Lidé nad Prahou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 16 Další »
Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.12 07:26

@lindiste Asi by se tam kouřilo a klobouky by načichly..

top topic
967 příspěvků 28.6.12 08:07

@Karoleenah : myslím, že se tam jde směrem od Šilingráku z tama někama:-) Jinak se tam dělávají i svatby, na fotkách to vypadá hezky.

Bugatti
4086 příspěvků 28.6.12 08:32

@Karoleenah Mně se taky místo na Špilberku líbí a je to odtud všude blízko. Jinak jsem včera byla v Air Café a zahrádka tam skutečně je, je moc pěkná, ale bylo tam NARVÁNO, takže bychom musely mít rezervaci.

Pavlena
841 příspěvků 28.6.12 11:30

@Karoleenah a ostatní: k altánu na Špilberku nejlépe takto. Do prudkého kopce od Šilingrova náměstí (z Husovy ulice) a potom se držet vlevo, tj. ne směrem nahoru k bráně, ale doleva po vrstevnici kolem kopce. Případně hledat směrovky veřejné WC, které je poblíž.
Jelikož bydlím nedaleko, mohu pro účely setkání udělat směrovky či namalovat šipky až k altánu :-)
Ad rezervace v Air Cafe: dle předpovědi počasí před akcí zvážíme, v případě deštivého výhledu rezervujeme!

Kerstin
516 příspěvků 28.6.12 17:35

Achjo, opět jdu s křížkem po funuse..
Přidala bych se ke srazu brněnskému, ale nějak tady lítají data a já netuším, které pla a které nepla. 13. semi to bohužel nehodí, jsem mimo ČR.. každopádně jinak jsem v Brně skoro pořád, takže pokud bude potřeba něco zařídit, oběhat, pomoct, klidně mi pište, ráda pomůžu.

Bugatti
4086 příspěvků 28.6.12 17:42

@Kerstin Už jsme se domluvily na 13. Dolaďujeme místo. To je škoda, že se vám to nehodí… ale snad to nebude poslední setkání, tak vám to snad vyjde příště.

Kerstin
516 příspěvků 28.6.12 17:50

@Bugatti škoda, vážně to vyšlo tak napotvoru.. celé prázdniny jsem jinak volná. Achjo :)

Dá mi kdyžtak někdo krátké info, jak to dopadne/dopadlo s tím pražským srazem? Prosím prosím, prstíčkem hrabu, nejsem schopná sledovat všechny diskuse… Do Prahy se ráda podívám, 10. můžu, takže se mnou určitě počítejte!

modra_kocka
903 příspěvků 28.6.12 18:23

@Kerstin: detaily o další klobouk party v Praze budu psát do tohoto fora, nové zakládat na 99% zakládat nebudu. Předpokládám, že si tohoto fora už všimlo dost lidí, a ti, kteří chtěji přijít, ho sledují. Navíc cca 10 dnů-týden před srazem tady bude znovu dotaz ohledně účasti + další info.
Bude nejlepší, když budeš prostě sledovat tohle forum. Věřím, že způsob, jak to udělat, najdeš stejně, jako další účastnice :)

Těším se na tebe!

Kerstin
516 příspěvků 28.6.12 18:40

@modra_kocka Jasně, jenom jsem se chtěla ujistit, že mi s diskusí nikam neutečete :D

modra_kocka
903 příspěvků 28.6.12 21:26

@Kerstin: tak jo :)

Skye.l
39 příspěvků 30.6.12 09:30

@modra_kocka: díky, taky se mi ta fotka moc líbí. :-)
Na piknik připravím slané a sladké mlsání z listového těsta. ;-) Ale asi bychom pro jistotu měly vymyslet i variantu pro případ deště… Jak se říká: „Štěstí přeje připraveným“ ;-)

modra_kocka
903 příspěvků 1.7.12 20:15

@skye. l: díky, žes mi to připomněla! Variantu pro deštivé počasí je určitě potřeba vymyslet.

modra_kocka
903 příspěvků 6.7.12 11:54

Včera jsme s lilip (díky, @lilip!) prošly Stromovku, všechna místa, která jste zde doporučovali) a našly místo na piknik. A taky jsme prozkoumaly Šlechtovku a Vozovnu.
Pro piknik jsme vybraly místo u rybníka, který je kousek od Vozovny. Sešli bychom se na tomto místě a pak společně našli pěkné stinné místo poblíž.

Co se týče piknikových košů ve Vozovně, tak je to přesně tak, jak píšou na stránkách - záloha na koš je 300, příbory k tomu dávají automaticky. Do koše se dá objednat cokoli z jídelního lístku. Pozor, nemají žádné PETky, jenom kelímky. Takže pokud by někdo chtěl vzít limonádu, kterou nabízí, do láhve, musí ji přinést s sebou.
Všechno připraví na počkání, není třeba nic objednávat dopředu.

Na nabídku ve Šlechtovce jsme se neptaly, protože Vozovna je k rybníku blíž, tak jsme si říkaly, že ji nejspíš víc využijeme.

Krásný víkend všem!

Bugatti
4086 příspěvků 6.7.12 11:57

@modra_kocka Milé dámy, ten obrázek a vaše péče týkající se výběru místa mne tak nadchnuly, že snad asi také přijedu.

modra_kocka
903 příspěvků 6.7.12 12:23

@Bugatti : to je dobře, protože já s tebou tak trochu počítám od chvíle, kdy jsi poprve napsala, že bys přijela :) A těším se na tebe!

Bugatti
4086 příspěvků 6.7.12 13:10

@modra_kocka Děkuji. Moc ráda přijedu, pokud to půjde.

MP Barbucha
3716 příspěvků 6.7.12 14:14

Holky bravo! Už se těším

modra_kocka
903 příspěvků 6.7.12 14:28

@Bugatti: dej vědět, jak dopadne brněnský piknik. Určitě to bude skvělé, teď je na to skoro ideální počasí. A taky budete mít piknikové prvenství!

Bugatti
4086 příspěvků 6.7.12 14:43

@modra_kocka Tady u nás bohužel není ideální počasí, tady je nepředstavitelné horko, horko a zase horko, příšerný hic. Ale termín je až za týden, tak se to třeba ještě změní.

Pavlena
841 příspěvků 6.7.12 18:24

Horko potvrzuji. Ale přesto s brněnským piknikem počítám a těším se.
Zároveň mám veliké roupy udělat vše tak, abych se případně mohla účastnit i pražského. Pokud je to tedy možné a přivítáte i další přivandrovalce z východu.. :-)

Skye.l
39 příspěvků 6.7.12 18:37

@modra_kocka, @lilip : vypadá to opravdu hezky ;-) Doufám, že nám to počasí vyjde :-)

modra_kocka
903 příspěvků 6.7.12 21:34

@Pavlena : samozřejmě přivítáme!

@Skye.l : já taky

Zoe
316 příspěvků 8.7.12 16:41

Velké díky @modra_kocka a @lilip za přípravy!
Už jsem objednala na 9.8.(kdy pojedu) pravé Valašské frgále. Pokud nenastane žádná rodinná komplikace, dorazím 10.8. do Stromovky. Dámy, která umí zajistit počasí :)?

modra_kocka
903 příspěvků 8.7.12 17:07

@Zoe : jee, frgále! Ty jsou skvělé. Počasí jsem objednala, ale na ty nahoře není spoleh. MAjí tam pěkný bordel, každou chvíli popletou objednávky :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.7.12 17:45

@Zoe
Nemůžu to vydržet a musím off topic prohlásit, že pravý valašský frgál neexistuje, je to úplně mylné pojmenování, frgál bylo označení nepovedené buchty:) což by asi nikdo o svém výrobku prohlašovat nechtěl. a ten velký kulatý koláč je originálně vdolek. na valašsku neznám až na jednu výjimku nikoho, kdo je umí průmyslově dobré, pokud vám je nepeče babička nebo tetička nebo maminka. hodně pekáren, které se na ně vyloženě specializují a nedělají nic jiného, má k chuti a kvalitě „frgálu“ (nutný rum - místo něj se skoro všude dává jen aroma, máslo, aby tam ta chuť byla cítit, těsto „klínku“ se nesmí po nakrájení prohnout, je to známka nedopečení, ale má pěkně držet rovně, nemá být dole sražené, při kousání nesmí být cítit cukr mezi zuby, hmota má být hladká) hodně daleko :( nenechte se ošidit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek