Lidé nad Prahou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 13:52

Já jsem trošku bezradaná jak spojit kabelku a pixlu s jídlem. A vlastně ještě nevím, co přinesu…

modra_kocka
903 příspěvků 8.8.12 14:16

@lilip to byla moje chyba. Spletla jsem si fora, mělo se to psat sem :( Jsem ráda, že jsi to připomněla, děkuji!

Jinak holky: měla bych mít doma 1 tenkou piknikovou deku, kterou mohu vzít. Kdo má další, porsím, vemte je. Myslím, že nám budou bohatě stačit 3.
Ubrousky, kelímky, nějaké plastové příbory, papírové utěrky donesu. A něco na pití. Počítám s jemně perlivou a neperlivou minerálkou, nějakou ochucenou minerálkou, a pár džusů. Limonády nepiju, tak vlastně nevím, jestli nějaké brát. Napadá někoho ještě něco? Nějaké ovoce, zeleninu? Sůl/pepř/cukr? ( @lilip zítra ti zavolám, a zkusíme se domluvit na dovozu? Teda pokud nabídka stále platí :) )

@Ani po dlouhých úvahách jsem se nakonec rozhodla pro nějaké opravdu dobré pečivo (zvažovala jsem, že zkusím upect bagely, ale nic neslibuji, byl by to můj první pokus) a k tomu pár druhů pomazánek. Přišlo mi, že na sladké jsou tady větší odbornice, než jsem já (viz zuppa inglese katango)

modra_kocka
903 příspěvků 8.8.12 14:17

@scarlete tak si užij svatbu! škoda, že nedorazíš, ale to se holt nedá nic dělat…

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 16:38

@modra_kocka určitě, dovezu. Sladké taky neumím a budu volit pomazánky a nakrájené rohlíky, aby se to dobře jedlo. Nějaké příjemné posedy také mám.
Kolik nás vlastně bude? Sečtěte se dámy :-)
koča
ani
sky
katango
lilip
a…

katango
1356 příspěvků 8.8.12 17:14

Přinesu ten moučník, pak tabbouleh a možná i dolmades, jestli se přiměju je udělat. Pití? To nevím, max. termosku s kafem.

Jen bych ráda věděla, kdy a kde přesně.

modra_kocka
903 příspěvků 8.8.12 21:54

Omlouvám se, tentokrát to s tou organizací nějak nezvládám tak dobře, jako minule :(

Takže: sejdeme se v 17:15 u Planetaria ve Stromovce, tady
Odtud je to tak 5-10 minut pěšky k jezírku.
Z jezírka jsou nějaké lavičky, ale je lepší vzít něco na sezení (viz má zpráva výše).

Kdo přijde:
koča
ani
sky
katango
lilipa
Zoe
Kerstin

@katango : já asi udělám zázvorovou limonádu. Termosku nemám :( Když ji seženu, udělam čaj.

Kerstin
516 příspěvků 9.8.12 16:02

Nejede někdo z Brna? Nerada cestuju sama. A Prahu moc neznám, v metru se nějak zorientuju vždycky, ale s povrchem je to horší, takže by se mi vyloženě hodil nějaký společník (no, spíš společnice :)

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 17:00

Achjo, achjo…Já to to prostě nestihnu…určitě ne před osmou :(

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 17:33

Já Vás dámy zdravím, jak už jsem psala kočce, mám pracovní víkend, nemohu se zúčastnit. V duchu si Vaše kloboukové uskupení představuji na místě srazu u planetária, i jezírko znám. Pěkné místo. Ať se všechno vydaři!! Kachničky budou koukat:-)

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 17:58

To budeme (téměř) ve stejné sestavě jako minule? Po tom, co se objevilo tolik lidí, kteří litovali, že propásli první sraz, mě to překvapuje.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 19:57

@Ani no jo, to je život :-) dovolené v plném proudu. Hlavně aby nelili jako dneska -brr.

modra_kocka
903 příspěvků 9.8.12 22:05

@Lama_z_Lana no pokud bude počasí, tak si myslím, že tam v 8 ještě budeme. Když tak až se uvolníš, tak mi zavolej nebo napiš a já ti řeknu, jak to s námi vypadá, zda ještě sedíme (a jaké dobroty jsme už snědly a jaké na tebe ještě čekají :P)

MP Barbucha
3716 příspěvků 9.8.12 22:40

Bohužel, já to tentokrát nezvládnu. Rodinné povinnosti. Na říštím srazu doufám nebudu chybět ani já, ani sushi:-)

Skye.l
39 příspěvků 10.8.12 06:36

Tak hlásím, že mám napečeno. Teď už jenom aby nám vyřídili objednávku na hezké počasí ;-)

modra_kocka
903 příspěvků 10.8.12 08:49

Předpovědi slibují, že nebude pršet a dokonce slibuji slunečno. Ale trochu mi vadí ta mokrá zem po nočním dešti, a na piknik se mi zdá být zima (max 20°).
Po probuzení jsem kvůli tomu chtěla navrhnout zrušit piknik a jít jenom do restaurace. Je mi dost líto jako jídla, tak vynaložené práce, ale zas ne tak mc, abych chtěla riskovat zánět ledvin.

Co myslíte vy?

Za chvíli odjíždím do práce, a do Stromovky pojedu rovnou odtud. Takže připravené pomazánky beru s sebou, i prostěradlo, takže jsem ready v každém případě :)

Kerstin
516 příspěvků 10.8.12 08:52

@modra_kocka No, 20° je vážně málo..

katango
1356 příspěvků 10.8.12 09:08

@modra_kocka někdo se tu zmiňoval, že ve Stromovce jsou i stoly s lavicemi.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.12 09:18

@modra_kocka @katango rozhodně, viděly jsme tam lavičky, myslím, že to nebude problém se rozesadit. Já vezmu třeba dvě karimatky? Máte taky?

katango
1356 příspěvků 10.8.12 09:53

@lilip Karimatky nemáme, jen nafukovací matraci.

modra_kocka
903 příspěvků 10.8.12 10:13

Karimatky jsou moc dobrý nápad! Já už bohužel žádnou nevezmu, už jsem v práci.

Ještě prosím vás, napište, jestli nepotřebujete něco speciálního kromě seznamu níže. Před srazem pojedeme s lilip nakoupit, počítám, že vezmu:

• plastové kelímky
  • tácky
  • plastové příbory
  • ubrousky nebo papírové utěrky
  • minerálky
  • možná nějaké ovoce nebo zeleninu, ještě nevím.

Napadá vás ještě něco, co bychom měli mít?

Vezmu pár pytlíčků soli a pepře (taková pidibalení jako z letadla).

Budeme mít nějaký nůž? Mám v práci jeden takový nic moc, spíš steakový než kuchyňský, můžu ho vzít.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.12 10:33

@modra_kocka já mám nůž švýcaráka udělám hromadu rajčatového salátu - urodily se na zahrádce. takže zeleninu nemusíte.
Na jednu karimatku se pohodlně vejdeme i dvě plnoštíhlé, takže dont worry.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.12 12:30

Já nepotřebuji nic - tedy ani ty věci v seznamu. Kelímky v rámci kultivovanosti asi ano, ubrousky se také neztratí. Takže vlastně jen k těm příborům - na moje jídlo nejsou třeba.

No a snad to stihnu. A snad není moc zima.

katango
1356 příspěvků 10.8.12 12:35

Dámy, omlouvám se, ale mé artrotické klouby nejsou schopny dorazit a zbytek mne teda taky zůstane doma.

modra_kocka
903 příspěvků 10.8.12 13:08

@katango to je škoda :( Ale chápu, bolavé klouby v tomhle počasí umí potrápit. Ať je ti brzy líp!

@Ani já jsem udělala zázvorovou limonádu, ale je to koncentrát, který se musí ředit :) Nechtělo se mi tahat několik láhví s už naředěnou limonádou, tak ji musíme v něčem dolévat vodou - proto ty kelímky :)
A příbor potřebuju na pomazánky…

scarlete
404 příspěvků 10.8.12 13:33

Holky dneska večer si to užijte a hlavně nezmrzněte!

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek