Na jaký druh oblečení máte úchylku?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
katango
1356 příspěvků 19.3.14 10:02

Černá kůže, hlavně dlouhé černé kabáty, černé vršky s krajkami, dlouhé sukně, jakoviktoriánské blůzičky, steampunk.

Karakas
343 příspěvků 19.3.14 10:27

Boty a kabelky. Netlouste se z nich a vzdycky se do nich vejdu:-))

Zebra33
2038 příspěvků 19.3.14 11:04

Mam jednoznacne uchylku na bizuterii ve stylu „je to velke a blyska se to“ :). A pokud se to neblyska, tak to musi byt jeste vetsi nez velke (treba takove obri fialove drevene korale). Vyrazna bizuterie je podle me super modni pomocnik. Muzete mit na sobe furt ty stejne cerne saty, ale s dvema radami perel budou vypadat uplne jinak nez s vyraznymi barevnymi nausnicemi.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.14 11:09

@Zebra33 Souhlasím, můj počet náušnic, náramků a náhrdelníků přesáhl 100 a pořád nemám dost. Navíc když si nutně potřebuju něco koupit a žádné oblečení mi nepadne do oka jakože I must have, tak bižuterie nebo kosmetika nikdy nezklamou.
A pak ještě šátky a šály, tam taky nejsem asi příčetná.

Anorka
27 příspěvků 19.3.14 11:16

Zbožňuji trička a svetříky s netopířími rukávy!!! A mám šuplík plný šátků a šál různých barev :-)

DanielaS
5253 příspěvků 19.3.14 11:16

Nakupuju ruzne vtipne nahrdelniky a privesky a pak se je stydim nosit. Visi mi v koupelne a ja se na ne se zalibenim rano a vecer divam.
To je uchylne dost, ne?

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.14 11:23

@DanielaS Nemyslete si, že každý mega náhrdelník jsem už měla odvahu vytáhnout :-) Taky mám některé jen tak na kukačku.

Oldyn
6401 příspěvků 19.3.14 11:27

Co se týče oblékání, ulítávám na všem možném. Ale poslední rok, až mě to děsí jsem si blíbila kalhotky, co kalhotky, babkovské bombarďáky! Začalo to tak, že si moje máma koupila kalhotky a po vyprání zjistila, že jsou jí malé. Takže mi je nabídla s tím, že na spaní dobrý. Já se do nich zamilovala, mají trošku nohavičku, jsou žluté, mají vysoký sed a když si je vytáhnu až k pupku vypadám jak magor.:D Jinak jsem normální. Opravdu!

Caralina
916 příspěvků 19.3.14 12:03

Černý lakovaný boty. vlastně cokoliv černýho lakovanýho. Jak to vidím, tak se neznám. A tak mám třeba doma boty s asi 12cm podpatkem na kterých neumím chodit, ale jsou ČERNÝ A LAKOVANÝ.

Matmys
2595 příspěvků 19.3.14 12:09

@Oldyn
To jsou ty rajcovní, co měla Bridget?
Jak říkal Hugh Grant „týjo, fantastický bombarďáky“.

Karakas
343 příspěvků 19.3.14 13:04

Ajo, jeste satky. Ale kdyz jsou jen od konkretni znacky, tak to se asi nepocita:-)

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.14 14:07

@Oldyn
Vůbec se vám nedivím, mám plný šuplík krásných kalhotek, ale vždy se přistihnu, že hledám svoje nejoblíbenější bombarďáky, které dokonce i cíleně kupuji. Jsou prostě nejpohodlnější, ale nosím je tajně a doufám, že mne někde nepřejede auto, nebo neklepne pepka. Když budu mít v kabelce nějaké pěkné, to už asi nepomůže, co?

Oldyn
6401 příspěvků 19.3.14 16:27

@Matmys
Ano něco na ten způsob, 100% bavlna.
@cibetka 1
Právě, ony jsou tak obří, že nohavička vzadu končí pod hýždí, vůbec nevím kde jsem k této libůstce přišla, protože normálně nosím tanga a panty.

andulka01
1372 příspěvků 20.3.14 00:20

Cokoliv námořnického, proužky, kotvičky, tmavě modré… Je jedno jestli šaty, boty, košile, trika nebo šátky. Zrovna dneska to odnesla tmavomodrá sukně s bílým pruhem a modročervené sandálky na šíleném podpadku z VV pro mně a kotvičková košile za HM pro přítele.

Matmys
2595 příspěvků 20.3.14 06:32

@Oldyn @cibetka 1
Tak díky vám jsem si hned po ránu vyrobila dobrou náladu - a to představou nového manuálu, kdy by zdravotníci měli z úkol nejdříve prohrábnout kabelku, aby našli ty „správné“ kalhotky (rozuměj - ty, které by pacientka ráda nosila, ale nejsou tak pohodlné jako ty, které má momentálně na sobě). :)

Matmys
2595 příspěvků 20.3.14 06:37

Jinak k tématu - dlouho jsem byla ulítlá na puntíky v jakékoli podobě - malé, velké, bílé na modrém, modré na bílém, barevné na černém, nahodilé, pravidelně rozmístěné… až jsem při ranním pohledu do skříně měla pocit, že bych potřebovala brýle - jak se mi to hemžilo před očima. Tak teď sice v obchodech zamířím právě k puntíkům, ruce už sahají na onu věc, ale nohy tělo odnášejí…směrem k proužkům ;)

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.14 08:19

@Matmys Tam budete mít asi konečnou, další geometrické tvary se v našich obchodech nevyskytují.

Tajtrliková
190 příspěvků 20.3.14 13:07

Modrobíle pruhovaná trička a trička s textovými potisky (né nápisy, ale rovnou noviny) nemohu nechat samotné v obchodě…

Bookworm
229 příspěvků 20.3.14 13:40

Na cokoli zeleného!
Limetková a mechová na mě teď působí jako magnet. A petrolejová vlastně taky :D
(ještěže se to dobře kombinuje s tou růžovou, co tomu předcházela)

Marbuša
245 příspěvků 20.3.14 14:27

Já miluju granáty, jejich sytou barvu. Zatím mám tedy jen prstýnek, který jsem si přála k výročí svatby. Bohužel mi připadá, že většina šperků je taková přezdobená nebo usedlá. Ale ráda bych měla granátové VŠECHNO - náramek, náušnice, nějaký moderní náhrdelník. Jakmile v obchodě zahlédnu něco takhle tmavě rudého, tak to jdu zkoumat.

Marbuša
245 příspěvků 20.3.14 14:28
@Bookworm píše:
Na cokoli zeleného!
Limetková a mechová na mě teď působí jako magnet. A petrolejová vlastně taky :D
(ještěže se to dobře kombinuje s tou růžovou, co tomu předcházela)

Jo, mechová, to je krásná barva!

Motyka
329 příspěvků 20.3.14 15:30

Šaty, krajka, kůže.

Pavla 79
2 příspěvky 14.12.16 22:13

Ahoj. Od kamarádky jsem k narozeninám dostala nádherné dlouhé rukavice z jemné černé kůže. Má úplně ty samé už od loni a já jí tajně záviděla. Fakt moc jí slušely a když jsem prvně oblékla ty své, byla jsem štěstím bez sebe:)Mám kůži moc ráda a kožených rukavic mám v několika barvách spousty.Ale všechny v klasické délce a na dlouhé jsem neměla odvahu, něž jsem potkala jí a musela uznat že jí to sekne :). Ke kozačkám na podpatku a tříčtvrtečním rukávům vypadají ruce v dlouhých těsně padnoucích rukavicích mnohem líp. V těch co mám je kašmírová podšívka která krásně hřeje i ve větších mrazech a přitom zůstane perfektní cit v prstech. Po pár dnech mi nedělalo problém ovládat mobil v rukavkách. Kůže se skvěle vytvarovala okolo rukou.Po pár dnech nošení je sundávám venku jen vyjímečně. Do práce nosím často něco koženého a má to úspěch. Proto jsem dorazila na vánoční večírek v ponču z kožešiny, černé kožené sukni ke kolenům vysokých kozajdách a kašmírovém roláku. Vše nakonec doladila rukavičkami k loti. Pánové jednohlasně pochválili můj outfit a chtěli se se mnou fotit :)

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 09:29

@Pavla 79 Ruce vypadají k šatům lépe :-D Ovládání mobilu v rukavkách, kozajdy :-D holka!

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 09:41

@Amigdala Ale tak pánové si s ní chtěli udělat fotecky, neeee. To se počítá. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek