Lidé nad Prahou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Sekhmet
1918 příspěvků 10.4.13 10:01

Hm, jestli je to v týdnu, skoro bych se chtěla přidat. Jenže nevím, jestli berete i „nováčky“ (myslím srazové) a jestli mně nesežerete (dost lidem lezu na nervy) :) Na facebooku nefunguju.

Khajka
506 příspěvků 10.4.13 10:05

@Sekhmet Já se připojuji s tím, jestli mezi sebe berete i nováčky a za jakých podmínek ;-) Účast sice stoprocentně neslibuji, ale pokud by to bylo možné, tak mi do SZ hoďte místo i termín.

Pirek
7062 příspěvků 10.4.13 10:05

@Sekhmet
OK, napíšeme Vám SZ tady, až to bude jasné minimálně jako červencové slunce :)
I @Khajka a všem :)

ifoun
338 příspěvků 10.4.13 12:10

@Sekhmet @Khajka mě vzali jako nováčka, dokonce bez klobouku a v džínách :)

modra_kocka
903 příspěvků 10.4.13 14:35

@Sekhmet @Khajka klídek :) Klobouk party není žádná nějaká elitářská uzavřená skupina, jen se prostě potkáváme, protože nás to baví a máme si co říct :) Na FB jsme se přesunuli proto, že dost lidí z Klobouk party sem přestalo chodit, a navíc FB má dobrý systém pro organizaci událostí. Přijít může kdokoli. Jen je potřeba ozvat se předem kvůli rezervaci míst, to je všechno :)
Ovšem co Klobouk party není - není to sraz Módního pekla, a to ani oficiální, ani neoficiální!

@Khajka jediné pravidlo, které na Klobouk party platí, je, že je potřeba přijít s pokrývkou hlavy. Ideální je klobouk, ale není nutný. Pokrývka hlavy musí být viditelná (aspoň při příchodu), ale kreativitě se meze nekladou - klidně si namaluj obrázek klobouku a připni zicherrajckou na tričko, jestli chceš :) Jinak brož, přívěšek, knížka s kloboukem na obálce v ruce, srnka v klobouku na tričku atd. Myslím, že není zas takový problém něco z toho zajistit :)

modra_kocka
903 příspěvků 2.5.13 23:01

Květnová Klobouk party

Další termín Klobouk party je 28. května. Zájemkyně a zájemci, hlaste se tady na fóru nebo na FB ve skupině Klobouk party.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.13 23:42

Dovoluji si jen upozornit na tu skutečnost, že já sama jsem se chtěla na FB přidat, Barbucha mne potvrdila a pak mne na žádost nejmenovaných členek zase vyrazila. Nechápu proč.
Tudíž si o otevřenosti dovolím poněkud pochybovat.

Lacerta
190 příspěvků 3.5.13 07:08

Ahoj, využiju vlákna týkajícího se Prahy a poprosím o radu pražanů a pražanek :) Je dobrý nápad jet do Prahy na výlet příští středu ve státní svátek? Jak to vypadá s turistama? Je jich spíš víc nebo míň? Moc díky.

Pirek
7062 příspěvků 3.5.13 08:47

@DonChichot
Já naopak můžu všechny ujistit, že projeví-li zájem a na sraz přijdou, rádi je uvidíme, jak se také pravidelně stává. Pokud budou mít tito „nováčci“ poté zájem se scházet i dále, nikdo je nevyhazuje, neodmítá, neprobíhá žádné výběrové řízení apod. Nedělejte z nás elitu, nebo o co se tímhle snažíte. Osobní rozpory s konkrétními lidmi si prosím vyřešte přímo s nimi.

Pirek
7062 příspěvků 3.5.13 08:49

@Lacerta
Na květnové svátky jezdí tradičně do republiky více turistů z Ruska a zemí býv. SS, nyní také probíhá vlna školních zájezdů z Itálie a samozřejmě už začala hlavní turistická sezóna. Ale v létě to bývá ještě horší ;) Klidně přijeďte, Praha je velká :)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 08:59
@Pirek píše:
@DonChichot
Nedělejte z nás elitu, nebo o co se tímhle snažíte. Osobní rozpory s konkrétními lidmi si prosím vyřešte přímo s nimi.

No klidně, akorát bych musela vědět, s kým vlastně. Nesnažím se o nic, jsem jen překvapená, že to tady čtu, protože má zkušenost je prostě jiná.

Lacerta
190 příspěvků 3.5.13 09:00

@Pirek Díky.

katango
1356 příspěvků 3.5.13 10:56

@DonChichot Čím vono to bude? Pokud má většina zkušenost dobrou a jedinec špatnou, nebude chyba v tom jedinci?

modra_kocka
903 příspěvků 3.5.13 11:08

@Lacerta doplním Pírka - procházka po Praze se dá naplánovat tak, abys chodila centrem mimo „dopravní špičku“. Protože občas turisty provádím, můžu poradit. Když budeš chtít, napiš SZ :)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 12:25

@katango
Tak toto zavání šikanou, že. Jako odbornice byste to mohla znát. A divím se, že se k tomuto postoji snižujete. Ale jsme jen lidi, chápu.
Nicméně, klidně může být chyba ve mně, jenže když o ní nevím, asi těžko se mi bude řešit.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 12:52

@DonChichot Že by se vám tam teď chtělo. Osobně mám po této příhodě chuť se jít na tu elitu podívat, což by mne předtím ani ve snu nenapadlo.
Mimochodem, nechcete realizovat sešlost nevyvolených?

tincsi
23 příspěvků 3.5.13 13:11

@modra_kocka ako často sa schádzate? Chcela by som sa tiež niekedy zúčastniť, bohužial mám do konca června náročné pracovné obdobie, tak mi to nevyhovuje. Bude nejaký ďalší zraz aj v lete?

Mylady2
12413 příspěvků 3.5.13 13:13
modra_kocka
903 příspěvků 3.5.13 13:15

@DonChichot nikdo nikdy nebyl vyhozen nebo nepřipuštěn na setkání. Pokud by tomu tak bylo, nepsali bychom informace o každém srazu veřejně sem. Setkání bylo už 8 nebo 9, a pokaždé tam byl někdo nový. Vesměs všichni se vrátili i další setkání. Ti, kdo se už nevrátil, se tak rozhodl dobrovolně a sám.
Ani tobě nikdo nikdy nezakázal přijít na setkání, ale nikdy jsi neprojevila zájem přijít. Ani teď od tebe nezaznělo, že bys chtěla přijít.
Důvody, proč jsi nebyla přijatá do skupiny na FB, ti Barbucha vysvětlila, takže je moc dobře znáš. Co víc - říkala jsi, že to chápeš. Teď říkáš opak. Chápu, že to nebylo příjemné, ale jinak se to nedalo vyřešit.

Byla bych ráda, kdybys to tady přestala rozpitvávat, a jak psala Pírek - chceš-li něco s někým řešit, řeš to s konkrétními lidmi. Pokud budeš veřejně napadat skupinu lidí, nebudou mít příliš velký zájem se s tebou setkat, nemyslíš?

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 13:19

@DonChichot Poslyšte, nemám FB, tak fakt nevím, ale sraz jsem přežil:). Co napsala Katango neobsahuje nic šikanózního a myslím si, že pokud to postavíte tak, že tam chcete, není to určitě problém. Navíc jste tam ve stejné „nevýhodě“ jako Ti, co jsou tam opakovaně, protože jste pro ně nová, jako oni pro Vás. Takový jsem měl alespoň pocit já ze setkání v Malostranské.
Připadá mi, že každý čteme jiné vlákno, protože i přes svůj zásadní názor např. na Pírka jsem si nevšiml, že by tu ona nebo někdo jiný elitařil, naopak Barbucha a Modrá Kočka vyzývají, ať na to každý kálí a normálně přijde.

modra_kocka
903 příspěvků 3.5.13 13:20

@tincsi cca jednou do měsíce. Informaci, že se chystá další sraz, vždycky někdo napíše sem do tohoto vlákna, takže když si ho dáš do sledovaných, určitě se to dozvíš včas. Jen se ne vždy plánuje takhle dlouho dopředu, jako tentokrát, někdy třeba jen 2 týdny předem.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 13:20

@modra_kocka
Hmmm, vy tady to vlákno jako vlastníte, vy holky, co spolu mluvíte?? Já se chtěla sejít s uu hlavně, pochopila to tak, že FB je k tomu předstupeň. Nicméně pokud nechcete, aby vám tam někdo na FB lezl, proč to sem dáváte? Budou se tam cpát další nešťastnice a pak budou z neznámých (nebo smyšlených, jako v mém případě, ten incident se nikdy nestal) vykopnuté?
Jste fakt divný holky, já vám to neberu, ale spíš kroutím hlavou, že si konkrétně se mnou někdo vyrábí nepřátelství, aniž by k tomu byl relevantní podklad.

modra_kocka
903 příspěvků 3.5.13 13:36

@DonChichot V klidu a smířlivě jsem ti vysvětlila situaci, napsala, že na sraz můžeš bez problémů přijít, nikdo tě nevyhání, a ty mi na to odpovíš takhle konfliktně a ještě řekneš, že jsme divné. No tak se na to prostě vykašli, my jsme divné (myslím, že nejen uu a Barbucha si tento tvůj názor na ně rády přečtou) pro tebe, ty jsi zase divná pro někoho jiného. To je prostě život. Pozvánku jsi dostala stejně jako ostatní, několik lidí ti tady řeklo skutečný stav věcí z vlastní zkušenosti, a víc k tomu už není co dodat.

EDIT: zrovna uu FB vůbec nemá, takže domlouvat si s ní setkání přes FB je trochu mimo :) A to, že ho nemá a nepoužívá, ti říkala.

katango
1356 příspěvků 3.5.13 13:43

@DonChichot Psychiatr a psychoterapeut jsem jen 16 hodin týdně a z práce sem nepíšu, jelikož tam na to nemám čas. V ostatní dobu jsem člověk jako ostatní a nehodlám do toho svou profesi tahat, jelikož by to vedlo jen k tomu, že bych si v rámci empatie nechala kálet na hlavu.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 13:58

Fakt se tu totálně míjíte a doporučil bych:

• zastavte to a smažte to
  • jděte spolu na setkání

Jinak se tu rozjede cosi nesmyslného a ještě se k tomu bude hledat viník.:( Pěkný den

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek