Monika Procházková - Show Jana Krause 30. 3. 2012

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Sekhmet
1918 příspěvků 12.2.13 13:25

@Juliect Aneb: není pravda, že ženy mají prsa, protože já znám celkem pět žen a ty vypadají úplně ploché.

Mimochodem, jak potom vysvětlíte to, že na stojanu v M&S je oblečení ve vel. 8, 10 a pak díra a pak 18, 20, 22? Když se zeptám prodavaček, sdělí mi, že „dvanáctek a čtrnáctek berou vždycky nejvíc, ale už jsou zas vyprodané“. Velikost 12 odpovídá české 40 a vel. 14 české 42.

Cathero
200 příspěvků 12.2.13 13:59

Hrozně mě štve, že ji Kraus nenechal domluvit, když začala s větou " já sleduji stránku Módní peklo.." zajímalo mě, co řekne :x

Cathero
200 příspěvků 12.2.13 14:03

A jinak úplně souhlasím s @blacken . Mám vel. 34-36 a měřím 173cm a občas je pro mě neuvěřitelný problém sehnat padnoucí kalhoty. Když už jsou mi na nohou, nezapnu je v pase, přece jenom nejsem úplně rovná a nějaké ty boky mám, ale podobné kalhoty velikostí 36 a méně jsou asi šité na žížaly.

kika38
19 příspěvků 12.2.13 14:13

Jéj :D ja mám rovnakú sukňu. Ale veľkosť 36 ;) Nemyslím si, že je krátka, je po kolená, možno ľahko pod ne(teda na mne, 168cm), len ako sedí vyzerá krátko.

Juliect
301 příspěvků 12.2.13 14:25

@Sekhmet tak ještě jednou, neřekla jsem, že nejsou, jen že tvrzení že ji má každá druhá je z mého pohledu nepravděpodobné. A srovnávat počty jako 5 a 50… já vycházela ze svýho pracovního kolektivu. Když vezmu svou rozvětvenou rodinu, najdu tam asi větší rozmanitost velikostí, včetně nějaké té 42. A když jsme u těch obchodů, V Orsay je zase vykradeno v 38 a 40, je to asi taky typem obchodu, jaké velikostní skupině její oblečení nejvíce vyhovuje.

Sekhmet
1918 příspěvků 12.2.13 15:17

@Juliect A vy jako fakt vedete evidenci velikostí padesáti lidí? Jako FAKT? Já zdaleka nemám 50 kolegyň, započítám-li sekretářky, pracuji s cca 15 ženami různého věku i velikostí, ale netroufla bych si velikost kterékoli z nich byť i jen odhadovat. Přiznám si, že v práci mám na starosti jiné věci, než konfekční velikosti svých spolupracovnic, maximálně dokážu říct „tahle je štíhlá, tahle ne“, což může ovšem mást, protože má spolutanečnice ve skupině, kterou považuji za velmi štíhlou, obléká velikost 42. Mimochodem mé spolutanečnice jsou jediné osoby, jejichž konfekční velikost znám naprosto přesně, protože spolu nakupujeme, objednáváme, nebo necháváme šít kostýmy. Spolutanečnic mám v současné době osm a jejich velikosti jsou: 36,40,42,42,44,52,42,42. Což by tedy dost popíralo tu vaši teorii… (a protože zrovna minulý týden jsme zadávaly kostýmy na letošní sezónu do výroby, dokázala bych vám někde vyhledat i jejich kompletní míry, vč. délky nohavic)

Narcisa
100 příspěvků 12.2.13 16:35

@Cathero Já mám opačný problém… Nosím velikost 32-34, všechny kalhoty mám volné v pase, protože mám boky a štíhlý pas. Z mých kamarádek a kolegyň téměř všechny napříč velikostmi řeší ten samý problém, tzn. když máš „ženskou postavu“, neseženeš kalhoty. Moje sestra je z mého okolí asi jediná osoba ženského pohlaví, která s kalhotami nemá žádný problém - má hodně (spíše až příliš) štíhlé nohy a celkově je taková… rovná :D

HertaDeOran
866 příspěvků 13.3.13 15:57

Tomu co říká jsem se nemohla věnovat, protože mě hned v úvodu zaujalo STEHNO jako STEHNO. Tak už rozumím tomu, proč etiketa říká, že noha přes nohu se na veřejnosti nedává.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek