Myslíte, že se tyto šaty hodí pro maturantku na ples?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eldapelda
1 příspěvek 5.6.21 11:38
Myslíte, že se tyto šaty hodí pro maturantku na ples?

Ahoj, zajímal by mě váš názor. Jsou vhodné pro maturantku? Třeba i v jiné barvě, jde mi o střih. Líbí se vám? Díky za názory :))

Reakce:
ertz
974 příspěvků 5.6.21 12:52

@eldapelda Myslíte, že kdyby nositelka nebyla maturantka, tak by jí neslušely :-)? Ta fotka vlevo je dost hrozná. A celkově - dá se v takových šatech tančit? nebo se chce dotyčná jen předvést, jak je úchvatná?

hamaru
5 příspěvků 9.6.21 10:20

Vhodné oblečení má ctít postavu, věk a příležitost. Šaty na fotkách jsou tak na večeři při svíčkách s milencem. Dovedete si představit, jak v nich tančíte valčík s někým z profesorského sboru nebo s tatínkem? Jsou pekelné v tom, jak na nich někdo splácal tolik sexy prvků, až je to k nenošení. A všechny jsou až příliš. Do těch by vás museli zašít a přilepit dekolty ze všech stran, aby držely na těle tam kde mají. Vlečka působí těžkopádně, to skutečně udrží jen ta tenounká ramínka?
Ptala jste se na střih, takže si myslím, že to berete spíše jako inspiraci, co si pořídit.
Za mě je nejzajímavější sukně, vpředu působí úzká a v zadním rozparku vsazený díl, který zlepšuje pohyb. Takové střihy se používají v různých variantách roky právě spíše na společenských oděvech. Aby to vypadalo dobře, musí sedět proporce, myslím, že rozšiřující vsadka by měla začínat asi pod zadkem.
Zadní výstřih by měl být tak o 20 až 30 cm výše než na obrázku.
Přední výstřih a špagetová ramínka - opravdu se cítíte na to jít na školní ples bez podprsenky? Zkuste variantu s širšími ramínky.
Poohlédněte se v půjčovnách či obchodech se společenským oblečením, ale i v sekáčích a zkoušejte. A užívejte si to vybírání!

petasilvinka
9 příspěvků 9.6.21 12:45

Myslím, že šaty jsou vhodné na večerní příležitost, jsou moc krásné. Zkuste mrknout i na eshop ****, možná vyberete vhodndější kousek.
Přeji krásný ples.

Edit adminem: smazán odkaz

Gorilka
1418 příspěvků 9.6.21 12:47

Tydlecky universální weby s universálníma velikostma by měli zakásat.

Čírina
456 příspěvků 9.6.21 14:47

Já bych se bála že mi při tanci vypadnou vnady. Pokud nechcete jen sošně stát, potřebujete taky vyřešit vlečku - musí mít na vhodném místě poutko na zavěšení na ruku při tanci a je potřeba se v ní naučit pohybovat. Pokud ne, okolí se jistě pobaví.

sirena007
1224 příspěvků 9.6.21 21:35

Nevím, jestli svými radami jen nemaříte čas, protože zakladatelka eldapelda už se víckrát nepřihlásila, aby si odpovědi přečetla. Řekla bych, že posloužila pouze jako odrazový můstek reklamě @petasilvinka …

iveta34
7 příspěvků 12.6.21 15:51

Uff, tak to si nedokážu představit, v tomto jít mezi učitele a rodiče…Snad tak na večeři ve dvou, jinak opravdu nevím, kam jsou vhodné…

bao-baba
1804 příspěvků 12.6.21 21:10

Nedá se v tom tancovat, úzké v kolenou a příliš dlouhé. Trochu více sexíí, jestli jsou z čínského e-shopu, realita může být úplně jiná.

Singer ka
120 příspěvků 12.6.21 22:32

@bao-baba skoro bych je chtěla vidět, to bude model za všechny prachy

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek