Molitanova prsa

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
malakaja
349 příspěvků 26.04.13 23:12
@blacken píše:
@malakaja Tak to jo, to mi i kupodivu došlo, že to není zadek s aortou :-D… ale to má snad většina ne? Prostě když vidím dva zadky, tak nepoznám, který je a který není do srdíčka :-D Poznám to jen u těch extrémních případů, kdy fakt není :-D
http://zena-in.cz/…egorie/krasa
rozdíl hruška x srdíčko mi dělá problém :-D Tedy ne, že by to bylo tak důležité :-D Ale vrtalo mi to hlavou:-D

Redry podle článku je to čistě podle množství tuku a toho, jak se potom zasazuje. Vtipné je, ze bych uvítala cesnekovy zadek místo toho srdcoveho..ale ja jsem posedla andula…

Nyxx
512 příspěvků 26.04.13 23:17

Mám malá prsa a jsem za to ráda. Záda mě nebolí, většina triček, svetrů, topů, šatů mi dobře padne, můžu si prsa kdykoliv bezbolestně zvětšit o jednu až dvě velikosti podprsenkou a v menších velikostech se vyrábí hezčí prádlo.

Astalavista
6 příspěvků 26.04.13 23:36
@Kyttka píše:
70B, nosim zasadne vyztuzene, ted dokonce koukam po nejake mirne (!!!) vycpane. Po kojeni mi prsa o trosku splaskla a zmenila tvar a vzhledem ke zbytku, ktery az tak uplne nesplaskl, to vypada poněkud disproporcne, a v nekterem obleceni se zkratka „neprsata“ necitim.
Nicmene uplne bez klidne vyjdu, pokud strih svrsku dovoluje, nebo naopak, pokud je obleceni pro „placate“ primo navrzeno.
Myslim si, ze cela tahle zalezitost není az tak uplne o velikosti, jako spis o tvaru. No, a kde Buh nedal, musíme si zkratka necim pomoct samy…

Souhlas, každý by měl nosit to, v čem se sám cítí dobře. Já jsem se ještě nesmířila s tím, že se z mých původně nádherných pevných béček po druhém kojení staly prázdné pytlíčky bimbající se těsně nad pupíkem, takže bez vyztužené podprsenky mě ven nikdo nedostane ani za milion. Holt naplnily svou biologickou funkci a teď potřebují kapku podepřít…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.13 23:50

@budox Já se smál zbytečnému mentoringu, ale pokud Vás to ventiluje, tak alespoň chápu, proč to děláte.

@blacken Odpověděla za mne asi nejlépe malakaja :)

@malakaja jo, to je přesné, škoda, že měl potřebu to foto někdo ještě zbytečně zvýrazňovat na bocích. Jinak nevím jak molitan na zadek, ale Litex letos přinesl za krásných 60 Kč Push up pánům do plavek. :) :) :)Asi to koupíme někomu pro pobavení k narozkám…

Příspěvek upraven 27.04.13 v 00:34

Nordlyseet
203 příspěvků 27.04.13 00:11

Mám 70C, což není žádná závratná velikost, a protože jsem chronický stěžovatel a věčný nespokojenec, zákonitě muselo dojít i na prsa :) i když jsem se nikdy nesetkala s narážkami okolí, toužila jsem po trochu objemějším hrudníku, ten můj se mi zdál disproporční k „širším bokům“. Nikdy jsem ale nevycpávala, není mi to pohodlné a asi by mi ty prsa ani nikdo nevěřil. Jsem hubeňour, takže přirozeně prsatá holt nikdy nebudu, naštěstí už začínám dostávat rozum :D

0zero7
4458 příspěvků 27.04.13 07:45

Ja vycpane nerada, mam 75DD a ve vycpane vypadam jak pani Kadrnozkova. Des a hruza.
Jinak proti nim nic nemam. Akorat mi to prijde srandovni, kdyz kolegyne v byvale praci chodili kazdej den s jinak velkyma prsama, podle toho ktera podprda byla treba v nabidce v La Senza apod. Pak prisli s podprsenkou ‚zvetsi o dve velikosti‘ a dalsi tyden melo cely oddeleni mega prsa haha. Fakt nekecam :)
Nejradsi mam pradlo z pevnejsi krajky, dobre drzi.
Nesnasim telove hladke ‚univerzalni‘ podprdy. Telovou mam jednu, bilou taky jednu. Nosim minimalne. Mam vsechno cerne nebo barevne. Obcas si vezmu vyraznou barvu pod neutralni vrsek zamerne.
Nejradeji mam balconette strih, je vykrojena a dobre drzi…neco takoveho treba:

MaeGandal
767 příspěvků 27.04.13 07:52

Prsa mám velká, takže zvětšovat opravdu nepotřebuju, ale mám ráda vyztužené podprsenky, protože nemám ráda, když jsou vidět bradavky. vadí mi teda jakákoliv nerovnost na prsou, takže ani krajkové atd. (u té od 0zero7 by mi vadil šev) Takže nosím hladké

0zero7
4458 příspěvků 27.04.13 07:54

@MaeGandal No je fakt, ze krajka se pod vsechno vzit neda. Na to mam hladke prusvitne balconette se skoro neviditelnym svem. Nedokazu to popsat, ale jsou perfektni :)

Ceresa
465 příspěvků 27.04.13 07:56

Kdyz jsem zila v Australii, tak mi segra posilala podprsenky z Cech. Jelikoz jsem marne hledala podprdu bez 5ti cm molitanu. Tam ani nesly ty vsadky z kosicku vyndat. Jsem v zoufalstvi pozadala prodavacku v krame o jakoukoliv podprsenku, ktera neni tak silene vycpana…koukala na me jak na blazna a rekla, ze proste nema.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.13 07:57

@0zero7 Tak s Kadrnožkovou u mne bodujete. Úplně se mi vybavil ten profil. :) :) :)

0zero7
4458 příspěvků 27.04.13 07:59

@GalianosjednimL Ze? profil znacka mam na to zbrojni pas. No nic, nejvyssi cas si jit lehnout ze jo… Asi pujdu zitra nakupovat spodni pradlo, mnam.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.13 08:12

Co si myslím o vycpávkách dokreslují fota panské push upky a pak foto z music clubu v našem okresním městě. Ten pár má na klubových stránkách cca 5 zamilovaných fotek a fakt nevím, jestli je slečna viděla. Záměrně jsem odstranil loga.

HertaDeOran
866 příspěvků 27.04.13 08:19

@GalianosjednimL
Pokud to správně chápu - pánské prsní vycpávky? A jak to drží na těle bez podprsenky? Bože né, už mi to došlo, oni mají taky podprsenku, že to není pravda?!
Osobně bych byla hodně překvapená, kdybych se s tím setkala tváří v tvář. Obecně jsou pro mě přehnaně přešlechtění muži spíš odpuzující, tohle považuju za něco jako pánské tupé - hnus, brr…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.13 08:21

@HertaDeOran Ne, to dělá Litex do plavek :).

HertaDeOran
866 příspěvků 27.04.13 08:25

@GalianosjednimL
Díky, to jsem si oddechla…
Bože né, ono je to ještě jinak! Mein Gott!

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.13 08:35

@HertaDeOran Byl jsem zděšený podobně. Jinak takový představitel českých nosičů tupé byl Evžen z banky. Asi ho zachránila medializace, tak s tím nakonec sekl. :)

HertaDeOran
866 příspěvků 27.04.13 08:38

@GalianosjednimL
Majitel jednoho velkého pražského aukčního domu nosí tupé a já mám prostě problém ho brát vážně… I když je to úctyhodný pán, to tupé tu jeho důstojnost prostě zabíjí, plešatej by mi byl teda milejší.

666mahu
1490 příspěvků 27.04.13 09:30

@GalianosjednimL, slysela jsem, ze si nekteri panove vycpavaji plavky, ale o zadnem takovem nevim = nikdy jsem to nevidela. Kdyby na me vypadla „vase“ pomucka z Lindexu, tak zarucene utecu. :-)

Dobre jsem se postrehy, ze majitelky velkych poprsi jsou namyslene a nekoukaji na kvalitu ale kvantitu, v malych velikostech je hezci pradlo, ze s pribyvajicim vekem a kojenim klesaji ke kolenum, boli zada,,, pobavila. :-) Je to opet individualni, jsem stastna, ze mam nejmin jednou tak velka prsa nez moje maminka, ktera je na tom priblizne jako @Astalavista /omlouvam se, ze jsem vas pouzila, ale popsala jste stav velmi dobre/. Ta moje D az E jsou v mnohem lepsim stavu /beru samozrejme maminku ve veku, kdy byla stejne stara/. Takze ja bych za mensi, tak jako Kiwi nemenila. Jsem moc spokojena, a doufam, ze mi vydrzi pekna do vysokeho veku jako babicce.
Sve prednosti maji jak mala, tak vetsi prsa. ;-)

Příspěvek upraven 28.04.13 v 09:34

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.13 09:39

@HertaDeOran TUPE,oujeee :).

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.13 12:19

@gudrun Tak jedno pro Vás Enslin :) :)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.13 12:36

@GalianosjednimL Oh S..T!

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.13 12:48

@gudrun On by Vám z principu nerozuměl. Pán je asi Francouz :) :)

Brep
699 příspěvků 27.04.13 17:04

Zpátky k podprsenkám :D Já sama mám D, k postavě mi naprosto vyhovují, při sportu nemám větší problém (nebo mám sportovní podprsenku). S čím ale problém mám, je ta spousta vycpávek v obchodech. Vždycky přijdu, obhlížím, jednu najdu ve své velikosti, šáhnu na ní a EJHLE, tam by se ani Bečko nevešlo!!! Prosím prodejce, ať podprsenky číslují podle toho, co se do nich dá dát, ne podle toho, co vám pak na hrudníku vyroste… :D

malakaja
349 příspěvků 27.04.13 17:13

Oni to čísluji tahle? snad to není vysvětlení tech FF+ zde…ja totiz jedu v totalitním značení, Rodinou dedena Dcka uz huntuji zada a na Fka je už snad problém sehnat i halenku, aby nekoukal pupík…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.13 17:17

@malakaja No prave totalitní značení. Kolegyně dělala pro VS a tam musela na všechno udělat divný převodník, co ani logiku neměl. Nakonec jeji teta měla velmi velké poprsí a protože to ani ona jako profík nemohla odhadnout, vzala tetinu podprsenku a košíček si nasadila na hlavu, čimž tam zmizela po kořen nosu a ušní lalůčky. Podle toho to pak měřila v obchodě. Každopádně teta je absolutně spokojená. Co to bylo za značku podprsenek nevím, protože to byl multibrand.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek