Můžu v těchto botách do Divadla na Fidlovačce?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
giuliettka
8428 příspěvků 16.11.19 14:01
@Irul píše:
A jaké čižmy nosíte vy?

Ja mám tieto, zdorazňujú krásne moju štíhlu nohu. Ten kontrast medzi tým z čoho je vyrobená bota a z čoho sára, moju štíhlu nohu nádherne zvýrazní.

Irul
26 příspěvků 16.11.19 14:08
@giuliettka píše:
Ja mám tieto, zdorazňujú krásne moju štíhlu nohu. Ten kontrast medzi tým z čoho je vyrobená bota a z čoho sára, moju štíhlu nohu nádherne zvýrazní.

Každému se hold líbí něco jiného, já bych si tyto boty nevybrala, jako bych si obula škrpály a do nich vlněné podkolenky :thumbsup_tone1:

giuliettka
8428 příspěvků 16.11.19 14:11
@Irul píše:
Každému se hold líbí něco jiného, já bych si tyto boty nevybrala, jako bych si obula škrpály a do nich vlněné podkolenky :thumbsup_tone1:

Najdi 5 rozdielov.

Irul
26 příspěvků 16.11.19 14:23
@giuliettka píše:
Najdi 5 rozdielov.

Tak schválně…
ale dejte fotku vašich štihlych nožek :smiley:

giuliettka
8428 příspěvků 16.11.19 14:26
@Irul píše:
Tak schválně…

A vy dáte čo? Fotku haluxu?

Irul
26 příspěvků 16.11.19 14:32
@giuliettka píše:
A vy dáte čo? Fotku haluxu?

Fotku z e-shopu mám taky
A vy mate nějakou úchylku, že chcete vidět moje palce??:thinking

giuliettka
8428 příspěvků 16.11.19 14:37
@Irul píše:
Tak schválně…
@Irul píše:
Fotku z e-shopu mám taky
A vy mate nějakou úchylku, že chcete vidět moje palce??:thinking

Nič som vidieť nechcela. Pýtala som sa čo dáte vy, keď vy požadujete, aby som dala fotku mojej nohy. Takže kto má úchylku je zcela zrejmé. A ja to nie som. Mimochodom po vaších odpovediach silne pochybujem, že do nejakého divadla idete. Predpokladám, že ste očakávala nadšenie nad tým aké máte nádherné čižmy. No sú hnusné, bez ohľadu na to aký ma kto vkus. Do divadla sú nevhodné a nielen do divadla. Fakt sa hodia do kravína na kydanie hnoja, namiesto hiliniek.

Zetina
85 příspěvků 16.11.19 14:49

@giuliettka
https://www.eobuv.cz/…-lakier.html
Na produktové fotce vypadají o dost líp, než ve skutečnosti. Mají i variantu s mašličkou..ta se mi zvrhle líbí:relaxed: :relaxed:

giuliettka
8428 příspěvků 16.11.19 15:09

@Zetina Priznávam, že sa mi lakované kozačky nepáčia. Pripadá mi to, ako keby si domina odskočila od tyče. :-D
A u typu kde je lakovaná špička a pata, to vyzerá, že domina si málo zarobila a na celolakované kozačky nevydalo, tak aspoň špičky s patami nechala prelakovať. :-D

Irul
26 příspěvků 16.11.19 15:30
@giuliettka píše:
Nič som vidieť nechcela. Pýtala som sa čo dáte vy, keď vy požadujete, aby som dala fotku mojej nohy. Takže kto má úchylku je zcela zrejmé. A ja to nie som. Mimochodom po vaších odpovediach silne pochybujem, že do nejakého divadla idete. Predpokladám, že ste očakávala nadšenie nad tým aké máte nádherné čižmy. No sú hnusné, bez ohľadu na to aký ma kto vkus. Do divadla sú nevhodné a nielen do divadla. Fakt sa hodia do kravína na kydanie hnoja, namiesto hiliniek.

Aha, tak to pardon, já myslela, že je jasné, že jsem mluvila fotce vaší nohy, ale OBUTÉ v těch botách, kterými se tu chlubíte, vaše holé nohy fakt vidět nechci. Do divadla jdeme ta týden, tak vám tu dam fotku, aby jste si nemusela lámat hlavinku. Opravdu nemám potřebu chlubit se botama. :wink: :smiley:
S kydáním hnoje máte asi bohaté zkušenosti, tím nemyslím hnůj opravdový, ale slovní.

Irul
26 příspěvků 16.11.19 15:31
@giuliettka píše:
@Zetina Priznávam, že sa mi lakované kozačky nepáčia. Pripadá mi to, ako keby si domina odskočila od tyče. :-D
A u typu kde je lakovaná špička a pata, to vyzerá, že domina si málo zarobila a na celolakované kozačky nevydalo, tak aspoň špičky s patami nechala prelakovať. :-D

No lepší lakované kozačky, než vlněné podkolenky :thumbsup_tone1:

Irul
26 příspěvků 16.11.19 15:32
@Zetina píše:
@giuliettka
https://www.eobuv.cz/…-lakier.html
Na produktové fotce vypadají o dost líp, než ve skutečnosti. Mají i variantu s mašličkou..ta se mi zvrhle líbí:relaxed: :relaxed:

Fotila jsem večer na rychlo

giuliettka
8428 příspěvků 16.11.19 15:34
@Irul píše:
No lepší lakované kozačky, než vlněné podkolenky :thumbsup_tone1:

Nájdite si význam slova sarkazmus.

giuliettka
8428 příspěvků 16.11.19 15:35
@Irul píše:
Aha, tak to pardon, já myslela, že je jasné, že jsem mluvila fotce vaší nohy, ale OBUTÉ v těch botách, kterými se tu chlubíte, vaše holé nohy fakt vidět nechci. Do divadla jdeme ta týden, tak vám tu dam fotku, aby jste si nemusela lámat hlavinku. Opravdu nemám potřebu chlubit se botama. :wink: :smiley:
S kydáním hnoje máte asi bohaté zkušenosti, tím nemyslím hnůj opravdový, ale slovní.

A to píšete vy, ktorá tu používate slova ako hlavinka, šihla nožička…

Irul
26 příspěvků 16.11.19 15:36
@giuliettka píše:
Nájdite si význam slova sarkazmus.

A vy jste už ho našla? Možná ve slovenštině znamená něco jiného :thinking:

Irul
26 příspěvků 16.11.19 15:38
@giuliettka píše:
giuliettka
8428 příspěvků 16.11.19 15:40

@Irul Zatiaľ nie, ale na rozdiel od vás nemám hnusné škrpále. Ani tie z mojej fotky. A mám čo obuť do divadla.

Irul
26 příspěvků 16.11.19 15:41
@giuliettka píše:

A co se vám nelíbí na „ hlavince”? A u štíhlé nožičky mi vypadlo „t” a čárka na i, za to se hluboce omlouvám :hugging:

giuliettka
8428 příspěvků 16.11.19 15:43
@Irul píše:
A co se vám nelíbí na „ hlavince”? A u štíhlé nožičky mi vypadlo „t” a čárka na i, za to se hluboce omlouvám :hugging:

Končím. Užijte si tie boty aj to divadlo. A píšte ľudom o hlavinkách, nožičkách a čo ja viem čom, prekladajte to debilnými emotikonmi ale bezomňa.

Irul
26 příspěvků 16.11.19 15:44
@giuliettka píše:
@Irul Zatiaľ nie, ale na rozdiel od vás nemám hnusné škrpále. Ani tie z mojej fotky. A mám čo obuť do divadla.

A já myslela, že tyto botky vlastníte, proto je ukazuje, tak to je škoda, to si je rychle kupte určitě vám budou slušet :wink:

Ivana32
376 příspěvků 16.11.19 15:51

Dámy, běžte si to vyřídit do oktagonu. :-D

giuliettka
8428 příspěvků 16.11.19 15:52

@Ivana32 Slovák vyhral za niekoľko sekúnd. :-D

Ivana32
376 příspěvků 16.11.19 15:56

@Irul
Víte, co by mě zajímalo? Proč se na něco ptáte, když nechcete slyšet odpověď „ne“?

Irul
26 příspěvků 16.11.19 16:10
@Ivana32 píše:
@Irul
Víte, co by mě zajímalo? Proč se na něco ptáte, když nechcete slyšet odpověď „ne“?
@Ivana32 píše:
@Irul
Víte, co by mě zajímalo? Proč se na něco ptáte, když nechcete slyšet odpověď „ne“?

Nevadí mi odpověď „.Ne”, líbí se mi jak se paní @giuliettka vzteká

Irul
26 příspěvků 16.11.19 16:14
@giuliettka píše:
Končím. Užijte si tie boty aj to divadlo. A píšte ľudom o hlavinkách, nožičkách a čo ja viem čom, prekladajte to debilnými emotikonmi ale bezomňa.

Užijí úplně nejvíc jak to jen jde :clap_tone1: :thumbsup_tone1: :smiling_face_with3_hearts: :grinning: :rofl: :star_struck:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek