte dvě, dostanete slevu, to samé u kalhotek z téhle řady.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.13 11:48

@budox
Teda to je mazec, co všechno lidi ve sprše nenapadne? Úplně se mi v hlavě rojí náměty na drzé odpovědi na takový nejapný dotaz!

erinayet
48 příspěvků 26.04.13 11:51

Mám 70A a vždycky říkám, že takovýhle malý kozičky nemůžou nikoho urazit :-D.
Tak chodím s podprdou i bez podle nálady a moc to neřeším.
Dřív jsem z nich měla dost trauma, protože jsem se často nevešla (rozuměj jako byly mi košíčky okatě velké) i do těch nejmenších podprsenek.
Ale už se to nějak spravilo a zase si jich cením pro jejich pevnost a aj to, že mě nafackují, když běžím.
Prádlo nosím samozřejmě s kosticemi a lehce vycpané, nejraději gelem, ale v rozumné míře, ne podprsenky, co vám přidají 2čísla - prostě tak nějak rozumě, aby dekolt byl souměrný s tělem a nevybočoval od přirozené velikosti.
Poslední dobou mám nejčastěji krajkové, dříve jsem nosila jen hladké černé.
Zásadně ale musím mít podprsenku, v které se cítím dobře, drží prsa, ale nikde neškrtí. Prostě abych jí skoro necítila.

Jen se vždycky zapotím u hledání velikosti a tvaru a tak dle úspěšnosti mám podprsenky tzv. na lepší a na normální nošení.

Příspěvek upraven 26.04.13 v 11:57

Guinea Pig
1190 příspěvků 26.04.13 11:56

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:35

budox
619 příspěvků 26.04.13 12:01

@DonChichot
jsem blbě vychovaná, já bych v životě nikomu neřekla, že vypadá děsně. Navíc jsem byla hodně dlouho konsternovaná. Ale je fakt, že majitelky velkých poprsí bývají hodně namyšlené, nedívají se na kvalitu, jen kvantitu. Borůvka na ně asi narazila.

Sicilianwidow
505 příspěvků 26.04.13 12:04

Taky přispěji do výzkumu :P
Mám ráda podprsenky s tenkou vrstvou molitanu, ale pár push-upek mám taky - když už si vezmu hluboký výstřih, tak ať to nějak vypadá. Jinak mám mít správně 65F, u nás nesehnatelná velikost, takže kupuji 70D/E, podle obchodu. Ale co nenávidím jsou čistě bavlněné podprsenky, hned se zaperou a vypadají už od novoty sockovitě. Takže musím mít mikrovlákno, ideálně tělové nebo černé, jednobarevné s kosticemi v neobvyklé velikosti, které mají vnější lemy košíčků dál od sebe. To už je snažší najít prince z Disneyovky, takže na to často rezignuji a chodím bez - mně je to příjemné, chlapům okolo taky a divné pohledy sousedky jsou mi ukradené.

erinayet
48 příspěvků 26.04.13 12:06

Co se týče poznámek od chlapů, tak to samozřejmě zrovna v pubertě moc nepodporuje.
Moje sebevědomí na nule a Ivan, který svým hurónským „jéé, Evo, tobě už rostou prsa“ zahlásil na celý tábor.
Od té doby se holčička začala hrbit, aby to nebylo vidět.
Taky jsem slýchala cosi o baterkách a lentilkách pod kobercem a shrnuto podtrženo se to spíš setkávalo s mým nulovým sebevědomím, kdy mi to udělalo paseku v hlavě, než že bych tím skutečně byla postižená.

Teď už je to jinak a samozřejmě každej chlap má svoje ideály, ale už se nestarají o ty, co je „nebaví“.
Takže je to jako v normálním životě :-).

A co se týče poměru malá vs. velká je to tak nastejno, molitany nikoho nebavěj a z mého okolí by někdo s umělýma prsama byl trochu mimo.

//jinak jsem měla možnost si na umělá sáhnout a zajímavý materiál :-D

LuisaLeelou
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.13 12:08

@malakaja
Jsem za sva prsa rada, ale presto obcas (zvlast v tomto pocasi) zavidim zenam, ktere si mohou dovolit chodit bez podprsenky. Strasne se mi libi, kdyz ma zena mala pevna nadra a chodi „naostro“, zvlast v tomhle pocasi to musi byt i pohodlne, ale hlavne mi to prijde opravdu velice sexy. Takze satenova halenka na holou kuzi… odvazny, ale ne vulgarni, velice sik. Za me mate zelny, jen tak dal!

A jak popisujete problem se shanenim pradla, ktere by nebylo „prifouknute“… uplne Vas chapu, je to vazne uchylka, ze se dnes neda sehnat podprsenka, ktera by cloveku minimalne jedno cilso nepridala… A to i v me velikosti (kdy si myslim, ze zadne cislo pridavat nepotrebuju) o mensich cislech ani nemluvim… na zeny, ktere jsou s objemem sveho poprsi spokojene se dnes proste zapomina…Divna doba!

budox
619 příspěvků 26.04.13 12:09

@Borůvka 19
předpokládám, že je ti 19 (netykám ti z pozice starší, ale na diskuzích to dělám vždy), tudíž máš asi proti mě smůlu. Když se podívám na fotky z gymplu a VŠ, 90% nás byla hubených, nohatých, bezkozatých, nebyl kdo by se nám asi tak posmíval. Teď jsem byla synovi na maturátu a zírala jsem na tu vyvinutost, nevím, jestli to dělaly korzetové šaty nebo to byl reál. Až ti bude víc, budeš ráda za to skoro nic

Guinea Pig
1190 příspěvků 26.04.13 12:11

.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.13 12:15
@budox Ježiš pardón, ale to je tak strašne hlúpa generalizácia..A ešte tá
bohorovnosť s akou to podávate-to je snáď zbytočné..
@budox píše
Ale je fakt, že majitelky velkých poprsí bývají hodně namyšlené, nedívají se na kvalitu, jen kvantitu. Borůvka na ně asi narazila.
Guinea Pig
1190 příspěvků 26.04.13 12:15

.

budox
619 příspěvků 26.04.13 12:20

@boruvka 19
takhle nějak
jinak Freddie byl moje láska

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.13 12:28

Ach ty sedmdesátky a rané osmdesátky! Já v tom vyrostla, ale tak nějak jsem za tu cudnější estetiku dnes radši. Možná proto, že už jsem vlastně stará?

Příspěvek upraven 26.04.13 v 12:36

Guinea Pig
1190 příspěvků 26.04.13 12:34

@budox Fredyho hodně milovala moje teta. Dneska říká, že ještěže ten Karel pořád žije a zpívá :-)

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.13 12:34

@budox
Ale houby, to jsou břídilové… spíš si tady ve vláknech někde najdi fotku Dalibora Jandy! :-)

A jinak - já fakt nechápu, proč je všude i ve velkých číslech jen samá vycpávka… navrhuje to prádlo snad nějakej úchyl, posedlej po kojnejch?! Já teda se svýma déčkama podprdu prostě nosit musím (protože věk a protože zemská přitažlivost), ale po čem skutečně netoužím a nikdy v životě jsem netoužila a toužit nebudu, jsou ještě větší prsa! Když mým celoživotním snem jsou skromný dvojky. Hergotfix.

Guinea Pig
1190 příspěvků 26.04.13 12:40

@kiwi vy tomu vubec nerozumíte :-D

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.13 12:43

@Borůvka19
Super! Sen všech mužů! :-) Teda co se toho týče… většině by stačilo ňadro s nožičkama. Nebo dvě :-)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.13 12:51

Viděly jste některá od Woodyho Allena Vše, co jste chtěli vědět o sexu, ale báli jste se zeptat? Tam mj. pronásleduje komika obří ňadro, které on statečně chytí do obří podprsenky.
Asi se na to dnes večer zase podívám…

budox
619 příspěvků 26.04.13 12:54

@kiwi
ale Janda nosil široké plátěné kalhoty. já se např. o jeho přednosti dozvěděla až díky Blesku před pár lety. Tehdy v osmdesátých jsem nic netušila

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.13 12:55

@budox
Vidíte, váš život se mohl ubírat úplně jinými cestami.

budox
619 příspěvků 26.04.13 13:02

@kiwi
teď mi došlo, že si musím jít koupit nějakou černou, když si zas představím ty stojany plné Řípů (asi vzpomínka na praotce Čecha) už teď jsem vzteklá. Některé mají i vevnitř jakési molitanové vlny či co. Jo krásná představa vedra na krku a na stojanech hřejivý molitan

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek