Na čem šetříte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Mylady2
12413 příspěvků 1.11.12 20:12

Právě jsem ušetřila při koupi opalovací kosmetiky:-)
Sprej, olej a tyčka vichy za 600kč;-))) snad to není šmejd…

noemi
1645 příspěvků 1.11.12 23:06

Jak už tady mnoho z vás napsalo, snažím se šetřit na energiích, neplýtvám vodou, nekupuji zbytečnosti, které nepotřebuji, do práce chodím pěšky, nekouřím, snažím se nakupovat v akcích. Kosmetiky používám dost, takže se mi třeba vyplatí hlídat, když je můj makeup v akci a stojí mně tedy polovinu toho co obvykle, stejně tak šampóny, prací prostředky a další věci. Teď jsem třeba nakoupila víc zubních kartáčků, protože měli akci. Normálně za jeden dám něco přes 100 kč, teď jsem za tu cenu koupila dva. Jídlem neplýtvám, zeleninu a ovoce nakupuji na farmářských trzích vždy na celý týden, což tedy sice vůbec není nejlevnější, ale vím, že mám za své peníze to nejlepší co můžu koupit a ne nějakou parodii na jídlo.
Oblečení nakupuji v SH, protože mně baví, že nikdy nevím, na jaký zajímavý kousek narazím, normální obchody mi připadají nudné tím, že tam ode zdi ke zdi visí jeden druh oblečení třeba jen v jiných barvách a velikostech. V SH za pár korun najdu mnohem lepší kvalitu a zajímavější kousky.

MP Monny
480 příspěvků 2.11.12 08:30

@Jetthro My jsme třeba dřív chodívali do baru každý týden a nechali tam za dva lidi asi dva tisíce, plus ještě tak 300 cesta domů taxíkem… priority a situace se časem změnili a teď nás takový večer vyjde asi na tisíc a domů jedeme autobusem. Není to o snaze se opít, ale stačí si dát pár vín nebo koktejlů a k tomu vodu a účet hned naskáče. A s jedním drinkem, jak píšete, bych vydržela asi hodinu a pak jedině chodit pít vodu na záchod :)

Belauh
30 příspěvků 2.11.12 08:39

@seznam.mih
Je mi 23, tak volím tykání: několikrát jsi psala o svých exémech, nepomohla by konzultace s dermatoložkou? Já si taky užila svoje, naštěstí to byla jen etapa, kdy mi rašily exémové mapy po obličeji, ale vyplatilo se mi konzultovat své potíže s dermatoložkou a ona mi doporučila vzorky makeupů a dalších šminek (linky, řasenka…). Jasně, že se to musí vyzkoušet, ale je to zdvihač sebevědomí! Ta kosmetika není nejlevnější, ale vydrží a proč si neudělat radost nebo poprosit Ježíška… Jak říkám, i „blbá“ řasenka udělá spoustu parády :)

MPSkrolew
1850 příspěvků 2.11.12 09:27

@Mylady2 No jestli jste v pohodě, tak by vám nic vadit nemělo. Jinak je ale kosmetika Vichy nebezpečná pro lidi s citlivou pletí. Způsobuje alergie (jednak jsem to zažila na sobě, jednak jsem to pak slyšela i do několika lidí, kteří se tím zabývají).

Mylady2
12413 příspěvků 2.11.12 09:41

@MPSkrolew radši to vyhodím;-) stejně už 6 lidí nesouhlasí:-D budu věrná svému Piz Buin!
Díky…

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.12 09:41

@Mylady2
@MPSkrolew

no, ja mam citlivou plet a po Vichy mi nikdy nic nebylo, pokladam to cele za takovou ceskou urban legend, protoze tady v Nemecku Vichy takovou povest nema. Jinak - ohromne se mi osvedcily opalovaci kremy a vubec kosmetika od znacky Avene, vyzkousela jsem ji spis nahodou a postupne si od ni kupuju vic a vic veci, pripada mi stejne dobra jako Clinique, ktery pouzivam/jsem pouzivala bezne a cenovy rozdil je citelny.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.12 09:44
@MPSkrolew píše:
@Mylady2 No jestli jste v pohodě, tak by vám nic vadit nemělo. Jinak je ale kosmetika Vichy nebezpečná pro lidi s citlivou pletí. Způsobuje alergie (jednak jsem to zažila na sobě, jednak jsem to pak slyšela i do několika lidí, kteří se tím zabývají).

Mám dojem, že kosmetika Vichy je celkově dost přeceňovaná. Všude mraky reklam, ale zázrak jaksi nevidět. Mnohem lepší dojem mám z Maria Galland na obličej a Pure Fiji na tělo.

MPSkrolew
1850 příspěvků 2.11.12 09:48

@GreatSusan No tak Avene a Vichy je (z mého pohledu přecitlivělé pokožky) sakra něco jiného! Avene je dobrá, Clinique mě svědí (a Vichy samozřejmě taky).

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.12 09:53

@MPSkrolew
tak kazdy to ma jinak, ze. Clinique je vyborna kosmetika a nikdy jsem s ni nemela problemy. Avene totez a rekla bych, ze ani Vichy neni spatna. Kazdemu proste vyhovuje neco jineho. Nemam rada tyhle vseobecne soudy. Chtela jsem tim jen rict, ze jsem si vsimla, ze v Cechach je tak trochu „in“ nadavat na Vichy a taky na jakekoliv drahe znacky - tak trochu podle hesla „jo pani, ten dijór byl desnej, je to to samy, co indulóna“.

Mylady2
12413 příspěvků 2.11.12 09:54

@Lola jááááa si koupila jen debilní opalovací krémy protože byly levné…nikdy jsem nic od vichy nic neměla tak nic nepreceňuji a pure fiji piju;-D

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.12 09:56

@Mylady2 fakt pijete pure fiji? Smim se zeptat kolik v Cechach stoji?

Mylady2
12413 příspěvků 2.11.12 09:56

@GreatSusan ano ano tak to je;-) dělá indulona opalovací kosmetiku? Ze bych si ji zakoupila ať muzu byt klidná…

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.12 09:59

@Mylady2 Indulona Sun :-D

Curlygirl
1901 příspěvků 2.11.12 10:02

Pokud vím, tak nedělá.. ta modrá je ale prý tak univerzální, že se dá mazat jak na boty, tak na obličej… fandové se s ní určitě i opalují ;-)

@Mylady2 píše:
@GreatSusan ano ano tak to je;-) dělá indulona opalovací kosmetiku? Ze bych si ji zakoupila ať muzu byt klidná…
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.12 10:03

@Curlygirl fandove ceho? rakoviny kuze?

Curlygirl
1901 příspěvků 2.11.12 10:04

Jsou to fandové indulony, kteří se pomalu ale jistě transformují do fandů melanomu :-(

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.12 10:06

@Curlygirl buh a chemo je ochranuj. Vsadim se, ze za chvili sem nekdo napise, ze on/ona se s indulonou opaluje uz cely zivot a po rakovine ani stopy…

Curlygirl
1901 příspěvků 2.11.12 10:06

@Mylady2 Jinak souhlasím s Avene a Clinique, jak psala @GreatSusan a na opalování je ještě skvělá Bioderma.. Už se mnou byla všude možně v teple a v tropech a nikdy jsem se nespálila, ač jsem šíleně světlá a jsem schopná se spálit během pár minut i tady v zahradní restauraci. Vichy opravdu nesnesu, strašně mě po tom pálí a pne kůže.

Pirek
7062 příspěvků 2.11.12 10:07

@GreatSusan
To se doopravdy jmenuje Nubian :D

Mylady2
12413 příspěvků 2.11.12 10:09

@GreatSusan v Čechách jsem ji pila málo;-) ale měli ji ve spárů myslím!
Jinak ji maji snad ve všech hotelech v zahraničí kde jsme. Je dobrá?

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.12 10:10

Vichy je má oblíbená značka, mám od nich i šampon a taky krycí mejkap (ten si mažu na nohy kvůli popraskaným žilkám, fakt nejsou vidět). Nikdy mi po ní nic nebylo.
Jejich sérum považuju za to lepší, co se dá koupit.
Ale střídám to s Biodermou, La Roche a Clinique. Na modrou Indulonu nedám dopustit, lepší krém na ruce neznám. Zelená je zase výborná na chodidla.

Mylady2
12413 příspěvků 2.11.12 10:11

@Curlygirl bioderma mám ráda, ale opalování špatné;-( vyrážka. Já mám opravdu zatím nej zkušenost jen s tim Piz Buin. To vichy jsem koupila jen proto ze to bylo extra levné…;-)

Curlygirl
1901 příspěvků 2.11.12 10:13

@Mylady2 aha, to je blbé… jinak pro intolerantní pleť jsou ještě dobré opalováky La roche Posay Anthelios (vyzkoušela jsem ten XL spf 50 a dobrý), to by nemělo dělat snad nic…

Curlygirl
1901 příspěvků 2.11.12 10:14

@Mylady2 tím vichy bych si případně mazala třeba nohy nebo něco, ale na dekolt, ramena a obličej si dávám extra pozor…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek