Náhrdelník k šeříkovým šatům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

franzkfk
3 příspěvky 24.03.17 14:05
Náhrdelník k šeříkovým šatům

Ahoj,
chtěl bych se zeptat jaký náhrdelník k šeříkovým šatům. Jedná se o šaty ke krku (skoro) a barva fialová (prý šeříková). A jsou krajkové. Krátký rukáv.

Potřebuju poradit v délce a barvě. Případně jiný doplněk, ale chtěl bych pouze něco decentního a z přírodních materiálů.

Děkuju
LK

Reklama

Reklama

Reakce:

Karin
3550 příspěvků 1 inzerát 24.03.17 14:12

Vložte fotku šatů do rubriky Peklo radí , ideálně na vlastní postavě, a připište nějaké bližší informace, např. jaký styl nosíte apod.

franzkfk
3 příspěvky 24.03.17 14:27

„Promiň, Slyvie, chtěl bych ti koupit náhrdelník k těmto šatům, ale než mi někdo dá radu, potřebuje vidět fotku tebe v těchto šatech.“

Karin
3550 příspěvků 1 inzerát 24.03.17 14:33

@franzkfk A jakou radu čekáte, když nevíme, o jaké šaty jde a v jakém stylu by to mělo být? Třeba se k nim náhrdelník ani nehodí… Navíc při výběru náhrdelníku nezáleží jen na tom, zda se bude nosit k šatům, ale i na typu nositelky, na tom, v jakém stylu se obléká… Co byste mi poradil, kdybych chtěla svému muži koupit hodinky a prozradila bych vám jen to, že je bude nosit ke košili?

Ovšem jestli berete i radu naslepo a chcete Sylvii zaručeně udělat radost, tak jí kupte decentní náhrdelník diamantový. Přírodní materiál to je, a myslím, že jí jistě nebude vadit, pokud se náhodou nebude hodit zrovna k těm šeříkovým šatům… ;-)

Venda79
492 příspěvků 24.03.17 14:54

@franzkfk @Karin dlouhý perlový náhrdelník taky určitě nezahodí

franzkfk
3 příspěvky 24.03.17 16:04

Bohuzel jsem nemel ted cas nahodit fotku…Perlovy nahrdelnik uz ma. Tak jsem koupil perlovy naramek. Ale i tak dekuju za radu:)
Karin: Ja se ptal na barvu a delku. Vy jste se neptala na velikost ciferniku, ani typ strojku…kdyz uz byste chtela porovnavat;)

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama