Mužský vkus - co vás překvapilo?

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
La Belette
271 příspěvků 15.12.13 16:22

S těma nohama by na tom něco být mohlo (i když si myslím, že jsou spíš důležitější celkové proporce - tj. může být malá holka a v poměru k tělu mít dlouhé nohy a naopak). mě na tom zaujalo hlavně to, že (tedy s výjimkou mého dědy) ty stížnosti na výšku slýchám převážně od slečen, než že by si nějaký muž stěžoval, že ta jeho je moc malá. a @jumbeee - ok, tak to máte hodně vysokého přítele, ale já to třeba vždycky brala jako plus, že si i s průměrně vysokým partnerem můžu třeba vzít 12 cm podpatky a pořád budu menší =D

Garfie
4456 příspěvků 15.12.13 17:20

@La Belette Já myslím, že malé ženy touží být vyšší, protože je tu pochopitelně ten podvědomý vliv modelek, které musí být vysoké, taky pokud jako malá přiberete dejme tomu tři kila, je to na vás hned vidět, zatímco u vysoké ženy se to víc rozloží. Stejně tak se hůř nakupuje oblečení (pochopitelně teď nesrovnávám s extrémně vysokými ženami).
Ale mužům je to fuk, respektivě myslím, že malé ženy (nebo spíš drobné) se jim spíš líbí, protože vzbuzují ochranitelské pudy…

Diankenstein
1895 příspěvků 15.12.13 17:38

@Garfie Taky jsem nikdy neslyšela muže si stěžovat, že je nějaké žena malá. NEhledě na to, že jim se líbí všechny hezké ženy:D

Go-lightly
3429 příspěvků 15.12.13 18:48

V tanečních nikdy malé holky nezůstaly sedět. A v jedné detektivce jsem četla názor, že ošklivá malá ženská je pořád žena, kdežto ošklivá dlouhá je prostě ošklivá ženská. Psal to Francouz.

misial
1396 příspěvků 15.12.13 20:17
@Go-lightly píše:
V tanečních nikdy malé holky nezůstaly sedět.

V tanečních mívá většina holek problém, že je s podpatky vyšší než partner… Já bych si jako kluk v 16 asi taky nevybrala o půl hlavy až hlavu vyšší holku, kdybych se rozhodovala mezi několika neznámými slečnami. Čímž teda neříkám, že máte pravdu, u nás to bylo tak, že skoro všichni už byli domluvení v párech měsíce dopředu, ale pokud jste vypozorovala toto, pak předkládám docela pravděpodobné vysvětlení :)

Go-lightly
3429 příspěvků 15.12.13 20:56

@misial No samozřejmě. A v životě je to podobně: málokterý muž chce být menší než partnerka - a mrňousů je kolem nás požehnaně. Čímž chci říct, že vysoké holky to vůbec nemají lehké.

misial
1396 příspěvků 15.12.13 21:34

@Go-lightly Ale od těch 16 část poroste a část se s tím smíří :) Měřím 170 cm, téměř všichni mí kamarádi jsou stejně vysocí (takže docela malí) a jen jeden z nich má přítelkyni nižší než je on sám.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.13 00:14
@Diankenstein píše:
@Garfie Taky jsem nikdy neslyšela muže si stěžovat, že je nějaké žena malá. NEhledě na to, že jim se líbí všechny hezké ženy:D

A to já zase jo. Zřejmě proto, že jsem ve společnosti samých obrů! :D

jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.13 14:04

@jumbeee Mne navyše ani 164 cm nespadá do predstavy „nízkej“ ženy. Je to celkom priemerná výška. A podľa toho ako opisujete svoju postavu, je to pre vás výška v podstate ideálna - ste dosť vysoká na to, aby sa na vás kilá rozložili a zároveň nie príliš vysoká, takže keď si dáte opätky nebudete pôsobiť hrozivo (čo sa veľmi vysokej plnšej žene môže pritrafiť).

Caralina
916 příspěvků 16.12.13 15:08

Hmm a být malá je špatně? Já mám 170 cm a vždycky jsem chtěla být menší.

DanielaS
5033 příspěvků 16.12.13 15:32
@La Belette píše:
@jumbeee je to teda trochu OT, ale proč se obecně „malá“ často zmiňuje v negativním kontextu, jako že je horší, když je holka/žena malá?

Helejte, to slycham furt. Od Italu. Popis krasne zeny VZDYCKY zacne „bella, alta“. Prislovi pravi „vyska - polovina krasy“. A pritom oni jsou dost prikrcli, takze by jeden cekal, ze machisticky budou zadat zeny mensi.

uživatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.13 16:31

@DanielaS
Já byla kdysi v Itálii na nějakém koncertě a skutečně jsem neměla problém s výhledem, ačkoliv jsem stála úplně vzadu. Jinak mám 180 cm a vždy jsem si představovala, jak je asi hezké, muset si stoupnout na špičky, aby člověk mohl políbit svého drahého..

DanielaS
5033 příspěvků 17.12.13 09:55

Naopak mi nepripadalo moc hezke, kdyz si muj drahy stoupal na spicky, aby polibil me. A to nemam ani metr sedmdesat.

Goku
411 příspěvků 17.12.13 12:24

S těma Italama je to fakt. Já mám 173 cm, takže nejsem nijak extra vysoká, spíš bych řekla vyšší průměr. Ale v Itálii jsem nejvyšší ze všech holek a převyšuju i některé chlapy. Všichni pořád obdivují, jaká jsem „bella alta“ a přitom doma jsem nejmenší z rodiny. Přítel měl z nás komplexy, doma je nejvyšší a když přijel k nám, cítil se jak Gulliver mezi obry. Prostě Italky jsou obvykle menšího vzrůstu, takže jakmile se tam objeví nějaká holka nad 170 cm, tak je to pro ně něco :-D. A ani nemusí být blond :-D.

lorens
2267 příspěvků 17.12.13 16:33

@Goku To je zvlastni, ja pri svych 175 cm mela pocit, ze chlapu vyssich nez ja bylo hodne, skoro vsichni. Asi jsem ty mensi uplne vytesnila. :)

Goku
411 příspěvků 17.12.13 21:33

@lorens Zalezi asi i na tom, kde v Italii. Jasne, jsou tady chlapi vyssi nez ja, ale je jich o dost min nez u nas mi prijde. Kdyz tady nejakyho potkam, hned to zaregistruju, kdezto u nas si toho ani nevsimnu. Muj bracha ma bezmala dva metry.

lorens
2267 příspěvků 17.12.13 22:32

@Goku v Rime. Bude to spis tim, ze jsem ty mensi prehlizela a utkveli mi jen vysoci, co se mi libili. Sousedi a znami byli skutecne vsichni vyssi nez ja - az na jednoho, ale tomu bylo uz pres devadesat. Dokonce i dve sousedky byly alta, bella, bionda, jedna domaci, druha import z Polska. :)

Prckove mi prisli Francouzi a Spanele a pak jihoamericane s velkym podilem indianske krve a Indiani. Mam foto jak stojim na Plaza de San Francisco v Quitu a vsichni kolem jsou mi po ramena a niz. Ac nejsem nejak zvlast mohutna, tam vypadam jak zbloudila vikingska Brynhild.

chekotay
411 příspěvků 17.12.13 23:43
@Go-lightly píše:
@Giulietta No vidíte, to je zajímavé!
K mužskému vkusu: sledovala jsem teď akční sérii Strike Back a postřehla jsem, že ti profi vojáci se v akcích hecují: Go, go, go, go! nebo „Move, move, move, move!“

Co se bavím s profi vojákama, tak už se tyhle veselé pokřiky nedělají. Ačkoliv mám pocit, že Vševojsk 1-4 na pokřik „Urá!“ stále pamatuje. :-)
Něco jiného je pokřik nebo zpěv při běhu, který (kromě toho, že nějak zaměstná mozek) pomáhá synchronizovat tempo útvaru a jedinci pomáhá držet tempo dýchání.

Goku
411 příspěvků 17.12.13 23:43

@lorens Jo, Spanele jsou taky dost mali. No ja se svym hrudnikem a ramenama si tady pripadam jako nejaka valkyra skoro porad :-D.

Katyush
100 příspěvků 4.2.17 21:12

Ma kamoska se hodne vlivem MP zacala menit z holky do nepohody na damicku. Misto mikiny voli svetriky/sacka, misto sportovniho tricka halenku/kosili a jeji priteli se to moc nezamlouva. A to neni vubec zarlivej typ, znam ho dobre. Proste jen preferuje na zenach sportovni styl. A k memu prekvapeni, kdyz jsem si delala takovy soukromy pruzkum, zjistila jsem, ze ono tech „sportovcu“ neni zas tak malo. Zalozila jsem i samostatni tema, tak kdyzpak piste: http://www.modnipeklo.cz/…amicka-3996/

Pocit chladu
160 příspěvků 4.2.17 21:18

Tak, Kaťuš, nie sme slepe a vidime, ze sa snazis ako besna vevericka. Az mi je to divne.

Katyush
100 příspěvků 4.2.17 21:24
@Pocit chladu píše:
Tak, Kaťuš, nie sme slepe a vidime, ze sa snazis ako besna vevericka. Az mi je to divne.

Jo, tak promin, jen jsem chtela upozornit na tema, nic vic. Nevim, co je na tom spatneho.

Jordaan
8869 příspěvků 4.2.17 21:31

@Katyush

Tak my si tu novych temat vsimnem i tak. Cpat je navic do vsemoznych diskusi neni treba.

Katyush
100 příspěvků 4.2.17 21:38
@Jordaan píše:
@KatyushTak my si tu novych temat vsimnem i tak. Cpat je navic do vsemoznych diskusi neni treba.

Ok, omlouvam se, jsem tady nova.

Doudou
1387 příspěvků 9.2.17 21:28

@Katyush Vy tu svojí „kámošku“ hodně řešíte, co? :-)

Stránka:  « Předchozí 1 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek