Náctileté blogerky v Inspiraci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 5.10.12 16:38

Již proběhly avizované změny v rubrice, více podrobností najdete v jiném tématu .

Rabbit-Heart
644 příspěvků 7.10.12 21:18

Tak se mi zdá, že bloggerky opravdu vzaly Galerii útokem… Já jim rozhodně nechci upírat právo věšet sem své outfity, ale přijde mi to trošku škoda - prezentují se už u sebe na blogu, tak proč ještě tady? Notabene když ví, že tady jim nikdo nebude pochlebovat, Peklo nic neodpouští… Musím říct, že jsou to hezké slečny a fakt jim to sluší, ale radši bych tady vídala pravidelné uživatelky MP, které fashion blog nemají a přesto chtějí vědět, co si ostatní o jejich modelech myslí…

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.12 21:44

@Rabbit-Heart A ono je tam nějaké početní omezení, tj. když se vloží obrázek jedné, na druhou už nezbyde místo?

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.12 21:52

@mujercita samozrejme to neni pocetne omezeno :-D

Vidim to podobne jako @Rabbit-Heart, samozrejme si sem muzou veset svoje fotky, slusi jim to atd.. Jenze je to trochu na jedno brdo, vsichni jsou tak hrozne mlady a hubeny a free a cool a in. Me vic bavi ti „normalni“ uzivatele, jsou takovy lidsky…

Rabbit-Heart
644 příspěvků 7.10.12 21:55

@mujercita To samozřejmě ne. Jenom mě to tak napadlo, když jsem dneska otevřela Galerii - že je trošku škoda, že se to v blogosféře tak rozkřiklo, no. Předtím jsem se mohla těšit, že uvidím outfity lidí, s kterými se tady setkávám v diskuzích, a ne to, co můžu vidět na Lookbooku nebo na jejich blozích. Říkám, že jim v žádném případě nechci upírat právo se tu prezentovat, ale je to trošku nůďo…

Alhambra
861 příspěvků 7.10.12 21:57

No, už jsem někde psala, že by to chtělo vytvořit sekci MP junior. Teď mám spíš strach, že to tu ti náctiletí převezmou a nás cetileté vykážou do sekce senior :-)

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.12 21:59

@GreatSusan Třeba by se mohla jedna rubrika znova přejmenovat na Staré a tlusté ;)
Já se na ty holky koukám docela ráda, líbí se mi. A nemůžu se zbavit dojmu, že ani ne tak dávno se tady sborově úpělo, jak je strašné, že mládež nosí orvané bokovky, ze kterých jim lezou špeky, okopané botasky a trička s flitry, že začít se mělo s výchovou už v rodině a že kam to lidstvo spěje, když jsou ty mladé holky tak nemožné a je jim úplně jedno, co mají na sobě. Ovšem když se objeví mladé holky, ze kterých nelezou špeky a není jim jedno, co mají na sobě, tak zaclánějí a měly by pokud možno vypadnout, protože zabírají místo stálým úživatelkám pekla. Které se ovšem za prvé docela fest vyžívají v rubrice co jsem měla dnes na sobě a za druhé, pokud svoje fotky do galerie neposlaly, tak patrně protože nechtěly, ne že by jim adolescentky zabíraly místo.

Ems
1482 příspěvků 7.10.12 21:59

Tak sem po delší době otevřela inspiraci, a ačkoliv sem tu za fandu blogerek, tak mi to vyrazilo dech. Já chci aby tam byly i ony, ale i ti ostatní a ti se mi tam tak ztrácí…:/

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.12 22:00

Já si snad konečně nažhavím ten foťák a zkusím nafotit svoje „modely“ jaktožto někdo se silnější postavou, protože kdo se má furt koukat na ty hubené mlaďounké… :)

Karoleenah
2322 příspěvků 7.10.12 22:20

Mě to taky trochu zaráží, ten příval blogerek do Galerie na MP. Třeba slečna z acupofstyle.com má téměř čtyři tisíce pravidelných čtenářů, takže o zpětnou vazbu zřejmě nemá nouzi, proč teda ty fotky, které dává na svůj blog a dost možná i na lookbook dává ještě sem? Já totiž původně taky měla za to, že Galerie bude určená především pro stálé čtenáře MP, kteří žádný svůj fashion blog nemají, ale i tak by se rádi někde projevili a vyslechli si pokud možno konstruktivní kritiku. Takhle by se Galerie mohla brzo zahltit fotkami lidí, kteří se tu jinak absolutně neprojevují, jen prostě současně s uveřejněním nového článku na svém blogu plesknou jednu fotku i sem. Nevím, co za tím stojí, možná se snaží nalákat nové čtenáře, nebo že by je už ta kvanta pochvalných komentářů pod jejich články začala nudit? :)

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.12 22:47

@Karoleenah Asi se špatně vysvětlilo, k čemu to celé je. Já jsem si teda původně myslela, že to má být něco jako ukázky koukejte, tohle se dá taky nosit a takhle to může vypadat. Nikde není jasně napsáno, že tady je Krakonošovo, teda že to je ryze soukromá galerie stálých návštěvnic blogu, a nikdo cizí, kdo by třeba chtěl svým vrstevnicím taky ukázat, že tohle se taky dá nosit a takhle to může vypadat, by tam radši neměl lézt.
Nejspíš si ty holky myslí, že jestli je ocení i módní peklo, z nějakého důvodu vynášené jako módní autorita č. 1 ve Střední Evropě a přilehlém okolí, tak už jsou skutečně za vodou, a nebo si naopak myslí, že je děsná nuda pořád koukat na starší dámy, které sklízejí nadšené ovace, protože si vzaly žlutý kabát nebo nalakovaly nehty. Nehledě na to, že spousta z nich třeba stálé čtenářky pekla jsou, akorát do diskuse se nezapojují, nebo občas zapojují a neuvádějí přitom, kolik jim je. V takovém případě bych na jejich místě asi s peklem znechuceně sekla a šla zas o dům dál, protože proč se vnucovat někam, kde mě považují za ne tak docela plnohodnotného člověka.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.12 22:53

@mujercita Ale ja chcem v inšpirácii 60 ročnú žensku, nech sa citím krásna a mladá. :-D

Bridget Jones
19 příspěvků 7.10.12 22:53

No mě se zdá, že to zbytečně hrotíte.. je to snad pro všechny, tak je jedno, jestli to budou random lidi z ulice nebo někdo kdo má blog. By the way, proč mám pocit, že většina místních diskutujících má silnou averzi vůči blegerkám? Já neříkám, že jsou všechny skvělý, ale dají se přece najít i zajímavé a originální blogy.

janiiiv
781 příspěvků 7.10.12 22:54

.

Příspěvek upraven 02.10.13 v 01:10

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.12 22:55

@Bridget Jones ano dajú, ale radšej by som k tomu hľadaniu použila Google ako MP.

bestia
2300 příspěvků 7.10.12 22:59

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:21

Bridget Jones
19 příspěvků 7.10.12 23:01

@janiiiv a Ada má být jako nějaký módní guru nebo co? :D

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 7.10.12 23:20

@bestia Pokud se máte na mysli danou uživatelku jako já - tak ta se nám ozvala, že tu na MP někdo cizí vkládá její fotografie bez jejího souhlasu a vydává se za ni. Tak jsme fotografie odstranili. Ovšem následně začala pod svým profilem přidávat své další outfity a my nemáme důvod jí v tom nějak bránit…

adminka Tereza

Sibyla
2646 příspěvků 8.10.12 08:39

Ale jen ty blogeríny nechte, ať se sem nacpou, však ono jim prospěje, že je někdo strhá! Na soukromém blogu mají samé tleskánky, ke kritice se vzepne málokdo, protože tam chodí stejně naladěné duše. Já když náhodou zakopnu o Sandru Leopardovou, se taky nebtěžuji napsat, že vypadá jak od kolotoče: proč taky? Jsem na jejím území, má právo na svůj vkus, radši jdu na stránky mně sympatičtější. Kdežto MP je území cizí, kritické, fouká tu ostrý vítr a hodnocení je nastaveno úplně jinak. Osobně mi trapná blogerína nevadí víc než trapná kolemjdoucí.

Alhambra
861 příspěvků 8.10.12 08:43

@Sibyla jj, já myslím, že spousta z nich to stejně vzdá v okamžiku, kdy nezaznamená očekávané nadšení a zjistí, že negativní komentáře na rozdíl od svého blogu na MP nesmaže.

Dragowlin
262 příspěvků 8.10.12 19:41

Rozvíření vod inspiračních jsem si všimla už před pár dny. Ráda se podívám jaké modely peklo odsoudilo a které ne. Odkazů módních blogů pod fotkami mladých dam jsem si ale také všimla. A opravdu. Je jich zde hodně. Ale nijak zvlášť mi to nevadí. Jsou má věková skupina, ale skutečností je, že mají všechny podobný styl. Tím myslím čistý, upravený, v ulicích nadprůměrných. A to mi jako nepatřičné do MP nepřijde. Přeci jen to může ukázat mladým slečnám (které by zde potencionálně hledaly rady), že když se takto oblečou, nikdo je neoznačí za pobudu.
Já osobně jsem dokonce přemýšlela, že bych možná do budoucna nějakou svou fotku sem vložila. Ale ostýchavost zatím vítězí a já jen obdivuji jejich odvahu. :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.10.12 22:18

Mně se jen zdá hrozně vtipné, jak ty jakože megainspirativní modely holek blogerek jsou…všechny strašně stejné :) běžte se schválně podívat do galerie, je jich tam teď nakupeno hodně, a jsou to stále stejné úzké kalhoty, většinou vše hodně tmavé, velké kabely a nahoře něco „vygajdaného“ + nutností jsou megaklíny nebo megapodpatek. a rozpuštěné dlouhé vlasy.

pořád doufám, že se objeví jiné blogeríny: někdo s krásnými účesy, nějaká klidně lolita nebo goth osoba, nebo třeba někdo, kdo má rád tvíd, nebo aspoň někdo, kdo nosí i šaty.

prostě…něco zajímavého, fresh, vtipného a ne tahle…hra na zajímavost. není to škaredé, není to peklo, je to třeba i hezké, ale je to prostě v té kumulaci už hodně nudné.

Sibyla
2646 příspěvků 8.10.12 22:29

@Jiná Realita Právě: já vždycky myslela, že když už někdo dělá módní blog, tak bude originální, neopakovatelný, třeba kontroverzní nebo ulítlý, ale svůj. A ony jsou to zatím samé nakupovačky…

Karin
3948 příspěvků 9.10.12 10:40

Já chci vidět všechno, já bych to neomezovala. Nikdy nevíte, co vás může inspirovat :-) A přinejhorším se to dá zdrbnout, čímž uspokojíme svoje nízké pekelnické choutky. Já a priori proti blogerínám nejsem, třeba se mi líbí ta éterická liveinfashion (teď nevím, jestli jsem to nezkomolila), je fakt, že jinak jsou většinou jak přes kopírák, ale to se asi netýká jenom teenagerek, my starší taky nejsme jeden originál (úchvatný, inspirativní, osobitý a stylový) vedle druhýho, že… Tak pokud sem holky přijdou s tím, že prostě chtějí slyšet názor starších, tak proč ne?

Curlygirl
1901 příspěvků 9.10.12 14:12

Říkala jsem si, co má znamenat tohle téma - asi 2 týdny jsem totiž do Inspirace/Galerie nenahlédla.
Teď už chápu a upřímně řečeno nevím, co si o tom myslet. Je tam už takové kvantum fotek (to se ale dalo čekat), že to je pro mě nepřehledné, když tam nekoukám pravidelně.
Mladiných slečen v úzkých kalhotech s volným vrškem jsem si všimla, ale nevím, kolik jich je, působí nějak stejně všechny a nevím, zda je jedna nebo jich je deset. Vypadají ale často dobře a sluší jim to vesměs. Pokud jim to slušet nebude, budou na to určitě někým upozorněny, takže proč ne.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek