Nádherná auta

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Minion
117 příspěvků 30.12.12 19:48

Tak já zbožňuji už nějaký ten rok Chryslera PT Cruiser, je inspirované auty 40. let, prostě retro :-) Chtěla bych si ho pořídit, nejspíš v černé barvě. Krásný je ale i tyrkysový, oranžový a bordový :-) Musím ovšem ještě nějaký ten čas šetřit, každopádně doufám, že to brzy dopadne a bude můj :-) Táta se ale směje, že je šeredné, prý jako pohřebák :-D To ale nevadí, hlavně, že se líbí mně :-D

http://www.cars-data.com/…06_403_4.jpg

http://gomotors.net/…r-24l-04.jpg

http://0.tqn.com/…pt_frtrt.jpg

waw
336 příspěvků 30.12.12 20:04

@Minion Nedávno jsem četla statistiky TÜV a zrovna Chrysler PT Cruiser dopadl velmi špatně (každé třetí auto s problémem). Ale kazit radost vám nechci - takže šetřete a bacha na ojetiny :-))

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 20:27

@bertulka @GalianosjednimL Pro mě bude T 613 vždycky symbolem totality, komoušů, kteří kážou vodu a vyráběj si auta jen pro sebe.

Ten „můj“ Mustang bude taky žíznivější, ale Tatra vedle něj vypadá ponuře, žádná aerodynamika, styl, elegance, romantika dálek, jen takový tupý monstrauto. Ale chápu, že s ohledem na to, co tu jezdilo, má svoje fanoušky.

lehce.mimo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 20:43
@P.PeP píše:
Promiňte, ale rozebírat na stránce o oblečení auta? :-O

Tak je to v kategorii „Ostatní“ a krom toho se tady běžně řeší i věci, co maj s oděvní módou ještě mnohem míň společnýho.
Nepobuřuje Vás třeba taky rozebírání bot a šperků? Když jsme přece na stránce o oblečení…A co třeba rozebírání látek, který se používaj na jiný než oděvní účely? Nebo designovej nábytek? To je ještě přijatelný téma nebo už ne? Kde přesně je ta hranice, kterou bysme se měli všichni řídit?

lehce.mimo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 20:45

@Mylady2 To je Fisker Karma, že? To auto se mi hrozně líbí, akorát přímo zepředu vypadá trochu jako psychopaticky se zubící vrahoun. Což není nutně špatný, aspoň má na silnici respekt :)

@system_error Ten koncept od McLarenu mě taky nadchnul, vypadá úžasně sci-fi…Ale co se stalo tý chudince Corvettě? Na první pohled jsem si myslela, že je to jenom divně „smrsklá“ fotka, ale koukám, že kola nejsou patřičně zdeformovaný…tak asi photoshop…
A co se týče interiéru, můj oblíbenej je tenhle:
http://3.bp.blogspot.com/…terior+4.jpg
z konceptu Bugatti Galibier (to auto je až nestoudně nádherný i zvenku, ale to bych sem musela dát fotky ze všech stran, protože vybrat jenom jeden pohled prostě nejde :D a zas nechci tolik spamovat…)

@DanielaS - škoda že můžu každýmu příspěvku dát jenom jedno zelený ramínko. Minimálně jedno zasloužíte za trefnej postřeh o novym Fiatu 500 - mně se třeba čistě vzhledově i celkem líbil, ale ta jeho trendovost a přehypovanost mi to auto úplně znechutila.
A tak deset zelenejch ramínek bych přidělila za tu Lancii - konkrétně Zagato Sport je krásný auto a Lancia celkově je hrozně nedoceněná značka. Tak mi vždycky udělá velkou radost, když se o ní někdo zmíní :)

lehce.mimo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 20:47

@GalianosjednimL S Mustangama se snad nedá nesouhlasit, je to prostě ikona…
Ten příslib svezení v Italii prachsprostě závidim :D

A je super, že jste zmínil Tatry, tak trochu jsem doufala, že se to k nim stočí :) 603 je pro mě vyloženě srdcová záležitost, ale 613 se mi taky moc líbí, je taková správně drsná.
Většinou osudy automobilek nijak zvlášť neprožívám, ale Tatra je výjimka - hrozně mě mrzí, že hlavně z politickejch důvodů nedosáhla zdaleka takovýho věhlasu, jakej by si zasloužila. Němci od nich sprostě opráskli Brouka, úžasný koncepty pravidelně končily v koši (aby se tu náhodou nevyrábělo něco, co daleko předčí Sovětskou produkci) a tak vůbec…ach jo, to jsem zas sama sebe rozesmutnila :D Radši se zas vrátim k obrázkům…
http://img.ihned.cz/…550x367_.jpg
Hodně mě potěšilo, když Amíci předloni zvolili T87 za nekrásnějšího veterána
http://upload.wikimedia.org/…mbulance.jpg
Kdyby takle pěkný sanitky jezdily dneska, možná bych si čas od času schválně zlomila nohu :D
http://home.clara.net/…ost/mtx3.jpg
MTX V8…škoda že jich vyrobili (tuším) jenom pět…

Mimochodem, byli jste někdo v Kopřivnici v muzeu Tatrovek? Je to tam moc pěkný, kdybyste měli někdy cestu kolem, vřele doporučuju.

Aroosak
648 příspěvků 30.12.12 20:55

Auta nejsou moje parketa, ale Aston Martin je můj automobilový sen :-)

Minion
117 příspěvků 30.12.12 21:02
@waw píše:
@Minion Nedávno jsem četla statistiky TÜV a zrovna Chrysler PT Cruiser dopadl velmi špatně (každé třetí auto s problémem). Ale kazit radost vám nechci - takže šetřete a bacha na ojetiny :-))

Opravdu? Tak to jste mne moc nepotěšila, ale i tak je to pro mne auto číslo jedna :-) Už několikrát jsem pročítala různé diskuze od vlastníků tohoto auta a byly vesměs pozitivní… tak proto mne překvapuje, že dopadlo tak špatně :-) Každopádně si jiné auto k sobě nedokážu představit - buď tohle nebo veterána :-D :-D Třeba se do té doby, než našetřím, zlepší :-D

waw
336 příspěvků 30.12.12 21:19

@Minion Ty výsledky je nutné brát s rezervou - jedná se o závady, které byly nalezeny během technických pohlídek (bez informací o tom, jak často je auto servisováno a jak se o něj majitel stará), nicméně si myslím, že jistou vypovídající hodnotu mají.
Přikládám zdroje: první a druhý (sice jsem to četla v časopise, ale byly to výsledky téhož).

Co se týče veteránů, taky mám pro ně slabost. Nemusím obrovské ameriky, spíše se mi líbí staré škodovky (taková stará červená octavia!) nebo porsche - ty zase téměř nestárnou a pokud se o ně člověk stará, jezdí výborně dodnes.

Edit: překlep.

Příspěvek upraven 30.12.12 v 23:32

bestia
2300 příspěvků 30.12.12 21:26

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:53

waw
336 příspěvků 30.12.12 21:30

@bestia Já byla unešena nejenom z auta, ale taky ze samotného Dylana :-D

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 21:33

@klubo Čekal jsem, že to někdo napíše. Ale má to více rovin - to auto bylo české, vyrobeno precizně, spolehlivé a co se týče té jízdy…jel-a jste v tom někam dál? Navíc toto již kritizovala nastupující vláda - černé rakve a drahé vozy komunistických pohlavárů!!!A tak je nahradil vozový park z mercedesů za 3,2 mil. Kolik stála nejdražší Tatra jsem již psal. Zbytek je už jen do melodramatu o osočování. Já hodnotil design, ne politickou situaci. Spousty lidí je paf z Hugo Bosse a taky by se to dalo odmítat, když ten člověk šil uniformy pro SS.:)

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 21:40

@GalianosjednimL Co je v mém příspěvku melodramatického a z čeho osočuji? Já taky hodnotím design - design symbolizuje svou dobu, ideje, životní styl i politiku. Není designu bez kontextu. To s tím Bossem je vtipný - i celý protektorát vyráběl pro Hitlera :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 21:47

@lehce.mimo V Tatrovce jsem byl jako malý, ale byl u nás Loprais a tak jsem seděl v „dakarovce“ přikurtovaný čtyřboďákama:).MTX V8 se tuším udělala i bez střechy, jedna jezdila v Hodoníně.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 21:53

@klubo netvrdil jsem klubo, že někoho osočujete a jste melodramatický. Jen jsem se chtěl vyhnout únavné komunistobijcké přestřelce, která by taková jistě byla. Už z důvodu toho, že jsou toho plné jiné weby, ať začnete od menstruačních vložek, nebo počasí. Myslím, že jste pochopil, co tím Bossem říkám, netřeba generalizovat:)

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 22:10

@GalianosjednimL Tou generalizací myslíte to počasí asi… A jaký je rozdíl v tom, když někdo dělá pro SS v Říši a někdo v českých zemích? S tou Tatrou je to podobné, jako bysme tu obdivovali hezké nacistické uniformy (a že byly :-))- to je samozřejmě nepředstavitelné, ale u toho socíku to jde. Fakt je, že totality a zločinné režimy produkují propagandu čili svého druhu design.

Bayta
9 příspěvků 30.12.12 22:18

Co tohle? :) toyota avensis

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 22:37

@klubo Ano…tomu jsem se chtěl vyhnout, koukám, že to nepůjde.

ad. Adéla
174 příspěvků 30.12.12 22:45

http://t1.gstatic.com/images?…
Ferrari daytona… moje láska, hrozně ráda bych se v ní alespoň jednou projela :)

bestia
2300 příspěvků 30.12.12 22:55

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:52

lehce.mimo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 23:18

@waw
Jo, Škodovky z 50.-60. let jsou krásný - ta zmiňovaná Octavia, pak i Felicia a eMBéčko. Ale absolutně nejhezčí mladoboleslavskej produkt všech dob je podle mě tenhle prototyp - Škoda Winnetou z r. 68
http://gallery.vwcult.com/…ncept_01.jpg

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.12 00:02

@GalianosjednimL Jistě, ale i jako syn pánského kočího byste mohl chápat, že zde se diskutuje. Pokud nemáte zájem, tak mi neodpovídejte, to stačí.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.12 01:46

@klubo Nechápu Váš důraz na to, koho jsem syn, ale cítím z komentáře dostatek despektu k tomu, abych se o diskusi opravdu nepokoušel. Pěknou noc.

Park
444 příspěvků 31.12.12 09:16
@klubo píše:
@GalianosjednimL Tou generalizací myslíte to počasí asi… A jaký je rozdíl v tom, když někdo dělá pro SS v Říši a někdo v českých zemích? S tou Tatrou je to podobné, jako bysme tu obdivovali hezké nacistické uniformy (a že byly :-))- to je samozřejmě nepředstavitelné, ale u toho socíku to jde. Fakt je, že totality a zločinné režimy produkují propagandu čili svého druhu design.

A jinak jste normální?

Mylady2
12413 příspěvků 31.12.12 09:22

@bestia s bentley continental gt souhlas;-) pohodlné auto které má tah!! A na silnici respekt.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek