Mor českých ulic - 3/4 kalhoty

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Dahllie
2222 příspěvků 6.6.15 20:38

@Lola Slibovali déšť a bouřky, ochladí se (aspoň trochu) ;)

eless
1079 příspěvků 6.6.15 20:43
@jjj777 píše:
Pridám ešte niečo k odretým stehnám - ak sa im nepodarí predísť, na odreniny výborne účinkuje Sudocrem.

mne z nejakeho zahadneho dovodu v kabelke chybal tuhy antiperspirant a nemohla som cez den domazat. po prichode domov ladova sprcha a panthenol… zabralo. na dalsi den rano bez bolesti. to mam za to ze som truba zabudliva…

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 20:45

No dnes jsem si zrovna říkala, svaté kalhoty v jakékoliv délce. Jedna dáma na avon pochodu popobíhala po areálu, měla užší sukni, tak si ji vyhrnula a všem sedícím naskytla pohled na svou p… s kalhotkami svezlými na stranu. Ten pohled budu vidět dlouho. :-(

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 20:50

@Ikeya-Seki mně taky

Chardonnay
327 příspěvků 6.6.15 20:59

@ionicera Tak to jste mě rozsekala :D

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 6.6.15 21:31

Jako někdo, kdo je dneska od rána naraženej v džínových kraťasech ke kolenům, říkám, že 3/4 jsou hrůza :-))
(Nosím to jen doma a se psem, já mám zase trauma ze skautského oddílu, takže si v kraťasech připadám jak kluk cestou do lesa na výlet.)
Taky jsem se snažila kvůli @Giulietta najít nějaké foto kde vypadají 3/4 slušivě a je to fakt nadlidský výkon. Ale ty 50's mi přijdou docela snesitelné a takové ženské. (Ale je jasný, že se bavíme o takových těch „rybářských“ od vietnamců, širokých a umělých s nějakou neforemnou halenou a květákem. )

http://furinsider.wpengine.netdna-cdn.com/…ped-pant.jpg

sagiti
362 příspěvků 6.6.15 22:11

@Chardonnay Jaké výhody mají tříčvrťáky oproti dlouhým, lehkým letním kalhotám? Nerýpu do vás. Opravdu by mě to zajímalo.

Chardonnay
327 příspěvků 6.6.15 22:20

@sagiti Konkrétně v mém případě už jen to, že já je neseženu. Mám něco malinko přes 180 cm. Lehké letní kalhoty jsem si zkoušela v zahraničí, připadalo mi, že mě dělají tlustší a příšerně, ale příšerně se mačkaly (jiné na mě jsem nepotkala). Pěkné tříčtvrťáky se mi normálně líbí.

zizi68
118 příspěvků 6.6.15 22:26
@sagiti píše:
@Chardonnay Jaké výhody mají tříčvrťáky oproti dlouhým, lehkým letním kalhotám? Nerýpu do vás. Opravdu by mě to zajímalo.

Jestli můžu k vaší otázce. V práci nosíme bílé kalhoty, pokud je horko, vyhrnujeme si je alespoň ke kotníkům. A věřte, nebo ne :)je to pak příjemnější, nohy se trochu ochladí. (Naopak, pokud je chladno, pomůže je stáhnout dolů).

Denyna
4105 příspěvků 6.6.15 22:44

@Potrefenáhusa Ach! Ty vypadají pěkně. Bohužel mně by neslušely.

(Bohužel mi nesedí skoro žádné kalhoty, vysoký sed, velký rozdíl mezi pasem a boky, výška 175 cm, mám pokračovat? Nosím sukně a šaty)

Chardonnay
327 příspěvků 6.6.15 23:04

Balím si tašku, tak jsem si je natáhla. Jsou inkoustové. Pořád na nich nic strašného nevidím. Omlouvám se za špatnou kvalitu fotek.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.15 23:32

@Denyna prosím pokračujte! V minulosti jste mě párkrát inspirovala, podle vás jsem si koupila pár věcí.

Amun
888 příspěvků 7.6.15 11:55

@Lola Já už bohužel začala potkávat staré dědy s vytahaným pivním břichem, samozřejmě bez trička. Tihle ale měli naštěstí alespoň normální šortky, ne pouze trenky… :D

Karja
4837 příspěvků 7.6.15 12:23

@zizi68 Je to tak, já mám třeba kotníky hodně termoregulační:-D. Je-li mi na ně zima, je mi hned zima i po celém těle. Což je nevýhoda třeba v zimě, nemůžu nosit nižší zimní boty. Ale zrovna teď jsem si je v tom parnu dala aspoň na chvíli do průvanu.
Takže ty tříčtvrťáky chápu.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.15 12:25

@Chardonnay taky na nich nic strašného nevidím, ale jistě chápete, jde o princip ;)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.15 18:19
@stricc píše:
@Chardonnay taky na nich nic strašného nevidím, ale jistě chápete, jde o princip ;)

Vážne o princíp? Hmmm tak som si doteraz myslela, že záleží fakt na tom čo sa mi páči a nie na principe. Ale tak čo už, keď myslíš, že z princípu musíš tie príšerne gate hájiť, tak čo narobím.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.15 18:42

@Giulietta já je nehájím, mně je to prostě jedno, taky jsem primárně neřešila tříčtvrťáky ale rozdíl v tónu příspěvků před dvěma lety a teď. A konkrétně ty kalhoty @Chardonnay mi žádnou estetickou újmu nepůsobí, na ulici bych to minula bez povšimnutí, připadají mi normální. Navíc zrovna Chardonnay dle vlastního prohlášení žádný efekt zkracování nohou řešit nemusí, tak co

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.15 19:58

@stricc V tom príspevku na ktorý som reagovala, si riešila len tie gate. :-D
@Chardonnay A jej gate mi mi tiež estetickú ujmu neposobia, pripadá mi v nich príšerná, tie nohy v nich pekné nemá, (zrovna ty by si mohla byť čo sa týka pekných noh úprimná:-) ale to je moj problém. :-D Mňa len prekvapilo to uisťovanie, že aj tak všetci čo kritizujú tie gate to robia s princípu. Prišlo mi to rovnaké ako to klišé, so závidíš… :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.15 20:14

@Giulietta ale o kráse nohou taky řeč nebyla. Jen se trochu divím, že zrovna tebe tak vytočil nezávaznej vtip.

Chardonnay
327 příspěvků 7.6.15 20:33

@Giulietta jestli mam priserne nohy, neni to gatema :-D

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.15 22:56

@Chardonnay souhlasím, gatě jsou v tom nevinně.

Grossularia
3204 příspěvků 12.6.15 08:39

Překvapuje mě údiv nad tím, že zkrácení kalhot o „těch pár centimetrů“ nad kotníky má takový vliv na tepelný komfort. Ano, opravdu má. Kotníky a nárt (a také třeba zápěstí, třísla, krk, spánky) jsou místa s velkým významem pro termoregulaci - je to proto, že jsou zde cévy těsně podpovrchové, vystupují až pod kůži, a míra odvodu tepla právě z těch míst, kde proudí větší množství krve blízko k povrchu, umožňuje docela velké ochlazení těla jako celku. Není náhoda, že se třeba pro osvěžení přikládají kostky ledu na zápěstí a spánky, není náhoda, že se snadno „nastydne od nohou (byť lidově se to často mylně zaměňuje za holé plosky - spíš jde o holé nárty a kotníky), nebo ofoukne krk“…a souvisí s tím i specifika oblékání těchto míst.

Takže kalhoty nad kotník opravdu udělají rozdíl. Další zkracování kalhot směrem nahoru už tak velký vliv nemá, protože na lýtku jsou cévy dost zanořené pod svalovinu. Výrazněji se projeví až zase koleno, protože v podkolenní jamce je opět část cév podpovrchových.
Podobně funguje třeba rozdíl mezi dlouhými a tříčtvrtečními rukávy.
A také podobně funguje výška ponožek, popř. rovnou absence ponožek.

Žádné tříčtvrteční kalhoty nemám, nosím momentálně jen sukně. Ale ty na obrázku od @Chardonnay se mi docela líbí, došla jsem si je zkusit a jsou příjemné. Neměli mou velikost, ale když na ni někde zrovna narazím, tak si je koupím, hodily by se mi na letní výlety, hlavně na stoupání na hradní věže a rozhledny :)

janulik03
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.15 13:39

@Giulietta A mne trojštvrťáky svedčia. :D :D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.15 14:44

@janulik03 Daj dokaz vo forme fotky. :-D

janulik03
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.15 07:02

@Giulietta :D tak vieš, subjektívny pocit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek