Na čem "ulítáváte"?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Harmonika
244 příspěvků 14.7.12 19:54
@gulietta píše:
Ja nejako nechápem tých čo dávajú plus a mínus v tejto diskusii. Ako sa da súhlasiť alebo nesúhlasiť s tým na čom niekto „ulítava“?!

Dávám plus v této diskuzi jako výraz toho, že ulítávám na tom samém, co píše dotyčná. Je to něco jako vyjádření pochopení. ;)

Sama ulítávám na různé šálky a šátky, náušnice (u těch se tedy už krotím, dříve to bylo horší), posledení dobou jsou to jednoznačně čelenky…
Obecně ulítávám na doplňcích, na určité sladěnosti či jak to říct, pecičky v uších stejné barvy jako čelenka případně sladit navíc ještě s kabelkou či šálkou. Pravda je, že si mě v jedné kavárně díky tomu pamatují, servírka mi říká: „vy zas tak hezky ladíte“ a co mě překvapilo, všímá si toho i jeden kamarád (ač není gay, také občas zmíní, jak mi doplňky ladí).

Pavlena
841 příspěvků 14.7.12 19:58

Neuváženě a ve velkém nakupuji šperky, bižuterii a sluneční brýle. A boty Melissa, těch mám rozhodně větší, než malé množství.

GabrielaCharlota
114 příspěvků 14.7.12 20:16

Šaty, sukně, punčochy (ano, správně, ty do podvazků), pěkné prádlo.. Kytary z HRC! Vše co zavání pin-up nebo Vintage, rtěnky od MAC… Když to tak čtu, tak je to vcelku drahá úchylka :D

Mylady2
12413 příspěvků 14.7.12 20:23

Potraviny:-) hlavně ty italské…mňam a pak taky české… Mnoho peněz utratím za jídlo. A pak taky boty… Hlavně boty s podpatky (10cm a výš)

madline
56 příspěvků 14.7.12 20:35

Nastesti asi na nicem :) Driv to byly kabelky, pak jeden cas boty, ale momentalne asi nic, resp hadry nakupuju porad a ve velkem, ale neda se rict, ze je neco urciteho, na co mam uchylku :)

Urcite vim, na cem NEulitavam, a to je pradlo obecne. Kalhotky nosim jen cerne bavlnene (z Markse kupuju takove ty balicky), par cernych mam s krajkou, vzdycky koupim balik, postupne vyradim oprane a dokupuju nove. A jedny mam svetle pod urcite obleceni (toho je ale minimum).

A podprsenky mam tri nositelne, kremovou, bilou, cernou. Ted bych potrebovala jednu uz vyhodit a sehnat novou, ale to je pro me spis trest:)

Rebecca Smile
137 příspěvků 14.7.12 23:12
@radussskaaa píše:
No podprsenek mám po čertech málo. Málokdy mi sedí a ještě méně častěji narazím na hezký střih, popřípadě barvu. Už asi půl roku si chci koupit béžovou ale kde nic tu nic

Jo přesně… Nikde nemůžu narazit na kvalitní, hezkou a cenově přípustnou podprsenku. Věčně jsou kraječkové (to je dobré na hezké chvilky ve dvou s přítelem, ale ne pod klasická trička), blbě barevné nejlépe se srdíčky apod. Také mě poslední dobou dost zaráží, že často potkávám podprdy, které nemají odepínatelná ramínka… fakt děs…

Jestli má někdo typ na kvalitní, hladkou, push up podprsenku v tělové barvě shruba do 600 Kč, tak sem s ním… budu všem velice vděčná :-).

Rebecca Smile
137 příspěvků 14.7.12 23:15

Já osobně ulítávám na botách, kterých nemám nikdy dost, protože mám divné nohy a skoro nic mi nesedí :-(. Dál miluji všechno originální a nezvyklé a nejvíce ze všeho mám bižuterie, kterou naprosto miluji :-). Mám už ověšené skříně, stěny apod… nevím kam dál jí mám věšet. Sice si většinu vyrobím sama, ale stejně za ní měsíčně ujde pořádný majlant :-).

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.12 23:43

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:49

bestia
2300 příspěvků 15.7.12 00:10

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:50

Rabbit-Heart
644 příspěvků 15.7.12 00:40

Šaty, barevné punčocháče, tmavé rtěnky, lodičky, balzámy na rty.

Rebecca Smile
137 příspěvků 15.7.12 00:50

@Rabbit-Heart Balzámů na rty není nikdy dost :-). Jen s těmi tmavými rtěnkami mám problém, strašně se mi líbí, jen nevím jaka barva mi nejvíce sluší…podle čeho vybíráš ty? Chtěla jsem si koupit takovou v barvě nezralé švestky a nějakou sytě červenou, ale v českých poměrech se ihned vyskytují problémy, za 1. v obchodech je prostě nenajdu a za 2. když už tak v buticích Dior, Prada apod… ale s jejich kosmetikou nejsem zrovna příliš spokojená (když už taková cena, tak ať také odpovídá kvalitě - možná se mnou, co se kvality týká, nebude někdo souhlasit, ale mluvím z vlastní zkušenosti, make-up Dior, co se propagoval jako dlouhotrvající - cena 950 Kč za 30 ml, tak čekám, že vydrží aspoň 8 hodin, ale ono ne, než jsem dojela na večírek tak už to vypadalo, jak nepovedá maska. Jestli mi někdo poradí lepší? Nebo má Dior, Prada a tak… dobrou kosmetiku? Možná jsem jen blbě vybrala?

Rabbit-Heart
644 příspěvků 15.7.12 01:01

@Rebecca Smile Vybírám většinou rtěnky se studenými podtóny, protože nemám zrovna americky bílý úsměv a teplé barvy to ještě zvýrazňují. Mám jednu letitou rtěnku od Avonu, odstín Rich Crimson, tu mám úplně nejraději a nevím, co budu dělat, až mi dojde :( Jinak Rimmel má dobrý výběr, teď jsem si z té nové kolekce od Kate Moss koupila nádhernou třešňově červenou (odstín 09), která navíc hezky voní! A z Rimmelu mám ještě tuhle , odstín Burgundy Delight. Ještě miluju klasicky červenou od Alverde, má naprosto nádherný odstín. S Diorem a Pradou bohužel neporadím, neb jako studentka mám hluboko do kapsy a když se chci odvázat, koupím si L'Óreal :D

Rebecca Smile
137 příspěvků 15.7.12 01:07

@Rabbit-Heart Tak ta Burgundy Delight je naprosto úžasná. Při první vhodné příležitosti si jí půjdu okouknout. Já mám ráda kvalitní kosmetiku a na rozšoupnutí :-) si musím „trochu“ šetřit, proto mě mrzelo, když to s make-upem, tak blbě dopadlo… Děkuji za tipy :-)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 15.7.12 01:09

@Rebecca Smile Rádo se stalo, přeji hodně úspěchů při lovu a kdybys narazila na nějaké další hezké odstíny, dej vědět - už jsem si dva týdny nekoupila novou rtěnku :D

Rebecca Smile
137 příspěvků 15.7.12 01:12

@Rabbit-Heart Teda tak to jsou pokroky :-). Já jsem si dlouho nekoupila zase prstýnek (asi měsíc) a dnes jsem se neudržela a koupila si rovnou dva :-). Při lovu na rtěnky ti dám určitě vědět :-).

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.12 09:11

@gulietta Ty si taká zlatá :-))

Mylady2
12413 příspěvků 15.7.12 09:29

@Rebecca Smile Tak Prada snad kosmetiku vůbec nedělá??? V zivote jem neviděla. S dekorativkou od Diora jsem spojená:-) používám hlavně stíny a tvářenky…dříve i řasenky ty byly soudě mě jedny z nejleších( teď už nepotřebuji)
Jinak co se týče rtěnek tak doporučuju MAC nebo NARS… Mají mnoho odstínů;-)

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.12 09:53

@Mylady2
Dior dělá krásné stíny. Kupovala jsem sadu neteři k narozeninám, už to balení je pěkné. Řasenku mám od YSL a je perfektní. Příště tedy zkusím Dior.
Obecně se domnívám, že má cenu vrazit do tohohle peníze, protože oni vám s tím poradí a odpadnou tím ty zbytečné nákupy.
Ale na dekorativní kosmetice neulítávám, vlastně se prakticky nemaluju.

Mylady2
12413 příspěvků 15.7.12 09:58

@runningfox Abych se přiznala tak taky se zrovna stíny moc nemaluji:-) ale jak říkáte uz ty krásné obaly:-) a rasenky od DIORa určitě! Zkuste Diorshow Iconic ve střibrńem balení a klidně i tu zlatou Extase. Dobrý je nákup na letišti protože tam jsem vždy brala balení se dvěma za cenu asi £30…

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.7.12 10:23

Já nedám dopustit na Esthée Lauder a jejich rtěnky a tvářenky. A úžasná je rtěnka od firmy Clinic Perfect Plum.

Pinx
220 příspěvků 15.7.12 10:29

Tak třeba laky na nehty - mam spoustu různejch barviček, takže je ani nestíhám všechny unosit a kolikrát mi vyschnou :( pak náušnice - hlavně ty visací, pak sluneční brejle - momentálně mám čtvery - no a hlavně samozřejmě boty na podpatku :) mam už pomalu trochu problém je všechny umístit…

Kiririn
95 příspěvků 15.7.12 11:44

Sukně! A barevné punčocháče ( takové ty tlusté silonky ). Jinak na oblecění celkově, ale kosmetika mě zatím nějak nechytla… Navíc když si dám řasenku vypadám jak kdybych chtěla všechny okolo odvát.

Rebecca Smile
137 příspěvků 15.7.12 12:52

@Mylady2 No tak Prada dělá spíše hlavně laky na nehty. Řasenku jsem u Diora nezkoušela (ten make-up mě tak vyděsil, že jsem nechtěla zbytečně utrácet peníze), tak děkuji za tip a asi vyskouším :-).

Rebecca Smile
137 příspěvků 15.7.12 12:54

@Mylady2 Dobře kecam taky :-). Jsem si spletla Pradu se Chanel :-D

adilah
29 příspěvků 15.7.12 22:08

Myslivecký styl :D Pánské myslivecké klobouky, kamizolky, cokoliv temně zeleného nebo s obrázkem lesní zvěře :D Nevím, kde se to ve mně bere, ale nemůžu si pomoct!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek