Na kolik se cítíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
yako
3225 příspěvků 1.8.13 00:42

@Veselý Puntík jé, já vám to tak závidím, já bych si to vůbec neuměla užít… Poslední týdny mě to drtí, cítím se tak na 60 a hůř, že nevidím světlo na konci tunelu. Hlavně v noci.

vespinka
149 příspěvků 1.8.13 08:17

Já se cítím pořád dobře, i když už mi kolegyně říkají, že mi „táhne“ na 30. Cítím se pořád mladě, hlavně pořád nehudruju jako ti starší. Teď jsem na mateřské a mám dvouměsíční holčičku, a ty starosti a lítání kolem ní jsou šílené, protože ona je chronický nespavec. Takže žádná „dovolená“. Někdy když má špatný den a půl dne probečí tak se cítím na 60- totálně vyčerpaná, hotová. Ale když se směje a je spokojená je mi fajn a řehtám se s ní. Těším se až začne běhat a budem spolu blbnout na zahradě. :-)

Zebra33
2038 příspěvků 1.8.13 10:03

Je mi 27 a i se tak citim. Tak nejak jsem se mam pocit vzdycky zatim citila na svuj vek. Spis bych rekla, ze od te doby, co mi skoncil studentsky zivot a zacala jsem pracovat na plny uvazek, se citim tak nejak vseobecne „stara“. Ve smyslu, ze od te doby skoncila sranda a zacal ten opravdovy dospely zodpovedny zivot :)

Doudou
1387 příspěvků 2.8.13 10:25
@Zebra33 píše:
Je mi 27 a i se tak citim. Tak nejak jsem se mam pocit vzdycky zatim citila na svuj vek. Spis bych rekla, ze od te doby, co mi skoncil studentsky zivot a zacala jsem pracovat na plny uvazek, se citim tak nejak vseobecne „stara“. Ve smyslu, ze od te doby skoncila sranda a zacal ten opravdovy dospely zodpovedny zivot :)
Že jo! Já jsem skončila nedávno a nějak si na to nemůžu zvyknout :-o
ZetKa
292 příspěvků 2.8.13 14:08

Nějak jsem zastydla na 28 rocích :) a to už 5 let :)

ofeliet
429 příspěvků 2.8.13 15:58

Je mi 37, dost často se cítím na 23 :-). Přiznám se, mám pár kamarádů přes 20, jsme tak trochu parta, jezdíme na výlety, píšeme si na facebooku…Pařit s nima teda nechodím, večer bývám doma s manželem a s dětma :-). Občas si říkám, jestli nejsem trapná :-), kamarádit se s dvacetiletejma (klukama…), ale prostě se to semlelo a je to fakt radost do života :-).

Lettie
426 příspěvků 2.8.13 16:41

Citim se o dost mladsi nez opravdu jsem, takze si musim davat pozor na to, abych sve oblekani tomu pocitu moc neprizpusobila, protoze neni nic desnejsiho, nez preklimaktericky diblik.

real.blond
6688 příspěvků 2.8.13 17:41

Citim se velice mlade a hlavne nedospele! :-D

bestia
2300 příspěvků 2.8.13 17:59

Dnes po mne v stanku chceli obciansky, ked som kupovala cigarety.
dnes sa teda citim tak na 16 :D

KlaudieS
1765 příspěvků 2.8.13 18:00

Je mi 23 a cítím se na 14. A často se tak chovám a vůbec mě to neštve.

Jirina1
43 příspěvků 2.8.13 22:40

Jak kdy. Konkrétně dneska asi tak na osmdesát. Včera jsem frajerka vyrazila na večírek v botách na dost vysokém podpatku, půl večera protancovala… a dnes cítím následky. Jsem nepoučitelná, při nejbližší vhodné příležitost dopadnu stejně… :-(

andreama
228 příspěvků 3.8.13 08:58

Je mi čtyřicet a věk neřěším, ale musím se holt smířit s tím, že už nemůžu pařit do rána, tělo pomalu regeneruje a pak jsem dva až tři dny vyřízená. Na sebe si taky nemůžu vzít všechno, třeba krátký tričko, minisukni a žabky nenosím ani u vody. Snažím se nežrat, nejenom kvůli vzhledu, ale už i kvůli zdraví, a přiměřěně se hýbu. Neflirtuji s mladými chlapci, protože se to nehodí a případné komplimenty přijímám s úsměvem. Přála bych si vydržet zdravá a v kondici než moje děti dospějí.

Margaery Tyrell
20 příspěvků 3.8.13 09:36

Já se dnes cítím na 12 let, což je v poho, protože mi tolik je. :D

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek