Mor českých ulic - 3/4 kalhoty

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Amun
888 příspěvků 6.6.15 12:15

Nevím, jestli to tu už padlo, ale přidala bych tip proti odírání stehen v sukních. Mně tříčtvrteční kalhoty nesluší, nosím proto pouze sukně nebo šortky. Postačí mi vzít jakýkoli deodorant, který je kuličkový (tj tekutý) a přetřít si jím stehna. I když jsem štíhlá, stehna se mi v tom horku odírají docela dost, a kdykoli použiji ten deodorant, minimálně půl dne jsem naprosto v pohodě, pak stačí opakovat :) Třeba to někomu pomůže

Dahllie
2222 příspěvků 6.6.15 12:19

Já proti odírání stehen nosím buď stahovací kalhotky s nohavičkou ve větší velikosti, aby tolik nestahovaly a nebo mám ustřižené staré silonky.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 12:27

To je srandovní téma. Přerod pekla v praxi, když si člověk přečte ty hysterický příspěvky na začátku a ty normální teď…
Dneska měl tříčtvrteční pláťáky můj vnouček. Děsně mu slušely, asi tři lidi ho na ulici pochválili ;)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 12:36

@stricc Ja sa priznávam, že by som tie krásne 3/4 nohavice chcela vidieť aspoň na obrázku. :-D Nie na modelke a mole, nie na dieťati, ale na dospelej českej/slovenskej žene mužovi. Aj ke´d sa peklo prerodilo, tak ja tomu, že existujú aj pekné neverím. :-)

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 12:40

Chtěla jsem takové co bych označila za pěkné a slušivé někde vygůglit. Nepodařilo se mi to. Myslím tedy dámské. Na dětech jsou ok.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 12:44

@Giulietta Mně je to jedno, já to nenosím, protože chodím pořád v sukni, ale pro mě za mě, ať to lidi klidně nosí. Na ženách to ignoruju, na mužích mě kombinace volných kraťasů pod kolena + plandavého trika trochu mrzí, protože i pěkný chlap se v tom ztratí, ale tak nemusím v jednom kuse jen koukat po chlapech, že áno :-)

Dahllie
2222 příspěvků 6.6.15 14:23

Tohle se mi líbí, ale bohužel to není na té „slovanské ženě“.
http://blog.westfield.com.au/…age-600w.jpg

Denyna
4105 příspěvků 6.6.15 15:15

Taky jsem hezké a slušivé tříčtvrťáky ještě neviděla

sagiti
362 příspěvků 6.6.15 16:12

Jaký praktický význam mají tříčtvrťáky? Pořád jsou to kalhoty. Pokud se nejedná o upnuté džíny jaké postovala @Dahllie tak jsou děsně nepřitažlivé. Nemluvě o horku. Zvlášť nehezky vypadají na starších ženách. Otírání stehen v sukni se dá řešit.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 16:20

Tříčtvrťáky (z 99% vietnamské provenience) jsou zlo. Když se k nim přidruží ještě pestrobarevná „halenka“ a pohodlné sandály (v horším případě „crocsy“) stejného původu, máme tu pravou sportovní eleganci jak vyšitou! :D

Dalmitka
1804 příspěvků 6.6.15 17:01
@Giulietta píše:
@stricc Ja sa priznávam, že by som tie krásne 3/4 nohavice chcela vidieť aspoň na obrázku. :-D Nie na modelke a mole, nie na dieťati, ale na dospelej českej/slovenskej žene mužovi. Aj ke´d sa peklo prerodilo, tak ja tomu, že existujú aj pekné neverím. :-)

100 bodov, vyzerá to naozaj ako to vyzerá, nechápem, prečo to tie ženy /najmä staršie/ nosia, je to strašné, keby si obliekli akékoľvek - aj nemoderné - letné šaty, vyzerali by ako ženy a nie ako atrapy „chlapského malého piva“. Ja mám jedny - čierne, nosím ich s opätkami, bielou košeľou a perlami, naschváľ chcem vyzerať „over“ a nie ako babochlap.

meejja
391 příspěvků 6.6.15 18:00

Já teda naprosto chápu, proč ty 3/ 4 nosí - na sukně, šaty nejsou zvyklé, rozedírají se jim stehna. Na šortky si připadají staré/že mají tlusté nohy/hrnou se jim mezi stehny a proč nosit dlouhé kalhoty, když je teplo? Že to nevypadá hezky, jo, je to peklo, ale já to prostě chápu…
PS. 3/4 nevlastním

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 6.6.15 18:54

@stricc Zmiňované kalhoty nemám, ale ten přerod pekla v normálno je mi sympatický.

Chardonnay
327 příspěvků 6.6.15 19:25

Já ty 3/4 Indigo opravdu miluju. Nosím k nim tmavě modré sandály a lněnou bílou halenku s drobnou modrou výšivkou a i kdyby mi všichni říkali, že vypadám jak kašpar, já se v tom cítím jako hvězda. No… tak né, cítím se v tom hezky a pohodlně :-D
V M&S jsem takové viděla i letos, ale pokud je nesnášíte, budete asi nesnášet i tyto. Já takhle kvetu ze slimek a jeggins, ale ať si to každý nosí jak chce.
Jinak dneska jsem na nákup zkusila antiperspirant na stehna a šla v sukni. Byla jsem venku 2 hodiny a dobrý. Snad to vydrží i déle. Vlivem diskuse jsem koukala po ženách a vedly jednoznačně sukně a šaty, pak krátké šortky, 3/4 minimum. Praha ;-)

Chardonnay
327 příspěvků 6.6.15 19:34

@Dalmitka Věřte, že některým ženám šaty nesluší. Vysoké ženy prodlužují, kamarádky uznaly, že mi šaty přidávají 10 let a dělají ze mě obryni Stáňu. Rozhodně víc prospěje sukně, ta tu výšku trochu „rozbije“.

Dalmitka
1804 příspěvků 6.6.15 19:43

@Chardonnay - tak určite je pravda, že niektorým ženám šaty nepristanú, ale aj tak si myslím, že by v nich vyzerali lepšie - žeby ako zle oblečené ženy? ;-) ako v tých bezpohlavných tržnicových trištvrťákoch, najmä teda tie staršie, tam už naozaj splýva podoba s mužmi.

Chardonnay
327 příspěvků 6.6.15 19:50
@SagaN píše:
Tříčtvrťáky (z 99% vietnamské provenience) jsou zlo. Když se k nim přidruží ještě pestrobarevná „halenka“ a pohodlné sandály (v horším případě „crocsy“) stejného původu, máme tu pravou sportovní eleganci jak vyšitou! :D

Já myslím, že to všechny myslíte takto, pak to chápu. Ale pěkné 3/4 existují, teď jsem si vzpomněla, že jsem měla černé, velmi elegantní, koupila jsem si je na služebku do Španělska, jenže se mi asi, ehm… nějak srazily nebo co :D
Kalhoty od Vietnamců s Marks & Spencer nejde srovnávat.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 19:51
@Chardonnay píše:
Kalhoty od Vietnamců s Marks & Spencer nejde srovnávat.
:-D Ale ide vyzerajú rovnako blbě. :-D
Chardonnay
327 příspěvků 6.6.15 19:57

Mám něco takového, ale bez těch kamínků všude…
Ale jo, tak si je tady odsuzujte :D
http://www. marksandspencer. com/roma-rise-embellished-cropped-jeans/p/p60069045#

Příspěvek upraven 06.06.15 v 20:00

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 19:59
lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 20:00

@stricc, toto tema ale, predpokladam, neni o vnouckovi. Je o tech utahanych ceskych zenach 50+ s kvetakem na hlave, nadvahou 15 kilo a vic, v pestrobarevne umelohalene a… ano 3/4 hruze z trziste. To je ten pravy cesky chic poslednich dni.

Chardonnay
327 příspěvků 6.6.15 20:01

@Giulietta No a takhle já normálně chodím venku :D

jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 20:03

Pridám ešte niečo k odretým stehnám - ak sa im nepodarí predísť, na odreniny výborne účinkuje Sudocrem.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 20:06

@lioncity Ovšem ten správný hardcore je to s tílkem na špagetových ramínkách, prsa v pase included. Očekávám to ve městě příští týden, pokud teploty vydrží.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 20:32

@Lola, obavam se, ze nas to nemine.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek