Můžu v těchto botách do Divadla na Fidlovačce?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Irul
26 příspěvků 15.11.19 22:14
Můžu v těchto botách do Divadla na Fidlovačce?

Budeme v Praze tři dny v hotelu, jdeme do divadla, bohužel s lodičkama mám zdravotní problém ( vybočený palec), nevydržela bych v nich. Jsou natahovací, obepínající nohu

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
giuliettka
5064 příspěvků 15.11.19 22:17

@Irul Ne.

Irul
26 příspěvků 15.11.19 22:21
@giuliettka píše:
@Irul Ne.
Irul
26 příspěvků 15.11.19 22:22
@Irul píše:

A prosím proč ne?

quebrada
201 příspěvků 15.11.19 22:25

Jasně, že můžete. Tam se občas viděj věci…

Irul
26 příspěvků 15.11.19 22:28
@quebrada píše:

Nechci být za burana, jen bohužel zatím jsem nenašla elegantní lodičky, které bych mohla obout a nezbláznit se bolesti při každém kroku

Irul
26 příspěvků 15.11.19 22:31
@quebrada píše:

Do divadla v Ostravě chodíme často, tam není problém potkat džíny a mikiny, někdy mi přijde že jsme divný, když máme oblek a šaty

quebrada
201 příspěvků 15.11.19 22:32

@Irul To neřešte. Předpokládám, že si k nim berete vhodnou sukni nebo šaty a ne montérky.

quebrada
201 příspěvků 15.11.19 22:33

@Irul Ta Fidlovačka na tom bude podobně.

giuliettka
5064 příspěvků 16.11.19 09:13
@Irul píše:
A prosím proč ne?

Lebo vyzerajú ako spevnené gumáky do stajne. A na špičke a pate im dali lesk ako blesk a spevnili ich, aby bolo možné do hnoja šlápnuť. Fakt nemáte normálne boty? Uznávam zdravotný problém, ale nechcite mi povedať, že v tomto chodíte celodenne, že nemáte normálne topánky. Nie, netrvám na lodičkách ak s nimi máte problém.

@quebrada píše:
… a preto to v divadlach vyzerá tak ako vyzerá. Lebo ľudia ako vy si povedia, keď može on, tak prečo nie ja. A tak sa z jedného exota stálo stádo exotov.
Irul
26 příspěvků 16.11.19 09:20
@giuliettka píše: … a preto to v divadlach vyzerá tak ako vyzerá. Lebo ľudia ako vy si povedia, keď može on, tak prečo nie ja. A tak sa z jedného exota stálo stádo exotov.
Irul
26 příspěvků 16.11.19 09:29
@giuliettka píše:… a preto to v divadlach vyzerá tak ako vyzerá. Lebo ľudia ako vy si povedia, keď može on, tak prečo nie ja. A tak sa z jedného exota stálo stádo exotov. [/citace
Gumáky? Jsou úzké obepínající lýtko, špičku a patu mají z lakovane kůže, podpatek cca 3cm, momentálně vydrzim jen v těchto a ty určitě ne
giuliettka
5064 příspěvků 16.11.19 09:31
@Irul píše:
Gumáky? Jsou úzké obepínající lýtko, špičku a patu mají z lakovane kůže, podpatek cca 3cm, momentálně vydrzim jen v těchto a ty určitě ne

Tak gumáky na ktorých niekto šetril gumou a preto je gumená len špička a pata. :-D

Irul
26 příspěvků 16.11.19 09:48
@giuliettka píše:
Tak gumáky na ktorých niekto šetril gumou a preto je gumená len špička a pata. :-D

Ok, jste velmi vtipná, píšu kůže a vy guma, no dobrá…každý má právo na svůj názor

Tyana
97 příspěvků 2 inzeráty 16.11.19 10:41

@Irul A co kdybyste si na dopravení se do divadla obula pohodlné boty a po příchodu se na toaletách přezula do nějakých lodiček s nízkým podpatkem, nebo černých polobotek? Dojít k sedadlu a sedět v méně pohodlných botech snad zvládnete. Praktikuje to tak valná část (starších) žen, které znám a mají stejné, nebo podobné problémy s chodidly jako vy.

mimi
189 příspěvků 16.11.19 11:08

Uprimne, by som v cizmach v divadle doslova skapinala od tepla (vlastna skusenost). Takze, ak privrem oko nad vhodnostou, kvoli tomu teplu by som volila radsej prezutie.

Irul
26 příspěvků 16.11.19 11:52
@mimi píše:
Uprimne, by som v cizmach v divadle doslova skapinala od tepla (vlastna skusenost). Takze, ak privrem oko nad vhodnostou, kvoli tomu teplu by som volila radsej prezutie.

Tak z tepla bych obavy neměla, holenní část je vlastně pružná látka

Puffin
194 příspěvků 16.11.19 12:11

@Irul Mám z Vašich odpovědí silný pocit, že jste se ptala a chtěla odpověď, že si je vzít můžete.
Takže jasně že můžete, nikdo Vás v nich ven nevyvede. Že to ale není úplně vhodné obutí, je fakt. Pokud žádné vhodné nemáte (a opravdu to nemusí být lodičky), je načase je začít shánět, nepochybně takové boty budou potřeba i na jiné příležitosti.

Ivana32
180 příspěvků 16.11.19 12:34

Ve zdravotních potřebách se pohodlné boty dají koupit taky a nevypadají špatně. Mamka má tyhle (má taky halux):
https://www.obuvnadmerna.cz/…erne-AXCW006?…
V těch už by se jít dalo, i když jsou to polobotky. Vypadají na noze moc pěkně a hlavně- jsou pohodlné, mají širší špičku.

Irul
26 příspěvků 16.11.19 13:04
@Puffin píše:
@Irul Mám z Vašich odpovědí silný pocit, že jste se ptala a chtěla odpověď, že si je vzít můžete.
Takže jasně že můžete, nikdo Vás v nich ven nevyvede. Že to ale není úplně vhodné obutí, je fakt. Pokud žádné vhodné nemáte (a opravdu to nemusí být lodičky), je načase je začít shánět, nepochybně takové boty budou potřeba i na jiné příležitosti.

Popravdě jsem v to doufala, ono to není jednoduché vybrat boty, které by se mi líbila a ještě jsem byla schopna je obout :cry:

giuliettka
5064 příspěvků 16.11.19 13:46
@Irul píše:
Popravdě jsem v to doufala, ono to není jednoduché vybrat boty, které by se mi líbila a ještě jsem byla schopna je obout :cry:

Vím sa tie čižmy na vami vloženej fotke páčia?! Vážne? Ja som myslela, že ste si ich kúpila, lebo ste do iných nohu nestrčila.

Irul
26 příspěvků 16.11.19 13:51
@giuliettka píše:
Vím sa tie čižmy na vami vloženej fotke páčia?! Vážne? Ja som myslela, že ste si ich kúpila, lebo ste do iných nohu nestrčila.

Ano, libi se mi, jsou krásné a zdůrazňuji mé štíhlé nohy :wink:

Ivana32
180 příspěvků 16.11.19 13:53

@Irul
Tak to je prima, ale do divadla se fakt nehodí! :-D

Irul
26 příspěvků 16.11.19 13:54
@giuliettka píše:

A jaké čižmy nosíte vy?

giuliettka
5064 příspěvků 16.11.19 13:56
@Irul píše:
Ano, libi se mi, jsou krásné a zdůrazňuji mé štíhlé nohy :wink:

Krásu vašej štíhlej nohy si nikto ani nevšimne. Aj keby tá látková časť bola silonka a nie látka. Tie škrpále s kožou na špičke a pate, čo vyzerá ako guma z holiniek, pohľad od vaších prekrásných noh odvedú. V tých botách by ste musela ísť nahá, aby niekto od tej príšernej boty zrak odtrhol. :-D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek