Nákup v drahém obchodě

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
euridike
1339 příspěvků 7.9.16 19:28

@Ounz Jasne, ono je to vzdy o konkretnich lidech a situacich. :)

Ounz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.16 19:47

@euridike přesně tak.

weruberu
1261 příspěvků 8.9.16 10:29

No můj manžel říkal, že mu u LV v Pařížské i kávu udělali, obsluhovali velice ochotně a kabelky že berou do rukou v rukavičkách. Já je za to chválím, budu jen ráda, když se tam bude chtít vracet :-D :-D

euridike
1339 příspěvků 8.9.16 12:00

@weruberu K tomu jsem jednou cetla nazor, ze kdyz do tohoto typu obchodu prijde muz, prodavacky vedi, ze jde vetsinou za konkretnim nakupem, ktery nakonec taky uskutecni, kdezto zeny se proste chodi casto jen podivat, z cehoz prodavackam nic neplyne, tudiz se tolik nesnazi (samozrejme je to trochu kratkozrake uvazovani, protoze i kdyz se jdu jen podivat, neznamena to, ze se zitra nevratim s umyslem koupit, jenze kdyz jsou asistentky neochotne, tak si to taky dost mozna rozmyslim a pujdu jinam).

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.16 12:10

@weruberu jojo, přesně, manžel si to taky chválil, kávu, sekt, totéž u Diora.

weruberu
1261 příspěvků 8.9.16 16:03

@euridike na tom asi něco bude…co také vidím u svého manžela-nechá se mnohem snáze umluvit k nákupu-jednou mi takhle vítězoslavně přinesl takovou tu pokroucenou řasenku od Lancome-šel si do parfumerie pro vodu po holení a tohle tam uviděl(jako horkou novinku) - strašně se divil nad tím tvarem a nad tím jak se s tím můžeme vůbec namalovat - a nakonec ho paní prodavačka umluvila, že mi to prostě musí koupit :-D Jinak ta řasenka stojí celkem za houby :-D :-D ale mám jí ráda, i když se s ní nemaluju

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek