Můj idol z dětství

Fotoalbum tématu (159) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.15 12:14

@lanete To je přece Horst S., kámoš Tanera, či jak se to psalo.Tady mu chybí jeho pověstná béžová bunda.

@andulka01 To si vzpomínám vždy na tři fráze:Kide, jsi vážně tak rychlej? Počkat, dohodneme si pravidla…auvajs… Blbče, neumím plavat!

@zuzaroza to bylo australské, že? Bordino manažer zpěvaček.. a úča motorkářka. Dalo se na to dívat lépe než na Beverly

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.15 12:46

@Jiná Realita A u nas, kdyz bezelo Beverly Hills (bylo mi asi 11-14) a objevila se nejaka libacka nebo muchlovacka, tak jsem musela jit z obyvaku ven a mohla jsem prijit, az to skonci.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.15 12:57

@ještěřička když šel ten můj výše zmíněný Curro Jiménez, tak jeden díl jsem viděla až při repríze, v pátek večer jsem se nesměla koukat, protože druhý den byla pracovní sobota. Podotýkám, že mi bylo dvanáct nebo třináct. Sranda je, že jsem sice zjistila, že jsem ten díl neviděla, ale už jsem si nevzpomněla proč, až po letech jsme se o tom bavily s jednou kamarádkou (je asi o dva roky starší než já)a ta se o té pracovní sobotě zmínila, protože se taky nesměla koukat. Tak mi došlo, že to asi byl ten důvod. :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.15 15:26

@Jiná Realita Ja som práveže mohla pozerať asi všetky seriály a čo ja viem čo, rodičia boli benevolentní, ale ten Pulp nie, tak ma to prekvapilo.:-)

@ještěřička píše:
@Jiná Realita A u nas, kdyz bezelo Beverly Hills (bylo mi asi 11-14) a objevila se nejaka libacka nebo muchlovacka, tak jsem musela jit z obyvaku ven a mohla jsem prijit, az to skonci.

Ale veď tam nič iné okrem muchlovačiek a libačiek nerobili. :-D To ste strávila vonku dosť dlhú dobu..-)

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.15 15:43

@Giulietta :-D to je fakt. A vím, že jsem se před rodiči hrozně styděla, když se tam třeba slečny bavily o ženských problémech a o sexu. Když jsem pak zjistila, že to je hlavní téma skoro každého dílu, tak jsem si pak pokaždé sedala na zem vedle gauče, kam na mě nikdo neviděl a já se mohla vesele stydět dál, ale o samotě. Ten samý stud jsem cítila i při reklamách na vložky nebo na kondomy.

Cupíto
49 příspěvků 14.2.15 15:49

@ještěřička Jee, tak to mě těší, že jsem v tom tenkrát nebyla sama, protože ten váš popis je jak z našeho obýváku :D

martek01
483 příspěvků 14.2.15 20:06

@Cupíto @ještěřička to je scena z NASEHO obyvaku. presne si pamatuji, jak v nejakem z prvnich dilu probirali automat na kondomy ve skole. veta, otoc se znela v te dobe hodne casto a nejlepsi byla Modra laguna! tu jsem mela zakazanou snad do 15 roku.

cinnnamon
220 příspěvků 14.2.15 20:21

Moj idol z mladosti bol len jeden:)

uživatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.15 20:45

Ach, to byly časy. Na každém prstu několik ženichů…

Meow
189 příspěvků 14.2.15 21:08

Já vždycky byla na ty dlouhovlasatý :D

zuzaroza
729 příspěvků 14.2.15 22:17

@LCH Ano, ano. Docela bych se na to podívala zase…

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.15 22:22

@zuzaroza :) Jen si nemohu vzpomenout jak se jmenoval ten vlasáč, co spal s tou pančelkou.

miss dior
1 příspěvek 14.2.15 22:32

Za mne ještě chybí Dustin…, můj idol, když mi bylo 15… vlastně to zůstalo dodnes… :-)
http://www.google.cz/url?…. bGQ&psig=AFQjCNHClb5croSiepyNOYJw5Uvl2zI4DQ&ust=1424035793706466

Zuzulli
723 příspěvků 14.2.15 22:47
@DanielaS píše:
Tak je pravda, ze jediny, kdo mi visel nad posteli, byl Bill Gates. Byla jsem prakticka divka.

Tak to já měla nad postelí na základce velký plakát Aragorna a před spaním jsem mu dávala pusu :D

Meow
189 příspěvků 14.2.15 23:02

Heh, zákaz na Pulp Fiction a Sex ve městě, to je ještě dobrý.
Já kdysi nesměla jít do kina na Jurský park, protože někdo před našima plácnul, že je to strašný krvák :D

uživatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.15 23:27

@Meow .

Příspěvek upraven 05.10.16 v 22:32

Jiná Realita
13791 příspěvků 15.2.15 00:45

@uživatel
chacha, přesně takto jsem to nenápadně provozovala taky :)

defilenaiguille
2824 příspěvků 15.2.15 07:26

@ještěřička
Neběžel BH odpoledne od 14h? Já si pamatuji, že jsem se na takové seriály dívala sama, když jsem přišla ze školy, rodiče byli v práci.

LorelaiH.
3311 příspěvků 15.2.15 08:20

@cinnnamon tak za mě v Baywatch jedině David Charvet. Toho jsem měla heeezky dlouho nad postelí.
Pak ještě Harmon Rabb Jr. - to jsem dokonce chvíli koketovala s myšlenkou, že půjdu na práva :)
No a v roce 1996 byli moji miláčci Vladimír Šmicer a Patrik Berger - stříbrní hoši z fotbalového Eura.

euridike
1339 příspěvků 15.2.15 15:06

Já mám z dob dětství/dospívání idolů pět - Alan Alda, čili Hawkeye ze seriálu MASH, Noah Wyle, tedy dr. John Carter z ER či Flynn Carsen, Kevin Richardson z BSB, James Hetfield ze skupiny Metallica a Vladimír Růžička, nyní trenér hokejového nároďáku. A měla jsem i to štěstí, že s V. Růžičkou a J. Hetfieldem jsem se setkala tady v ČR, teď, když pracuji v USA, jsem se pracovně setkala i s K. Richardsonem a N. Wylem. Ale tedy musím přiznat, že na prvním místě je pořád Alan Alda, takže ta čtyři setkání bych vyměnila za to jediné s Alanem Aldou… :)

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.15 16:33

@defilenaiguille Ne, BH bezelo kazdou nedeli v 18.10.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.15 16:35

@LorelaiH. Berger se mi libil taky, ani nevim, kde je mu konec.

jdisepřevlíct
492 příspěvků 15.2.15 16:59

A taky jste si u idolu pocitaly, za jak dlouho s nima budete moct chodit? :) Ja si vzdycky rikala: mne je ted 13 a jemu 20, takze to zatim ne, ale az mi bude 20 a jemu 27, tak to uz je tak akorat. To uz bychom se mohli klidne i vzit!

LorelaiH.
3311 příspěvků 15.2.15 18:09

@jdisepřevlíct ano, přesně tak jsem to měla spočítané u své tehdejší lásky (mně bylo 11 a jemu 18)
@ještěřička tipuju, že si pro udržení kondice sem tam zahraje nějakou pražskou pralesní ligu (hodně takových je v TJ Dolní Chabry - viz. Šmicer, Vízek, Hašek…) nebo dělá nějakého hráčského agenta nebo trenéra dětí/mládeže

eni.enigma
36 příspěvků 15.2.15 18:50

Já jsem nespala kuli Romualdovi z Princezny Fantaghiro…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek