Nádherná auta

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
DanielaS
5287 příspěvků 31.12.12 09:48
@lehce.mimo píše:
@DanielaS - škoda že můžu každýmu příspěvku dát jenom jedno zelený ramínko. Minimálně jedno zasloužíte za trefnej postřeh o novym Fiatu 500 - mně se třeba čistě vzhledově i celkem líbil, ale ta jeho trendovost a přehypovanost mi to auto úplně znechutila.
A tak deset zelenejch ramínek bych přidělila za tu Lancii - konkrétně Zagato Sport je krásný auto a Lancia celkově je hrozně nedoceněná značka. Tak mi vždycky udělá velkou radost, když se o ní někdo zmíní :)

Ja teda autum vubec nerozumim, delim je podle barev a pak na „normalni“, „dzipy“ a „nizka“. Nizka jsou sportovni Ferrari, Lamborghini a tak a pripadaji mi tak priserne pretestosteronova, ze bych se stydela do neceho takoveho sednout (coz musi byt mimochodem strasne nepohodlne pro nas, co uz ta kolena nemivame jako zamlada).
O jizdnich vlastnostech Lancii nemam paru, ale ty tvary me proste uchvatily.

Kdyz jsem poprve potkala Smart Roadster, malem jsem upadla, to je taky dilo. Vyska 120 cm.

http://www.motorstown.com/…dster-04.jpg

Mylady2
12413 příspěvků 31.12.12 09:52

Jako druhé, třetí…desáté se mi líbí tento krasavec
EDIT: a musím tedy dodat, že bych se rozhodně nestyděla ho vlastnit a sedat do něj:-)

DanielaS
5287 příspěvků 31.12.12 10:04
@Mylady2 píše:
Jako druhé, třetí…desáté se mi líbí tento krasavec
EDIT: a musím tedy dodat, že bych se rozhodně nestyděla ho vlastnit a sedat do něj:-)

Ja leda, pokud by melo nade dvermi takove to madlo pro invalidy jako ve sprse :-) Jinak bych si do nej snad sedla, ale rozhodne uz nevystoupila.

system_error
855 příspěvků 31.12.12 10:31

@lehce.mimo - na fotku jsem narazila náhodou, při hledání pěkného auta, přišla mi vtipná, tak jsem ji tam přišoupla. A ten koncept mě nadchnul, ty linie „zadku“ jsou úchvatné.

Jinak mě napadá taková myšlenka k silným autům - víme, co se říká, že si takovýmito auty chlapi kompenzují. Ale co když ho chce ženská, je možné si kompenzovat něco neexistujícího? :-)

DanielaS
5287 příspěvků 31.12.12 10:33
@system_error píše:
@lehce.mimo - na fotku jsem narazila náhodou, při hledání pěkného auta, přišla mi vtipná, tak jsem ji tam přišoupla. A ten koncept mě nadchnul, ty linie „zadku“ jsou úchvatné.Jinak mě napadá taková myšlenka k silným autům - víme, co se říká, že si takovýmito auty chlapi kompenzují. Ale co když ho chce ženská, je možné si kompenzovat něco neexistujícího? :-)

Mozna si kompenzuji „nojo, zenska za volantem“!

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.12 10:37

Nebo to s autem nemá nic společného a je to fascinace grázlíky, kteří je řídí. V Lambu často páprdu nepotkáte. Taková směska úspěchu, adrenalinu, agrese a…peněz samozřejmě:).

DanielaS
5287 příspěvků 31.12.12 10:44

Kdyz me fascinuji spis chlapi v buldozeru, v kombajnu a tak… I kdyz muj muz radi s bagrem, divam se na nej radeji nez na grazlika ci paprdu v nizkem aute.

Ackoliv da se to spojit…

http://www.trattoriusati.com/…03_05_30.jpg

system_error
855 příspěvků 31.12.12 10:45
@GalianosjednimL píše:
Nebo to s autem nemá nic společného a je to fascinace grázlíky, kteří je řídí. V Lambu často páprdu nepotkáte. Taková směska úspěchu, adrenalinu, agrese a…peněz samozřejmě:).

já chci to auto, ne toho týpka v něm,, stejně by mě nechtěl pustit k volantu :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.12 11:00

Na to bych si taky vsadil, teda pokud to nebude Lambo od DanielyS:):)

Park
444 příspěvků 31.12.12 11:13

Já si koupím na chatu pro zábavu tohle

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.12 13:21

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:17

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.12 16:34

@Park No normální… těžko říct, jak to myslíte, ale jestli myslíte jako normálně normální, tedy úplně normální jako všichni ostatní běžně normálně, tak to asi ne, teda normálně si to o sobě takhle jako myslím.

Mylady2
12413 příspěvků 11.1.13 18:13

Jak dělá auto;-) pro fajnšmekry
http://m.youtube.com/watch?…

Oldyn
6401 příspěvků 16.8.14 09:27

Poraďte prosím KVALITNÍ autoparfém, cena nerozhoduje, klimatizaci mám. Děkuji.

Mylady2
12413 příspěvků 16.8.14 09:34

@Oldyn Millefiori Milano či Rituals.
Kvalita za dobrou cenu.

Oldyn
6401 příspěvků 16.8.14 09:54

Díky. už jsem se lekla, že mi nabízíte Muránské sklo a ona je to jen shoda názvů. Dík.

Mylady2
12413 příspěvků 7.4.16 10:38

Pěkné SUV pro maminku ze satelitu :-) kočárek se vejde! [* *]

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek