Lidé nad Prahou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Kateřina
246 příspěvků 14.11.12 17:48

@Skye.l Já nemám facebook, takže budu ráda, když se bude psát i sem ;-).

Skye.l
39 příspěvků 14.11.12 17:53

Odkaz: http://www.facebook.com/…70844936234/?…

Jj, je to uzavřená skupina. To mě nenapadlo, že není vůbec veřejně vidět, facebook je pro mě pořád docela záhada, jsem tam teprv chvíli… :-)

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.12 18:25

@Skye.l Díky:-) Na FB nejsem, ale co není, může časem být… Také budu ráda, když budou důležité informace i tady.

Lennita
145 příspěvků 14.11.12 21:35

@Skye.l Ja by som sa chcela pridat do skupiny na FB, som sice z Bratislavy ale obcas sa vyskytnem aj v Cechach a ak by sa mi podarilo byt v spravnom case na spravnom mieste rada sa pripojim aj na stretnutie. Uz som poslala ziadost ale neviem ako to schvalovanie funguje.

Opravdovy P.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.12 22:29

S obrovským zpožděním sděluji, že jsem vás také rád viděl! A tu šálu, co inzerovala Lilip, za chvíli přidám do Co jsem měl/a na sobě - už jsem tam nebyl tak měsíc.

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.12 23:26
@Kateřina píše:
@Skye.l Já nemám facebook, takže budu ráda, když se bude psát i sem ;-).

A já nemám klobouk, vadilo by to moc? :D

Kateřina
246 příspěvků 24.11.12 00:55

@jumbee Samozřejmě, pokud vstoupíte bez klobouku, budete upálena na hranici :-D. P. S. Já mám teď na Vánoce vybraný jeden vlněný klobouk a k němu kožené rukavičky, už se tetelím nadšeným očekáváním. P. P.S. Klobouky ale nemusí mít rádi všichni, že :-). Já ovšem vždycky nosila nějaké pokrývky hlavy a ke kloboukům jsem se dostala přes MP :-).

Skye.l
39 příspěvků 24.11.12 11:18
Vánoční setkání

Ahoj všem,
další sraz se uskuteční 21.12. v 18 hod - program ještě upřesníme dle počasí. Pokud máte tip na příjemnou restauraci či kavárnu, sem s ním ;-)

@jumbee : Stačí jakákoliv pokrývka hlavy, případně obrázek jakékoliv pokrývky hlavy na oblečení (tričku), přívěšky, brože, naušnice, prsteny s klobouky apod. - všechno se počítá. V nejhorším se prostě vytiskne obrázek klobouku a přišpendlí se na tričko. Fantazii se meze nekladou ;-)

katango
1356 příspěvků 24.11.12 11:32

@Skye.l Hurá!

Kateřina
246 příspěvků 24.11.12 12:55

21.12. to určitě nedám, všechny moje momentální finance jdou na dárky. Budu se těšit na avizovaný lednovo/únorový :-). Nechtěly byste ale opravdu někdy přijet do Brna aspoň :-)? Klidně bych se i ujala organizace. Pro nás moraváky, ještě tím tuplem pro ostraváky je to hodně z ruky :-(. Tak aspoň sem tam, kdyby to nebylo v Praze :-).

continuity
5853 příspěvků 25.11.12 13:12

@Kateřina tak si udelejte Brnensky sraz. ono vam nekdo nebo neco brani?

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.12 13:24

@Skye.l Dobře, tak snad někdy příště. Teď před Vánoci si nemůžu dovolit ani kafe navíc :D :).

yanulienka
382 příspěvků 25.11.12 13:32

@Kateřina Taky bych hlasovala pro Brno, Prahu mám trochu z ruky :-)

Kerstin
516 příspěvků 25.11.12 14:40

Taky jsem pro Brno :)

Kateřina
246 příspěvků 25.11.12 15:17

@continuity Nic mi v tom nebrání, ale proč to první nehodit v plén, aby se mohly vyjádřit i pekelnice z Prahy, jestli jsou ochotné přijet? Já nemám zájem pouze o sraz moravských pekelnic, ale to jste určitě pochopila.

lindiste
348 příspěvků 25.11.12 21:21

Konečně termín, co se mi hodí! Bezva! A ještě k tomu ta facebooková skupina, díky za ni! ;)

Pirek
7062 příspěvků 17.12.12 12:40

Tak je to tu,
další sraz 21. 12. v 18.00 v restauraci Fáma ve Vladislavově http://www.famarestaurace.cz/vladislavova/. Rezervace na jméno Krajčová, kdyby někdo přišel dříve.
A přijde i @uu?

Skye.l
39 příspěvků 2.2.13 21:13
Kloboukový sraz

Ahoj všem, v pátek 22.2. od 18 hod. máme sraz v restauraci Malostranská beseda. Pokud máte některá/ý zájem, prosím, dejte co nejdřív vědět ;-)

http://www.malostranska-beseda.cz/…tauraci.html

katango
1356 příspěvků 2.2.13 22:14

@Skye.l Už jsem dala vědět na fcb, ale pro sichr tady taky. Těším se.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 12:24

Tímto zdravím „Finančák“ z Malostranské besedy. Myslím, že ten závěr večera byl opravdu originální. Věta „Vy jste všichni k sobě tak sladění“ zvědavého návštěvníka od vedlejšího stolu asi nejvíce vystihovala podstatu.

Zoe
316 příspěvků 6.3.13 14:40

@Skye.l Zdravím všechny příznivce Kloboukových párty. Bohužel jsem se nemohla zúčastnit, ale věřím, že to bylo fajn.
Do Prahy jedu 19. dubna - pokud byste se chtěli a mohli sejít, budu moc ráda. Už jsem psala i Modré kočce na facebook.

modra_kocka
903 příspěvků 6.3.13 14:54

@Zoe aha! Díky za info, díky tomu jsem konečně jsem objevila tajemství složky „jiné“ v poště FB! Jinak bych na tvou zprávu vůbec nepřišla. FB je enigma

Zoe
316 příspěvků 9.4.13 14:01

Tak co, milé pražské organizátorky, mohu se těšit na Kloboukovou párty v pátek 19. dubna večer? A co vy ostatní, máte chuť a čas se sejít?

katango
1356 příspěvků 9.4.13 16:07

@Zoe Samozřejmě, pokud něco bude. Modrá kočka tady psala něco o středě 17., tak nevím.

modra_kocka
903 příspěvků 9.4.13 22:37

@Zoe viz SZ. Psala jsem ti i email, ale asi nepřišel :( Ach j. Příště rovnou volám, to je jistější. Nejbližsí termín je 17. Ale já nejsem proti setkání i 19. :) U mě je teda trochu problém, že nevím, jestli tady o víkendu budu. Ale můžu hodit na facebook u tento termín - ono to totiž vypadá, že části lidí se srazy víc hodí v týdnu, a části k víkendech, takže se to tentokrát udělá v týdnu. Jen teda bude potřeba, aby někdo zařídil místo a celkovou organizaci, pokud nebudu v Praze. Já svou účast definitivně potvrdím ve čtvrtek nebo v pátek před tím :(

PS: lilip by šla 19.

EDIT: tyjo, v tuhle hodinu už koukám, nepíšu moc srozumitelně. Upravuju

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek