Náctiletí na MP

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Doduš
39 příspěvků 25.7.13 18:35

@pavla.ku ano

misial
1396 příspěvků 25.7.13 18:39

Milá @Doduš, pokud máš problém s „dospělými“ reakcemi, neptej se příště na Módním pekle, ale ve fóru na Votočvohoz. Tam jistě dostaneš podobnější reakci té, kterou čekáš, než tady.

Ano, i náctiletí můžou mít vkus. Ty k nim ale podle místní komunity asi nepatříš (alespoň ne tím, co jsi tu ukázala). Takže se buď můžeš pokusit pochopit, co je podle místních špatně, nebo zaujmout obrannou pozici a jít prostě jinam, pokud hledáš pochopení, případně se tu nesmyslně hádat. Moc nerozumím tomu, proč to tu musíš takhle pitvat, protože takovou odezvu, jakou očekáváš, prostě asi nedostaneš - a čím víc se hádáš, tím víc si i ty ochotné diskutovat s Tebou poštváváš proti sobě. Tak si z odpovědí vyber to, co opravdu odpovídá na Tvůj dotaz, a zbytek ignoruj, ne?

Jinak - do konce léta je mi ještě taky -náct - ne jenom „60letým“ to může připadat otřesné.

CallMeFrankie
261 příspěvků 25.7.13 18:43
@Doduš píše:
Ahoj, nedávno jsem dala do Peklo radí jednu prosbu jaké triko k legínám a ozývalo se jako „Spálit“ atd. Nejsem 60ti letá. Jsem náctiletá a občas mi z různých diskuzi apod. příde jakoby si dospělí myslely že náctiletí nemají vkus nebo věci v tomto smyslu. Myslím že náctiletí můžou být v módě tak zorientovaní jako dospělí. Co si o tom myslíte vy?

Ak sa na MP prezentujete ako -násťročná s tými legínami, tak nemôžete čakať niečo iné. Veľké škaredé legíny nie sú znamením orientovania sa v móde. No tak, tu nehovoríme o nepochopenom štýle teenagera, ale o kuse čohosi, v čom budete vyzerať ako na liekoch.

Příspěvek upraven 25.07.13 v 19:10

Bagheera
344 příspěvků 25.7.13 19:01

No ale neseděj jí, kdyby si k nim vzala cokoliv, nebude to dobré.

Gräfin
2642 příspěvků 25.7.13 19:06

Obecně platí, že náctiletí, kteří se chovají jako fracci, nebývají brání vážně. Náctiletí, kteří se chovají normálně, jsou obvykle většinou dospělých jako jim rovní přijímáni.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.13 19:13
@Doduš píše: …Já se neptala na názor ale na to jaké tričko k nim. To je to co mi celou dobu vadí jako druhá věc že sem každý píše jak se mu to nelíbí, ale dyť to nemusí nosit já se prosila jen o radu s jakou barvou je budu nosit JÁ!…

Aj napriek tomu, že to nemusím nosiť aj tak sa mi tie leginy nepáčia. Podľa mňa su nevkusné a vhodné na dieťa do 5 rokov. Vám vadí ako všetci píšu, že tie leginy su ošklivé, ale ak použijem vašu reakciu, tak odoveď je ale dyť to nemusiš číst. My len vyjadrujeme svoj názor na ne a čítať to budú ostatní. :-D Prečo by som mala písať len o tom, že k tým hnusným leginam máte nosiť žlte, zelené, modre…triko? Mne vadí ako sa vam nepáči moje písanie. Píšem o tom JÁ!

Fialové kafe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.13 19:50

@Gräfin Možná v tak ideálním světě :)

misial
1396 příspěvků 25.7.13 20:04

@Fialové kafe Proč? Já nemám pocit, že by tu se mnou uživatelé jednali jinak, než se sebou navzájem.

Fialové kafe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.13 22:29

@misial Bylo to myšleno obecně. Samozřejmě že na internetovém webu tento pocit nemáte, jelikož je váš věk povětšinou uchován v anonymitě.

janafell
17 příspěvků 25.7.13 22:34

Rada: Ty legíny jsou horzný, takže bych řekla, že ti k nim bude ladit jakýkoliv hrozný tričko. Nechápu, co chceš slyšet. (PS: je mi 20)

Příspěvek upraven 25.07.13 v 22:38

misial
1396 příspěvků 25.7.13 22:36

@Fialové kafe Tak jo, obecně máte asi částečně pravdu. Ale i tady jsem o svém věku psala opravdu hodněkrát a ani pak se nic nezměnilo, stejně to vnímám i u ostatních mladých diskutérek.

Gräfin
2642 příspěvků 25.7.13 23:05

@Fialové kafe na blbce narazíte vždycky, ale v zásadě to funguje

Bagheera
344 příspěvků 25.7.13 23:21
@misial píše:
Ale i tady jsem o svém věku psala opravdu hodněkrát a ani pak se nic nezměnilo, stejně to vnímám i u ostatních mladých diskutérek.

No protože se nechováš jako fracek. Naopak i starší frackyně tu dostávají kapky.

wednessday
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.13 15:53

Legíny nosit nějak na tento způsob:

Sama asi uvidíte, že to napoprvé nebude úplně ono. Vzor těch vašich legín je moc prvoplánový a takovéto kombinace jsou vyšší dívčí, hlavně pro teenagera s omezenými finančními možnostmi.
Proti vytahování pomůže je často prát. Ale vsadím se, že materiál bude mít tendenci k odírání a řídnutí, takže až vás omrzí, bude po nich (tj. hodně rychle…)

Příspěvek upraven 26.07.13 v 16:29

Agrafína
251 příspěvků 26.7.13 16:12

@Doduš
O pravopis nemá jít na prvním místě. Taky o něj nejde. Pravopis jsou vlastně ustálená pravidla sloužící k tomu, aby se lidé domluvili a rozuměli si. Ve Vašich příspěvcích chvílemi dochází k tomu, že význam je nutné poněkud lovit, což by spravilo zopakování pravopisu. Takže Vám neporadím jaké triko k legínám, ke kterým podle mého soudu žádné triko nejde, ale můžu Vám říct, že „náctiletí se chtějí líbit chlapcům“ nejspíš neznamená to, co jste chtěla napsat. Proto se tu dost lidí vyjádřilo k pravopisu, řekla bych :)

Robena
1257 příspěvků 26.7.13 16:19

Ani ja nepisi bez chyb. Cim vice je ve sdeleni gramatickych a stylistickych chyb, tim mene beru pisatele vazne. Aniz bych to nejak planovala, samo se to „vyvrbilo“.

Morže
1094 příspěvků 28.7.13 11:08

Legíny patří bohužel jen k opravdu pěkným štíhlým nohám. A k nim by mělo být tričko nebo šaty v délce, jak tu postovala @wednessday . Holý zadek v legínách vypadá hrozně i na těch nejhubenějších holkách.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek