Lidé nad Prahou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
modra_kocka
903 příspěvků 3.5.13 14:00

@GalianosjednimL neboj :) Myslím, že tímhle to skončilo, fakt už k tomu není víc co dodat.

MPSkrolew
1850 příspěvků 3.5.13 14:00

Já se hlásím, že bych zájem výhledově přijít měla, jen ještě nevím, jestli toho 28. května budu moct. Ovšem, kdyby byl sraz v červnu a přibližně podobného data, vyjde to pro mě na stejno, protože to budu na dovolené. Tak jsem zvědavá, jak to nakonec bude!

Pirek
7060 příspěvků 3.5.13 14:04

Každopádně, Vy, kteří se chystáte na sraz 28. května přijít, stay tuned! Podrobné informace o čase a místě se dozvíte včas zde, jedincům odvážně se k tomu zde přihlásivším bude zaslána i SZ.

Těšíme se, těšte se taky!

abcdefg
75 příspěvků 3.5.13 14:04

Sociolog (hodne hluboko ukryty, ale porad zvedavy) ve mne se pta - jake to je, kdyz se virtualita protne s realitou? jak moc se prekryvaji ocekavani a predstavy, co jste si vytvorili (y?) o jinych identitach, jsou vam virtualne sympaticti lide nakonec sympaticti i nazivo? je to vazne minena zvedava otazka, bez nejakych postranich umyslu, pokud nekdo ze schazejicich se odpovi, budu rada :)

modra_kocka
903 příspěvků 3.5.13 14:20

@MPSkrolew super :) Když tak sleduj tohle vlákno, a přihlaš se na ten sraz, který ti bude vyhovovat.

@abcdefg no na to je asi nejlepší přijít na sraz a zeptat se na to přímo nebo oslovit konkrétní lidi :)

abcdefg
75 příspěvků 3.5.13 14:23

Kdyz ja jsem tu tak malo casto a narazove, ze by mi to prislo nepristojne vam „lezt“ do klubu, kde si temer nikoho neidentifikuju a nepamatuju ani virtualne :) ale zvedavost mi nedala se nezeptat…

Pirek
7060 příspěvků 3.5.13 14:28

@abcdefg
U mně osobně nikdy žádná kolize reality a virtuality nenastala, někdo jde opravdu poznat na první pohled, někdo příjemně překvapí.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek