Na čem "ulítáváte"?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
lindiste
348 příspěvků 26.8.12 18:11

Parfémy. Bohužel, protože to strašně leze do peněz. Sice jsou to převážně vzorky, ale i ty se pěkně prodraží. A nemám pořád dost, nevím, jestli někdy budu.
Jinak sukně a doplňky - náušnice, korálky na krk, šátky, klobouky… naštěstí se mi toho v klasických řetězcích moc nelíbí, to je moje záchrana.

Merida
56 příspěvků 27.8.12 16:16
35 je problém, ale botaholika nezastaví

@Naoko no vidíte a já mám taky zrovna 35. Holt někdy nadstavuju gelovýma polštářkama. Ale je pravda, že kolikrát si jen povzdychnu, protože úžasné boty do kterých se zamiluju na první pohled v mé velikosti prostě nejsou a 36 mi vyloženě padá a lecdky to nezachrání ani všechny „podpůrné“prostředky. A je pravda, že 35mají především v dražších obchodech a buticích, takže za boty právě utratím dost peněz, protože zkrátka dopředu nevím, kdy se zas naskytne nějaká, která by mi seděla. Tento rok jsem se pokoušela ušetřit a nakupovat v CCC a našla jsem dokonce dvoje/troje boty mé pidivelikosti(minulý rok mi tam i 35 byla velká, teď seděla-divné). Ale všechny se mi do měsíce rozpadly, což mě trošku mrzelo protože byly hezké. Některé šli opravit, ale všechny ne bohužel. No, zase…důvod koupit si boty nové, i když asi zaměřím zpět do mých osvědčených prodejen, protože evidentně někdy člověk na levných botách prodělá.

Naoko
118 příspěvků 27.8.12 17:35

@Merida Mě jsou právě v CCC 35 velké, ale když zmiňujete nějaké „smrsknutí“ hned tam zítra vyrazím :-D Se zimními a vůbec uzavřenými botami je to jednodušší, ty se dají opatěnkami a vložkami trochu vystlat…ale všechny ty nádherné letní střevíčky a sandálky, kde mi prostě zbývá centimetr volné paty, to je prostě k uzoufání…A lodičky jsou to samé, i v 35 mi nohy „kvedlají“. Prostě je čas na výlet do Vídně.

Merida
56 příspěvků 28.8.12 18:24

@Naoko Ano, na Vídeň taky nedám dopustit. D Jste jako moje dvojče:D A je pravda, že někdy je to ke vzteku, když se ve střevíčku ta noha kvedlá a člověk musí odejít s nepořízenou. Ale rozhodně zkuste ccc tento rok. Ne všechny, ale některé 35 mi skutečně byli takže jsem se najednou cítila jako velká holka.

renoarko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 21:16

Náušnice, prstene, spodné prádlo :)

Modrý vrabec
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.12 08:10

Mám to podobně jako @radussskaaa, nejvíc ulítávám na naušnicích - především bižuterie. Baví mě, že můžu mít každý den a ke každému outfitu jiné. A laků mám na můj vkus taky poměrně dost, víc, než využiju…

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 23.10.12 08:31

Boty, boty, boty a ještě víc bot. Nedávno jsem s hrůzou zjistila, že nejdražší věc v mém bytě jsou boty :-D

majuss
96 příspěvků 24.10.12 21:38

Šaty zo sekáčov. to je taká radosť, keď tam nájdem niečo krásne a za málo peňazí a že sa mi to stáva často v poslednom čase (klop klop). a vlastne celkovo na sekáčoch, odkedy som ich začala pravidelne navštevovať, dosť sa mi zaplnil šatník, asi si budem musieť dať na chvíľku pauzu a radšej našetriť na novú skriňu :)

Audrey.Piper
412 příspěvků 27.10.12 14:40

Mojí vášní (která se tolik netýká módy) jsou plechové krabičky. Jak starožitné (obecně starožitnosti se mi taky dost líbí), tak i nové (v Ikea občas mívají naprosto boží).

Lea28
4 příspěvky 24.4.16 09:48
Miluji vuni kuze

Ja nejvic utratim za obleceni z kuze. Od kabatu pres sukne a kalhoty az po doplnky v barve bot. Na boty mam celou skrin. Dalsi na kabelky a rukavice atd…
Nejvic ulitam asi na dlouhych kozenych rukavickach. Jenom cerne uz mam asi sedmery v delce od lokte az po ramena. Ty nosim jen k zvlastnim prilezitostem. Nejcastejc beru cerne s kasmirovou podsivkou k lokti. Mam je od Junka site na zakazku. Kozeny kabatek nad kolena nosim stale a k nemu leginy zasrtcene do kozacek.Rano teplota klesa k nule takze kuze je moji top volbou. Neprofoukne, vypada smyslne skvele se nosi a bozsky voni…Pritel me v me zalibe nadsene podporuje a tak chodime do obchodu s kozenou modou utracet spolu. Kozene obleceni mam rada a nosim ho casto. Dokud se neotepli nad 5 az 10 stupnu i po ranu mam jasno v cem vyrazit do ulic. Kozajdy pod kolena asi uz uklidim a vytahnu lodicky, ale rucky si budu hyckat v teple hebouckych rukavicek dal. Doporucuji dlouhe rukavice vsem. Firma junek se mi osvedcila nejvyc ze vsech. doporucuji investovat do kvality a luxusu.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.16 09:54

@Lea28 Ta šiška salámu je doplněk v barvě bot? To je smyslné…

Josefínaa
429 příspěvků 24.4.16 10:22

@Lea28 Fakt chcete tvrdit, že ten prošívaný kabát je kožený? Já na těch fotkách vidím jedno kožené sako, rukavice a kozačky. Zbytek je koženka. Luxus si tedy představuji jinak.

Ghost B.C.
3847 příspěvků 24.4.16 11:21

@Lea28 @Josefínaa No, já teda na té první fotce hlavne vidim úplně jinou osobu, než na těch dalších - Petrulovelyhair. Na tech dalsich zase nevidim nic z toho, co pevuje prispevek. Co to jako má být?

Josefínaa
429 příspěvků 24.4.16 21:41

@Ghost B.C. Jakože reklama, ale hodně nepovedená. To psala snad úplná blbka.

Ghost B.C.
3847 příspěvků 24.4.16 21:52

@Josefínaa No tak napadlo mě to, ale je to teda echt blbý. Skoro až jsem si říkala, že je to spíš fetišista, kterého kůže vzrušuje, protože dáma se šiškou salámu (či co to je) vypadá, že je focená z dálky natajňačku do úchylovy sbírky.

Josefínaa
429 příspěvků 24.4.16 21:57

@Ghost B.C. Třeba je to úchyl, ale jak fotky souvisí s koženým oblečením? Snad jen ta druhá, kde figurantka ví, že je focená, ale co ten zbytek?

Ghost B.C.
3847 příspěvků 24.4.16 22:11

@Josefínaa No třeba Petra je vyloženě kradená až teď jsem si všimla, že dotyčný/á se ani nenamáhal/a oříznout logo. Což je teda co za logiku, když zamaže obličej?
Tohle je snad nejblbější reklama, co se tu kdy vyskytla. A ještě bez souvisejících obrázků. To už by snad bylo lepší sem rovnou plácnout odkaz na obchod.

KatkaHlad
12 příspěvků 14.7.16 18:10

Na kofile :) jinak jsem úchyl na kabelky… :)

lela75
516 příspěvků 14.7.16 18:37

Strasne rada nakupuji takove ty latkove tasky - jak nejakou vidim, musim ji mit. Nastesti to zas tzak do penez neleze…ale uchylka, no

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek