Náctileté blogerky v Inspiraci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
viera666
967 příspěvků 28.9.12 21:27
teeeda,

@Alhambra takto rychlo ma odhalit! Este stastie ze sa tou zavistou neuzieram sama, ale podla tebou vymenovanych v dobrej virtualnej spolocnosti :-D

Kay_Adams
1614 příspěvků 28.9.12 21:28

@Sibyla
slečna Pavlína, spomínali sme ju už tu http://www.modnipeklo.cz/inspirace/174/?…

viera666
967 příspěvků 28.9.12 21:29
tato

@Sibyla http://www. modnipeklo. cz/inspirace/174/

Uživatel je onlineviktorka_od splavu
7777 příspěvků 28.9.12 21:52
@Sibyla píše:
Kdo má fake kabelky?
Já se přiznám ke slabosti pro Vietnamky. Připadá mi, že každá, co tam je, je šik. Asi je to tou graciézní stavbou těla, ale hrozně se mi líbí.

gracilní, možná?

Jetthro
1130 příspěvků 28.9.12 22:11

@Alhambra Jeste jste zapomnela na moznost „jsou to stary zapskly baby co holcickam zavidi jejich bezstarostne mladi“ :D

Alhambra
861 příspěvků 28.9.12 22:14

@Jetthro To bezpochyby! :-)

Chari
541 příspěvků 28.9.12 22:30

@Alhambra Nejdivnější mi na tom všem připadá, že ta bazarová reklama na kabelku je taky z módního blogu. Dostala jsem se tam přes komentář u toho odkazovaného článku. http://vendulajirmannova.blogspot.cz/…label/Outfit
A teď by mě vážně zajímalo, jeslti by mi nějaká dobrá duše mohla vysvětlit o čem, že to blogování vlastně je?

Sibyla
2646 příspěvků 29.9.12 08:29

No, o čem. Holky ve věku, kdy se oblékáním a štěbetáním tráví celé hodiny, se převlékají, fotí, štěbetají o tom s kamarádkou, zase převlékají, pak fotí ji, pak fňukají mamince, že nutně potřebují to a ono, dostanou to, štěbetají o tom s kamarádkou, zkouší to sobě, fotí se, kamarádce, fotí ji, zkouší to se sukní, s kalhoty, fotí to, štěbetají o tom, sednou k PC, prolézají světové módní blogy, štěbetají o tom s kamarádkou, napodobují pózy blogerín, fotí se… a pak to všechno hodí do blogu, vymyslí kůl ingliš nejm, doplní loztomilými obrázky a píší, o čem celé dny štěbetaly. Ty náročnější fotky proženou Photoshopem, zvýrazní barvy, a pokud se cítí tlusté (téměř zaručený pocit), zúží fotky, takže získají egyptsky protaženou lebku a kulaté oči. Kontakty se rozešlou známým a štěbetá se na webu. V podstatě dělají to, co dělají -náctky celá století, jenže je to virtuální.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.12 10:05

@Sibyla Ano, přesně tak a špatného na tom není nic, když teda pominu, že si myslím, že by asi bylo lepší, kdyby holka měla jiného koníčka než hlavu plnou hadrů. Blogy o módě mě nezajímají, ale blogy bývají všelijaké. A troufám si říct, že asi vím, „o čem jsou“. Že někdo vloží do čehosi svoje nadšení, hraje si s tím, sdílí to se svými kamarády a má prostě takové svoje velmi zásadní, důležité a soukromé místečko. Holka se odvážila opustit svůj dvoreček a je docela jasné, že čekala větší úspěch. Oblečená byla hezky a nedivím se, že se cítila dotčená, když jí některé komentáře vytýkaly, že vypadá jako typická představitelka dnešní mládeže - proč by nevypadala, vždyť ona je! Nemůže za to, že hodnotící jsou starší a tudíž její styl pro ně opravdu není inspirativní. A ještě k tomu to schytá, že je blogerka. A co jako má být, však tohle byl taky původně blog a taky tady autorka má svůj okruh známých a obdivovatelek, co ji vždycky přijdou bránit a utěšovat, jakmile si někdo dovolí ji kritizovat.
Je to přesně to samé, akorát v jiném okruhu lidí.

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.9.12 12:04

@mujercita
Já Vám nerozumím. Nemám nic proti náctiletým blogerkám, ale ony opravdu jdou zcela dobrovolně s kůží na trh. A samy pošlou svoji fotku sem do pekla, kde se spíš kritizuje, než chválí. Já sama do inspirace nepíšu, všechny outfity mi připadají nadprůměrné a radit bych si netroufla. Ale obecně tu panuje kritičtější prostředí, to snad se i ví.
Většina lidí je pochválí, mají mnohonásobnou převahu zelených ramínek. Někdo napíše, že jsou uniformní (což je pravda) no a někomu se to nelíbí. Vždycky a všechno se bude někomu nelíbit.
Pokud sem tedy dávají outfit jen kvůli zviditelnění blogu (na tom já nevidím nic špatného) tak je to ok. Pokud očekávají stejnou odezvu, na jakou jsou zvyklé ze své diskuse, kterou cenzurují, tak je to možná příliš velký střed z realitou.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.12 13:12

@MP Barbucha Tak je fakt, že já bych třeba svoji fotku do pekla nedala ani za nic. Ale taky mi není osmnáct, móda není můj koníček, nejnovější trendy jsou to poslední, co mě zajímá, a ať už se mi styl zdejších stálých návštěvnic líbí nebo nelíbí (dost často nelíbí, ale na tom nezáleží), nemám potřebu teď dělat díru do světa se svýma cca dvěma lety jakýs takýs zkušeností získaných z nákupních středisek, jiných blogů dívenek podobného ražení a časopisu Bravo.
Holka udělala chybu, naivně si myslela, že když na stránkách, kam chodí především ženy středního věku, dle jejího (pochopitelného) přesvědčení asi sto let za opicemi, předvede, jak to dělá ona, tak všem spadne čelist a řeknou si no jo, to je ono, jak to, že jsme to doteď neviděly?
A docela jí rozumím, že se jí nelíbilo, když kromě pochval, které měla, a věcných připomínek typu lepší by byly jiné boty (já teda nevím proč, ale netvrdím, že tomu rozumím), dostala taky reakce, které tak možná nebyly míněné, ale vypadají, jako by se jí chtělo naznačit zalez holčičko a nepleť se mezi velký. Jsi mladá a blogerína k tomu, co ještě dodat. To se nedivím, že ji to mrzelo, protože spravedlivé to zrovna nebylo, a ani se nedivím, že se ji kamarádky snažily utěšit, ať si z toho nic nedělá. To je to, co jsem se snažila říct tím předchozím příspěvkem. Já tohleto znám docela dobře a zblízka, i když z jiné oblasti než móda. Vždycky se najde nějaká mladá nadšenkyně, která si myslí, jak už to má zmáknuté, a vždycky narazí, protože nějaká starší, zkušenější a protřelejší neodolá pokušení ji setřít.
Je mi to docela líto ale chápu, že tady působí i efekt řetězové reakce a vliv smečky, což je nebezpečí, které na internetu hrozí všude. Ona se taky časem otrká. Tím nemyslím, že musí nutně přizpůsobit svůj vkus vkusu usedlých dam středního věku, ale spíš si bude dávat pozor, kam co posílá.

Cathero
200 příspěvků 29.9.12 13:52

Nevím, ale neřekla bych že absolutně neispirující a nudné outfity jsou k vidění jen na náctiletých, viděla jsem tam is poustu takových a přitom to byly zralé ženy. Neházela bych to proto tak moc do jednoho pytle…

Cathero
200 příspěvků 29.9.12 14:18

Edit, po přečtení blogu oné slečny Pavlíny už chápu, co vás tak irituje. Nejdřív mě to jen trochu popudilo, protože mně samotné je 17 a nemyslím si, že jsem v oblékání úplně nemožná :D.

Alhambra
861 příspěvků 29.9.12 17:36

Všechna čest vyjímkám - Thedominica.

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 29.9.12 17:39

Zdravím,

rubrika inspirace projde v příštím týdnu dalšími úpravami a snad vyhovíme i některým námitkám odsud.

• rubrika bude přejmenována
  • bude možné projít si seznam uživatelů, kteří mají nahrané outfity
  • bude možné sledovat nové komentáře v celé rubrice (aby bylo vidět, u kterého outfitu se nově objevil komentář)
  • objeví se možnost sledovat vybraného uživatele (přijde Vám upozornění, když uživatel fotku vloží)

Dnes jsme také mírně upravili pravidla pro vkládání fotek (viz http://www. modnipeklo. cz/inspirace/pridat/). Objevil se i náhled toho, jaké fotografie jsou v souladu s pravidly a jaké ne.

Nově je nutné, aby byly vkládány fotografie jen s postavou nastojato nebo tak, aby bylo jasně vidět, jaké oblečení má postava na sobě a jak oblečení sedí.

Některé fotografie (sedící nebo skrčené postavy) jsme z rubriky odebrali a čtenářky upozornili.

Alespoň tyto částečné regulace a úpravy by měli pomoci k vyšší kvalitě fotek v rubrice. Průběžné vývoj sledujeme a budeme pravidla případně dále upravovat.

Nechceme apriori zakazovat vkládat outfity určitých věkových skupin nebo stylů oblékání. Spíše chceme nastavit pravidla tak, aby si každý mohl v rubrice najít to své. Po úpravách v příštím týdnu bychom měli být této představě blíže.

Chari
541 příspěvků 29.9.12 19:14

@Admin Módnípeklo.cz Mě by spíš zajímalo, jestli by nešlo k fotkách Lovce inspirace dodávat informaci o tom kam v tom kterém oblečení fotografovaní vyrazili. (Do školy, na koncert, na poštu, na kafe.. ) Případně vynechat popisky typu „paní z Francie“, buď jméno nebo nic.

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 29.9.12 19:20

@Chari Chtěli jsme to takto původně psát u každé fotky, ale není jednoduché od lidí zastavených na ulici vyžadovat tolik informací. Někteří lidé odmítnou focení i bez otázek na oblečení, natož s otázkou, kam mají zrovna namířeno :-) Zkusím to s lovci probrat a snad se nám to podaří zlepšit. Nicméně dosud jsou většinou lidé focení ve všední dny v centru města (Prahy), takže nejčastější jsou to cesty z/do práce, školy. Popřípadě cesta za nákupy, na setkání s kamarády… Pokud bychom fotili zvláštní příležitosti, budeme se snažit uvádět vždy.

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.9.12 19:23

@Admin Módnípeklo.cz
Já proti náctiletým blogerkám nic nemám, je fajn, že rubrika je různorodá. Své příspěvky jsem nepsala proti nim, spíš na obhajobu toho, že jsou prostě občas kritizovány, ne proto, že jsou na Módním Pekle, ale proto, že se lidé jsou prostě kritičtí. Já sama jsem nedala v inspiraci snad ani jedno červené ramínko, obdivuji tu odvahu…

Chari
541 příspěvků 29.9.12 19:25

@Admin Módnípeklo.cz Chápu, ale vede to pak k hodně zavádějím spekulacím v komentářích typu „jestli šla do práce, tak je to hrůza, jestli vyběhla na nákup ok“. Přijde mi to pro zdejší účely jako podstatnější informace než značky jednotlivých kusů. Země původu mi pak přijde jako informace úplně mimo rámec.

Alhambra
861 příspěvků 30.9.12 08:06

Ty poslední taneční příspěvky mě opět přivedly k myšlence, zda by nebylo užitečné zřídit podsekci Módního pekla - Módní peklo Junior. Nebo Girl, ať jsme světoví.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.12 09:09

Já nějak pořád nechápu, co vám furt vadí na tom, že tam přispívají mladé holky? vždyť to je oštítkované podle věku tak co máte všichni furt za problém…

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.12 09:10

@Alhambra Proboha jen to ne.

Sibyla
2646 příspěvků 30.9.12 09:30

@seznam.mih Nevím, jestli to někomu vadí - mně rozhodně ne - spíš asi vadí ta děsivá průměrnost. I když, souhlasím, ta se vyskytuje ve všech věkových kategoriích. Možná, že prostě od mladých čekáme nějak víc originality…

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.12 10:05

@Sibyla Tak snad inspirace neznamená, že to musí bejt super cool originální. Když kouknu na fotky, tak tam teda průměrnost nevidím. Průměr může být zde na fotkách, ale na ulicích mezi tou opravdovou průměrnost budou vyčnívat. Já tam nic moc inspirativního nenacházím, protože fotografové z MP a obyčejní lidé fotí hlavně štíhlé lidi a z těch si příklad brát nemůžu. A svoje fotky tam díky tomu názvu dát taky nemůžu, neboť na tom nic inspirativního není :D

Ems
1482 příspěvků 30.9.12 10:09

Já mám spíš problém, že sem nenaašla fajn fashion blog, moje okolí ot nevede takže asi tak. Jinak bych netvrdila že fashion blogerky nemají jinou zálibu…A jak by řekla moje babička, lepší tohle než aby braly drogy :D :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek