Molitanova prsa

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Nordlyseet
203 příspěvků 2.5.13 11:56
@malakaja píše:
Ze decka jsou jednicky…pri malm obvodu? rikam…mozna jsem stara a neco mi uteklo…:)))ja jedu znaceni podprsenek s kosticemi bez vycpavek…

To asi uteklo :)
Například při obvodu 65 je to docela dobře možné.

pehot
713 příspěvků 2.5.13 12:00
@malakaja píše:
D je fyzikalne D, lhostejno na jakem obvodu.Tedy muzete mit D pri obvodu 85, to nikde nepopiram. Velke D a male D nechapu, krom toho, jak muze pusobit zhledem k telu, ktere to D nese. upřimně nechápu, proti cemu se ohrazujete…Ze decka jsou jednicky…pri malm obvodu? rikam…mozna jsem stara a neco mi uteklo…:)))ja jedu znaceni podprsenek s kosticemi bez vycpavek…

Tak já mám většinu podprsenek 65-70 D-E (dle značky, střihu atd) při hrudníku 72/86cm. Co se samotného košíčku týká, tak se v pohodě vlezu do obligátní75B. A @Moir má pravdu, není D jako D. Moje podprdy jsou sice označené D, ale moje prsa jsou malá = AŤ ŽIJE MOLITAN! :)

malakaja
349 příspěvků 2.5.13 12:09

Tak si říkám, no hymbajs, co když si taky tedy kupuji špatnou podprsenku! Nesedí mi, ani nevím! Použiju kalkulátora a hele! 75B :D to jsem si oddechla…nedavno jsem obnovovala po kojeni vozovy park a jeste to investovat znovu…;)

budox
619 příspěvků 2.5.13 12:12

@Moir
taky jsem si se zájmem přečetla odkaz. Aspoň jsem se ubezpečila, že mám věřit sobě a ne radám chytrých v tv. Už dlouho nosím 75B, pak jsem se nechala zblbnout nějakým pořadem a zakoupila si 80A. A ejhle, zde píše, že se má kupovat obvod o 5-10 cm menší, než naměřím.
Dík

Nosfi
45 příspěvků 2.5.13 14:16

Podprsenka 70D/70E se shání mizerně, ale když se sežene, většinou už je dobře ušitá. Nakupuju na Astratex.cz, mám oblíbenou značku a střih. Nosím myximálně vyztužené a sportovní, protože v nevyztužených (natož bez kostice) to není příjemné.
Když se holka s malejma prsama umí oblíct, je to často mnohem hezčí, než když se snaží oblíct prsatice, protože tam prsa vždycky poutají moc pozornosti. Buďte rády za svoje jedničky a nevycpávejte se. :)

zwedavka
1019 příspěvků 21.8.13 10:59

Vtípek..snad k věci

Podprsenka push-up odstraní efekt až-pup

Krakorec
52 příspěvků 21.8.13 16:21

Když jsem byla mladé kostnaté tele, styděla jsem se bez molitanové podprdy vylézt. I kdyby to bylo jen doma na zahradu. Prsa mám malá pořád, ale s věkem přišlo sebepřijetí. Malá prsa mi vyhovují, s tvarem i jejich pevností jsem spokojená. Získala jsem větší svobodu. Ráda nosím různé typy podprsenek, řídím se příležitostí, druhem oděvu, náladou a také počasím. Hlavně v létě si ve volném čase vyjdu bez podprsenky docela často. Dbám, aby výsledek nebyl vulgární a žádný problém. Nikdo blbě nezírá. :-)

Curly-haired Bitch
132 příspěvků 21.8.13 19:12

Já bych klidně chodila bez podprsenky, ale když si ji nevezmu jsem téměr plochá :-( Takže molitan je můj kámoš.

VeronikK
1149 příspěvků 22.8.13 08:25

@Korytt mám to podobně :-)

VeronikK
1149 příspěvků 22.8.13 08:37

Mám malá celkem pevná prsa. Když jsem před dětmi měla 60 kg, tak to bylo fajn. Po dětech jsem přibrala (a něco už shodila), ale prsa stále stejně malá. A to už vypadá, že nemám žádná. i kdybych měla prsa 3× větší, pořád budou v kategorii malých prsou. Komplexy jsem měla vždycky, jakž takž jsem si zvykla, a ocenuju praktickou stránku věci, ale podprsenky nosím vždycky trochu vyztužené a tvarované, musí být samozřejmě pohodlné. Doma teda chodím bez, občas i ven. Ale tzv. mezi lidi ne. Mám potřebu aspon nějaké souměrnosti, pokud mám prsa korejské ženy a zadek jak moje babička, tak to prostě není ono. Od chlapů jsem nevhodné narážky nezažila, spíš od prsatých ženských…

ilnyia
57 příspěvků 3.10.13 19:03

Po tom co jsem zhubla 20kg, tak mi prsa splaskla asi o 3 velikosti. Abych si vylepšila sebevědomí, koupila jsem si pořádnou porci molitanu na déčka. Hrdě jsem molitan nosila do té doby než mi přítel sdělil jak moc je znát, že to co mám na hrudi je molitan. Teď jsem se s velikostí smířila, prsa se ustálila na velikosti 75E a nosím pouze tolik molitanu aby nebyly vidět bradavky ani když je zima.

Příspěvek upraven 06.10.13 v 13:01

nanjua
1153 příspěvků 3.10.13 21:10

Mám B a běžně nosím podprsenku s pevnými košíčky ale bez molitanu. S tvarem i velikostí jsem spokojená, takže žádné vyzdvyhování až k bradě se nekoná.
Na cvičení nosím nevystuženou sportovní tuto: (foto z netu)
http://img10.votocvohoz.cz/…/6354605.JPG?…
Co mě ale opravdu udivuje, že ve fitku mnohdy vídám ženy, co i pod tím mají pushupku a to podotýkám, že není moc co podpírat. Pak už na to hodně jednoduše nacházím odpověď. Já chodím v první řadě cvičit. Šílené mi příjde tohle: http://www.omlazeni.cz/…_detailx.jpg
Já samozřejmě chápu, že právě tato podprsenka někomu hodně pomůže se sebevědomím a také vím, že mi není nic do toho co kdo nosí ale celkově se mi to protiví.

Mylady2
12413 příspěvků 3.10.13 21:14

@nanjua tak tobě se to jen protiví…ale co ti muži pak??? To je jako by oni nosili v peněžence falešné 5tis a platinové karty :-D

nanjua
1153 příspěvků 3.10.13 21:23

@Mylady2
Chtěla jsem něco podobného napsat ale nenapadlo mě přirovnání. Opravdu dobře vystiženo!

Charlene
282 příspěvků 4.10.13 20:29

Já molitan nosím. Sundavá ho ze mě jen přítel, kterého mám ještě z předmolitanové doby, nikoho jiného velikost mých prsou zajímat nemusí. Připadám si s ním lépe a přiznám se, že nevidím rozdíl mezi vycpanýma prsama a třeba kalhotama s takovým střihem že dělají menší pozadí. Obojí klame, ale lichotící (=upravující realitu kladným směrem) střihy jsou tu podporovány, ale běda jakmile někdo vycpe prsa…

nanjua
1153 příspěvků 4.10.13 23:20

@Charlene
Pardon, nemůžu si pomoct. Ty kalhoty které podle Vás klamou mě navedly na takovou myšlenku…a hle, ono to opravdu existuje :-D Neuvěřitelné!

http://zena-in.cz/…egorie/krasa
http://zena-in.cz/…27/kalho.jpg

Dlhonožka
269 příspěvků 5.10.13 00:04

Mile damy poprsim obdarene, naozaj si myslite, ze keby ste mali male prsia, chodili by ste naostro? pretoze ja mam a nechodim bez podprsenky ani vysypat smeti. Nestojim o to, aby si okolie prezeralo moje bradavky. Pride mi to intimne. Cize ja molitan nosim, som rada ze existuje, vyrovnava nerovnomerne rozmery prs a otupuje ostrie bradaviek. Da sa to takto pochopit? :D

zwedavka
1019 příspěvků 5.10.13 09:50

Tuším, že tenká vrstva molitanu, která zabrání viditelnosti bradavek, neudiví nikoho.
Já jim říkám „zimní“ :-)

MP Janka
429 příspěvků 5.10.13 11:12

@Dlhonožka
Já se na tohle téma bavila se sestrou, já mám 70H, ona 65D (odpovídá velikostí té běžné 75B). Je zoufalá z nákupu podprsenky, protože v této velikosti jsou většinou právě jen košíčky, kdy polovinu zaplňuje molitan. I když třeba jí to v pubertě mrzelo, že oproti mě neměla žádná prsa, tak teď přiznala, že je ráda. Padne jí jakékoliv oblečení, nepotřebuje sportovku za 1200, plavky sežene za pár stovek, a když náhodou by do nějakého oblečení potřebovala větší dekolt, tak si může koupit molitan. (to všechno jsou její slova, mě nikdy nenapadlo se na to téma bavit)

alvapboudica
62 příspěvků 5.10.13 11:25

@zwedavka
Právě - menší vrstva molitanu. Ale opravdu se shání těžko. Ráda nosím bez molitanu, ale užívám si raději na doma. Manželství to neohrožuje, možná utužuje už víc jak dvě desítky let.
Ale na veřejnosti - střední věk, trochu větší prsa a bradavky - kuk. Třeba v zaměstnání. To ne!
Ale cca do 35 let a před dětmi to bylo jiné.

Morže
1094 příspěvků 5.10.13 12:51

@Dlhonožka To asi záleží, komu hodně ty bradavky stojí a co má na sobě :D

Mylady2
12413 příspěvků 5.10.13 16:20

Já myslím, že je tu řeč spíše o těch podprdách typu - zvětšení o 3 čísla tzn mega push up. Ne o tok když holka co má nulky si tam trochu molitanu nacpe :-)

Curly-haired Bitch
132 příspěvků 5.10.13 17:51

Ono se to říká těm ženám, které nějaké prsa mají, že je to podvod a že je to klamání mužů. Ale každá chceme prsa aspoň nějaká. Každá se chceme líbit. A pokud by měl nějaký muž problém s tím, že mám malá prsa nebo s tím, že nosím vycpané podprsenky, případně s obojím, tak o takového bych nestála :) :) :)

Mylady2
12413 příspěvků 5.10.13 18:24

@Curly-haired Bitch hmm tak určitě je to dobrá úvaha. Ale já si myslím, že má i muž právo na to nebýt klamán :-) tudíž pokud ho balí žena s výstřihem naditým a pak se se odšatí a odhodí bodywonders tak může být zklamaný.

nanjua
1153 příspěvků 5.10.13 21:25

Vycpávky jsou protézy.
Jsou lidi, co to vezmou tak jak je a jsou lidi, co tam musí něco nacpat aby si mezi lidmi nepřipadali jinak. Nicméně mít malá prsa je asi o dost malichernější problém než třeba nemít ruku…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek