Molitanova prsa

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
suntala
202 příspěvků 27.04.13 17:52

Mám lehce vyztužené podprsenky ráda, protože jen s výztuží se mi pod oblečením nerýsují bradavky, což u celkem velkých prsou nepovažuji za kdovíjakou nádheru. Ty se silným molitanem mi ale vadí, protože příliš určují tvar prsou - z opačného důvodu si čas od času užiju bavlněné podprsenky bez kostic, které mají v Marks and Spencer's v krabičkách po dvou. Je to potom trochu retro feeling:-)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.13 18:46

Co mate proti bradavkam vzdyt je to prirozene a patri to kvam. Rozhodne vic nez molitan. V 70 letech frceli tyhle rysujici se bradavky a podprsenky jen jakasi sitka bez kostic a silenejch konstrukci. Sehnat takove dnes je unikum.

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.13 19:26

A za první republiky si dámy - světačky - všívaly pod blůzu/šaty na inkriminovaná místa korálky :-)

malakaja
349 příspěvků 27.04.13 20:36

Mně se bradavky taky líbí, nevlastním ale tepluodolny druh…Vulgarni mi přijdou čitelné pysky v kalhotech nebo skrz průhlednou sukni(taky jsem měla tu čest…fuj…)a u pánů když je nasoukáno v nohavici, a prosvítají bradavky v košili.,tedy jen b ty ženské bradavky mi příjdou takové akoratni, dokonce smyslné…s těmi korálky, to by mě nenapadlo, tedy ne ze bych se inspirovala…:)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.13 20:52

@malakaja Ty koralky, takove mile eroticke. Jo jo bejvavalo…

blacken
2449 příspěvků 27.04.13 20:54

@malakaja teda, to by mě nenapadlo… :-D Co všechno by mohlo v sukni prosvítat… Nikdy mě nenapadlo to před odchodem zkoumat :-D

malakaja
349 příspěvků 27.04.13 21:57

@blacken majitelka byla v parném dni na ostro, navíc se sluncem v zádech… Byť i zaříznuté Kalhotky dokáží tvarovat, taková situace je preci jen dost specifická:)))

AnoNe
884 příspěvků 27.04.13 22:10

Bez podprsenky můžu bohužel leda tak do korzetu nebo něčeho takového. Kupuju si podprsenky s kosticí, vystužené (lehce), hladké, s odepínacími ramínky, do cca 400 Kč. Pro běžné nošení vlastním barvy černá, bílá, tělová (nejlepší vynález na světě, nosím prakticky jen tělové). Plus mám u vietnamců zakoupená různá barevná ramínka (modrá apod.), která se dají připnout na jakoukoli podprsenku, když je třeba.

Nejčastěji nosím něco takového:

llolla
2102 příspěvků 28.04.13 08:00

@AnoNe
Taky jsem podlehla telovemu spodnimu pradlu, driv jsem si to neumela predstavit, ted nosim prakticky jen to=]

Korytt
271 příspěvků 28.04.13 08:18

Tak já patřím mezi ty molitany:oD Nic extrémního, ale po kojení mi zmých větších jedniček zůstaly tak -2:oDDD Ze správně zvolené podprdy mám zpět aspoň ty jedničky. Je to trochu podvod, ale tady jde o můj pocit, tak to všem může být ukradený, mám skvělýho chlapa, který dobře ví, že večer v koupelně odkládám i prsa a vůbec ho to ne…e. Přemýšlela jsem i o plastice, ale…přítel raději lentilky, než umělinu a já vím, že to myslí upřímně, takže za mě sláva molitanu:oDDD

eveK
334 příspěvků 28.04.13 08:36

@Korytt U mě je to podobné. Z krásných pevných trojek jsou po roce kojení placaté jedničky, takže já „podvádím“ vyztuženými podprsenkami. Bez jsem dříve chodila, teď to nejde ani náhodou. A teď si půjdu vybírat nějakou extra zvětšovací, protože ke zbytku těla ty malá prsa nepasují. A manžel taky ví, a nikde jinde svékání neplánuji, takže si myslím, že žádné „překvapení“ po svléknutí nehrozí.

Zebra33
2038 příspěvků 29.04.13 11:33

K chozeni bez podprsenky - z meho pohledu je treba u chozeni bez podprsenky na verejnosti treba brat v potaz vek nositelky. Mama ma jednu znamou, vekove tak kolem 45, ktera ma mala pevna prsa s vyraznymi bradavkami, chodi snad vyhradne bez podprsenky a musim rict, ze v jejim veku mi to teda nijak zvlast sexy neprijde. U mlade holky s celkove peknym telem budiz, ale po ctyricitce mi to prijde spis jako ztrata soudnosti (a to bych rekla, ze celkove nejsem nijak vyrazne pruderni).

Sekhmet
1918 příspěvků 29.04.13 13:42

Na moje F-ka žádné brnění nepotřebuju. Ani nechci. Nemusím nutně vypadat jako obrněný transporter.
Tuhle jsme to řešily s mou velmi plochou kamarádkou a přišly jsme na zajímavý fakt: ona (placatá) nezná jediného muže, kterému by se líbila malá prsa. Já (kozatá) neznám jediného, kterému by velká nepřipadala odpudivá. Fakt je, že prsatá ženská vypadá vždycky macatěji, než ta bezprsá, i když jinak nosí stejnou konfekční velikost.
Každá máme něco. Mně by menší než mám nevadila a jsem si jistá, že i muži mají radši malá prsa než větší.

Zebra33
2038 příspěvků 29.04.13 14:48

@Sekhmet - ja myslim, ze bude i rozdil v tom, jestli se ten chlap jenom diva, nebo jestli to chce mit i doma. V prvnim pripade se podle me otoci spis za vetsim poprsim, ve druhem pripade stoji podle me na prvnim miste osobnost nositelky a velikost poprsi je vedlejsi. Byvala pritelkyne meho pritele mela opravdu velka prsa. Moje decentni 70C se s temi jejimi absolutne nemohou pomerovat a rekla bych, ze jak se mnou tak s ex byl pritel podobne stastny :)

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 02.05.13 06:00

A co jsou velká prsa?

Moir
2228 příspěvků 02.05.13 10:40
@malakaja píše:
Oni to čísluji tahle? snad to není vysvětlení tech FF+ zde…ja totiz jedu v totalitním značení, Rodinou dedena Dcka uz huntuji zada a na Fka je už snad problém sehnat i halenku, aby nekoukal pupík…
že vy ještě nejste poučena o správné velikosti podprsenky? Ona totiž D na malém obvodu jsou spíše maximálně „jedničky“ než prsa, se kterými se nedají seběhnout schody. FF na obvodu 60 cm jsou pěkné plnější „trojky“
GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.13 10:41

@BEZDOMOVEC Myslím, že tomu se už říkají veterinární rozměry.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.13 11:18

@Sekhmet Hlásim, že poznám taký exemplár :) Akurát nedávno mi kamarátka s malým poprsím hovorila, ako ju potešilo keď jej pri obede povedal kamošov kamoš, že ho veľké prsia desia a má rád uplne maličké..Ja zase vlastním poprsie no..nemalé a poznala som pár jedincov ktorý z toho boli nepokryte na vetvi..Čo u mužov pozorujem ja je vetšinou to, že má každý definíciu „malé-veľké“ niekde inde-často viac či menej odtrhnutú od reality :) /koneckoncov plno žien tiež…/

malakaja
349 příspěvků 02.05.13 11:27

@Moir ted jsem tedy skutecne zmatena z vaseho vysvetleni. Znaceni kosicku pismenem je dano objemem nadra, tedy hloubkou kosicku. Obvod hrudniku pres nebo pod prsy nema na toto abecedni znaceni vliv (byt je odvozeno od rozdílu obvodu, nicméně tam jde o pomer.tedy D je D at mate pres prsa 100, 120, nebo 160, protože to nad objem nader je objem tuku, nebo sirky hrudniku pripadne, těla mimo samotna nadra…Tak nevím, zda mate jiny princip, nebo shodny. Cislovani nader na čísla nechápu, tedy čísla jsou pro mě ekvivalentem písmen, je li tam pomer jiný jsem lina hledat. :)

Moir
2228 příspěvků 02.05.13 11:36

@malakaja D na obvodu 60 je malinkaté, D na obvodu 90 už je docela dost velké
ostatně přečtěte si celou sekci „důležité“, možná budete překvapena
A přes prsa mám 85 a D košíček nosím a nájemníka do něj nepotřebuju

nebo vám vážně nerozumím

malakaja
349 příspěvků 02.05.13 11:36

@Lenka M. já mám pocit, ze chlapum je to vicemene jedno, dokud to ma bradavky a dole vaginu, tak se to pocita. Vytky bych ocekavala u jasne koncentracni podvyzivy a nebo nadvahy na hranici obezity…ale taky ne vzdy;hZenska miva limity taky siroke a velikost pyje v prvnim vyctu vlastnosti byva opravdu zridkakdy…A za velky a mily smysl pro humor osobne vymenim i ostre rezane rysy a ploche bricho…;)

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.13 11:41

@malakaja
Dřív se místo písmen používala čísla, t. j. 1,2,3,4 (= A, B,C, D). Taky se domnívám, že takový dřívější čtyřky jsou dneska prostě déčka… rozhodně déčko nemůže působit jako jedničky :-)

malakaja
349 příspěvků 02.05.13 11:44
@Moir píše:
@malakaja D na obvodu 60 je malinkaté, D na obvodu 90 už je docela dost velké
ostatně přečtěte si celou sekci „důležité“, možná budete překvapena
A přes prsa mám 85 a D košíček nosím a nájemníka do něj nepotřebujunebo vám vážně nerozumím

D je fyzikalne D, lhostejno na jakem obvodu.Tedy muzete mit D pri obvodu 85, to nikde nepopiram. Velke D a male D nechapu, krom toho, jak muze pusobit zhledem k telu, ktere to D nese. upřimně nechápu, proti cemu se ohrazujete…Ze decka jsou jednicky…pri malm obvodu? rikam…mozna jsem stara a neco mi uteklo…:)))ja jedu znaceni podprsenek s kosticemi bez vycpavek…

Moir
2228 příspěvků 02.05.13 11:48

@malakaja přečtěte si ten odkaz, co jsem vám poslala, možná vám to bude jasnější, číslování košíčku má s molitanovou vycpávkou společného málo, nebo nic,

nebo lépěji
http://www.spravnapodprsenka.cz/…dprsenky.jpg
už aspoň víte, jak to myslím?

malakaja
349 příspěvků 02.05.13 11:56

Precetla jsem a jsem velmi překvapena…uznavam, z praxe potvrdit nedokazu. Nicmene me potesil posledni odstavec, který by vysvětloval, proč mám po dětech hezčí prsa než před nimi, přičemž vážím meně, neposiluji…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek