MP mi otevřelo oči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Oveeec
2939 příspěvků 27.10.13 15:11

No ale nešlo by to i tak oddělit? Abych se k obrázkům z ulice dostala rovnou a ne nějakou oklikou? Pochybuju, že by tady někdo upřednostňoval výcucy z něčího blogu, jenže je máme pořád pod nosem…

xluki
90 příspěvků 3.12.13 12:27

Proč by nemohla mít blog o modě pro náctiletý. Co vy víte, třeba se to chytne, nebo ne, tak třeba založí jiný a ten se chytne. Nebo to pro ni bude jen dobrá zkušenost. Pořád lepší aby psala blog o modě než aby vyváděla blbosti. Říkám že člověk má zkusit všechno do čeho má chuť (neberte mě úplně za slovo, už vidít ty reakce typu drogy apod.)
Jen do toho děvče, ať ti vydrží chuť a odhodlání v tom pokračovat.

FashionNevkusníček
25 příspěvků 3.12.13 13:05

Tak já taky před pár dny založila blog ale tyhle reklamy nemám ráda…vždyť tam má 4 články, asi bylo lepší ho napřed udělat a poté dávat odkazy. Jinak co se týče místní nálady je jak koukám poměrně nepřátelská všech ke všem. Ano, dámy tu rády druhé zhazují a rýpou a je asi trendy tu ke všemu dávat červenou, ale mě by to rozhodně nedonutilo odejít. Co se týče teen blogů ala TOHLE JE OUT, tak to moc nemusím..já se zaměřuju podobně jako MP na otřesy který lidi nosí ale věci jako vyloženě nenositelné moc neuznávám…moda se stále vrací takže out věc víceméně neexistuje, pouze se nenosí teď. Blog budu sledovat, protože jsem zvědavá na pokračování a budu ráda když se dozvím něco ze vkusu teenholek.Snad tam potkám něco víc než „ryfle a mykyny“.

Goku
411 příspěvků 3.12.13 13:37

Ten blog je zatím hodně nevyzrálej, ale s tím je nejspíš nutno počítat, když autorce ještě nebylo ani patnáct let. Takových blogů je nespočet. Ale určitě piš dál, snaž se eliminovat chyby a vylepšit trochu ten „styl“ (ale to snad přijde časem i samo - doporučuju hodně číst).

Dixie Sunday
418 příspěvků 12.12.13 08:08

Ja len neviem či vám módne peklo naozaj otvorilo oči, lebo som si klikla na blog a prvý článok, ktorý na mňa vyskočil, má názov „Buďte sexy v káždém období“ s radou kúpiť si slim fitky. Tak sme objavili Ameriku. Podobne galaxy štýl je starý tak rok a pol a nie novinka sezóny.

Chcete úprimnú radu? Píšte si tieto svoje poznámky radšej pre seba do denníčka, odložte ho a skúste sa naň pozrieť o pár rokov. Asi pred šiestimi rokmi som mala blog len preto lebo to v tej dobe začalo fičať a veľmi rýchlo som ho zrušila, pretože som skonštatovala, že svetu nemám čo povedať. Blogovať som začala až keď som mala o čom a nie je to o móde. Blogov ako ten váš je jednoducho mnoho a veľa rád nedáva. A pridávam sa ku @Gräfin, čítať veľa a písať vlastných skúšobných textov ešte viac.

Mimochodom, takto do pléna, mám všeobecne problém s väčšinou módnych blogov v tom, že sú veľmi slabé po tej jazykovej stránke. Väčšinou vo mne evokujú dojem pubertálnych denníčkov, napriek tomu, že autorka už má po dvadsiatke. Výnimočnou z tejto stránky je pre mňa Tonbo Girl, tá sa číta skutočne výborne. Prekvapujúco píšu veľmi dobre práve chalani. Keď čítam blogy niektorých dievčat, mám chuť im poslať nejakú dobrú literatúru na rozšírenie slovnej zásoby. Angličtina je vo väčšine prípadov žalostná, česť výnimkám, no väčšina prekladá slovo po slove slovenský text, takže máme angličtinu s krásnou slovenskou či českou syntaxou. (profesionálna deformácia, viem…) Ja viem, že dôležité sú tam tie fotky, ale je to predsa len istý žáner v rámci žurnalistiky, tak nech je to tam vidno.

Roseline
2319 příspěvků 12.12.13 19:34
@Dixie Sunday píše:
Mimochodom, takto do pléna, mám všeobecne problém s väčšinou módnych blogov v tom, že sú veľmi slabé po tej jazykovej stránke. Väčšinou vo mne evokujú dojem pubertálnych denníčkov, napriek tomu, že autorka už má po dvadsiatke. Výnimočnou z tejto stránky je pre mňa Tonbo Girl, tá sa číta skutočne výborne. Prekvapujúco píšu veľmi dobre práve chalani. Keď čítam blogy niektorých dievčat, mám chuť im poslať nejakú dobrú literatúru na rozšírenie slovnej zásoby. Angličtina je vo väčšine prípadov žalostná, česť výnimkám, no väčšina prekladá slovo po slove slovenský text, takže máme angličtinu s krásnou slovenskou či českou syntaxou. (profesionálna deformácia, viem…) Ja viem, že dôležité sú tam tie fotky, ale je to predsa len istý žáner v rámci žurnalistiky, tak nech je to tam vidno.

Vidím to podobně. Nicméně já z klasických českých módních blogů nesleduji pravidelně žádný - málokterá slečna na mě působí jako můj případný módní vzor. No a jak píšete, číst se většina blogů také nedá.
Nad užíváním angličtiny mi také zůstává rozum stát. Slečny nejsou schopné psát pořádně česky a hned se pouštějí do angličtiny. Nepříliš úspěšně. Někdy mám pocit, že to a) psala žákyně základní školy, b) přeložil Google Translator.
Já vlastně ani nerozumím tomu, proč tam tu angličtinu cpou.
Divně na mě působí také anglické názvy článků, když je celý blog v češtině. Co divně, to na mě působí až křečovitě a trapně, protože jediným smyslem je být trendy.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek