Molitanova prsa

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Curly-haired Bitch
132 příspěvků 05.10.13 23:31

@Mylady2 Souhlasím, máte pravdu. Muž má právo nebýt klamán. Ale myslím, že málokterá nosí podprsenku tak vycpanou, že jí z nulek dělá trojky nebo tak něco :-D Ale jako žena mám přeci i jiné, mnohem důležitější kvality, nejen prsa :-)

VeronikK
1092 příspěvků 06.10.13 12:26

@Mylady2 i když si vezmu vycpanou podprdu, pořád zůstávám v kategorii malá prsa. Takže to zas takový klamání není :-)

nanjua
1153 příspěvků 06.10.13 22:43

S tím klamáním mužů mi to streašně evokuje slovní spojení „klamání spotřebitele“…Brrr :-D To zní ale hrozně :-D

pilotDodo
718 příspěvků 07.10.13 08:30

@nanjua táta tohle jednou částečně z recese napsal do český televize kvůli reklamě na push-upky, že to je klamání spotřebitele, že by se to nemělo vysílat :-D

Zebra33
2038 příspěvků 07.10.13 10:47

Ja nevim, klamani spotrebitele… Prijde mi to asi tak stejny jako kdyz si odbarvuju vlasy a v podstate tim predstiram, ze jsem blondyna. To by se pak nejaky naivni „oklamany“ fesak mohl treba divit, jaktoze nase deti nemaji blondate vlasky kdyz maminka je ma :D. Se svym poprsim 65D/70C si rozhodne nemuzu stezovat, ale existuji strihy satu, kde plnejsi vystrih vypada podle me proste lip a nevidim duvod, proc bych tomu sem tam trochu nepomohla.

chemikář
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.13 11:08
@Zebra33 píše:
Ja nevim, klamani spotrebitele… Prijde mi to asi tak stejny jako kdyz si odbarvuju vlasy a v podstate tim predstiram, ze jsem blondyna.

Na to bacha, aby vás pak někdo nezažaloval :)

http://relax.lidovky.cz/…mavosti.aspx?…

prokera
10 příspěvků 07.10.13 11:22

@Curly-haired Bitch @Korytt Nejste v tom samy holky;)! Já jsem po 2 letech kojení totální prkno:)) a taktéž kamarádím s přiměřeným molitanem;)!

Sekhmet
1918 příspěvků 07.10.13 15:39

.

Příspěvek upraven 24.02.15 v 16:38

holka
254 příspěvků 07.10.13 19:13

@Sekhmet chudinky ty děti :-(

Erinočka
74 příspěvků 10.10.13 10:15

Mám veľkosť 80DD, niekedy 80E, záleží od strihu, ale najviac ma vie pobaviť, keď v obchode uvidím peknú podprsenku s visačkou č.80D, ale keď ju chytím do ruky, je taká vypchatá, že by sa mi tam nezmestil ani lakeť…To načo, a pre koho vyrábajú???
Hľadanie vhodnej a dobre sediacej podprsenky je pre mňa Never ending story…Alebo chodím do zlých obchodov?

Sekhmet
1918 příspěvků 10.10.13 10:25

@Erinočka Jo, jo, výrobcům by měl konečně někdo vysvětlit, že podprsenky se číslují podle toho, co na hrudi máte, ne podle toho, co tam chcete mít :)

Erinočka
74 příspěvků 10.10.13 10:37

@Sekhmet Tak to ste parádne vystihli!!! :D

verulenka
3336 příspěvků 27.10.13 21:47

Mám to podobně. Navíc, ty vycpané podprdy (jemně) nosím hlavně kvůli tomu, že v některém oblečení to prostě dělá lepší dojem. Vlastní chlap mě zná a cizí mohu klidně klamat, bez výčitek. :-)

@VeronikK píše:
@Mylady2 i když si vezmu vycpanou podprdu, pořád zůstávám v kategorii malá prsa. Takže to zas takový klamání není :-)
Zebra33
2038 příspěvků 28.10.13 14:24

@Erinočka - ja (70C) si jednou ze srandy vyzkousela takovou tu super push up, co zvetsi o tri velikosti. No skoncila jsem s luxusnima ctyrma prsama, ale za to jsem mela vsechny ctyri az pod bradou :D.

DanielaS
4902 příspěvků 28.10.13 15:07

Na to jsem taky tuhle koukala, zvenku to jako decko vypadalo, ale dovnitr se uz od pohledu veslo sotva acko. Absurdni.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek