Nákupné maniačky-TV Joj

Fotoalbum tématu (227) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Wendelínka
32 příspěvků 6.6.16 16:26

Tak nevím, nepřeslechla jsem se, nebo se mi fakt zdálo, že Marián je tak nějak „ironický“, ale vkusně… Podle shlédnutých dam bude asi na co koukat. Ta dnešní má docela pěknou postavu, ale v hlavě toho asi moc nemá a ani způsob líčení očí jí nesvědčí. Tím, že hodně zdůraznila spodní linku a oči má malé a zapadlé, si je zarazila do hlavy. Aspoň mi to tak připadlo. Doufám, že ji vizážistka vymaluje obličej líp a vysvětlí jí, jak si oči malovat! No a ta druhá blondýna? Ta mi připadla spíš jak kojná, když seděla, měla poprsí v pase. Nebo to způsobilo nevhodné spodní prádlo? No, jsem zvědavá, jaký ten týden bude, ale určitě si užijeme „celebrit“. :-))))

AuroraBorealis
948 příspěvků 6.6.16 17:47

Čo je s Marošom? Bola o tom niekde reč, že skončil? alebo má len pauzu?

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.6.16 21:55

Uaaa, hruza, jak ja nemam rada tyhle typy zenskejch.Pro me peklo. Precackane, jak rikaji Slovaci. Umele pipiny s haldou nevkusnych hadru. Modelka prej.Boze.. A jeste tema Kardashian..To je teda tema roku.

defilenaiguille
2824 příspěvků 7.6.16 07:27

@ještěřička
Ona sama o sobě mluví jako o fotomodelce, což je někdo, kdo není dost vysoký na modelku na přehlídkovém mole, případně má ještě jiná omezení, kvůli kterým může jen stát v růžovém body někde na železničním mostě. Nemůžu se zbavit dojmu, že jsem už někde ten most a podobné fotky viděla.
„Nemám žádné chirurgické úpravy…“, proto jsem si svoje přírodní prsa nacpala až bradě, pohazování mými extra prodlouženými vlasy považuji za sexy a s nalepenými drápy můžu dělat svůdné tygří pózy. Nemůžu se zbavit dojmu, že je to nějaká Hanička z Horní Polomi (nebo Dolní), které maminka od dětství říkala, jaké je krásná holčička, až tomu holčička uvěřila a šla dělat díru do světa jako fotomodelka.

defilenaiguille
2824 příspěvků 7.6.16 07:32

@ještěřička
Když v Reines du shopping slyší Cristina Cordula, že je něčí vzor Kim, tak málem omdlí. Je to pro ní symbol nevkusu. Na druhou stranu… jaké téma dát této čtveřici? Je velký předpoklad, že se stejně oblečou do něčeho ukrutně sexy, tak jim rovnou dali i takové téma. „Přijímací pohovor“ nebo „Obleč se elegantně na první schůzku s rodiči tvého přítele“ by asi bylo nad jejich síly. I když stále doufám, že aspoň jedna z brunetek bude mít hezký šatník.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.16 08:45

@defilenaiguille Já jsem si vybavila Hanychovou na kolejích.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.16 08:49

@defilenaiguille Souhlasím s Cordulou…je to zlé :-/
A škoda, že nerozumím francouzsky, radši bych se dívala na tento pořad.

AuroraBorealis
948 příspěvků 7.6.16 09:43

Ja tú Kim tiež nemám rada, ale nemám nič proti, keď má jednoduché oblečenie, spod ktorého nič moc nepresvitá a nemá divné diery a šnúrky ako napr. na obrázku vyššie. príde mi prehnané označiť ju ako symbol nevkusu, pre mňa je tak 50/50.. kedy ako.. niečo z tohto by som sa pri téme snažila dosiahnuť, v obchodoch je toho plno, jednoduché šaty aj tie dvojdielne sety, k tomu nejaké zaujímavé sandále.. myslím, že Marián myslel takéto nejaké outfity..

AuroraBorealis
948 příspěvků 7.6.16 10:08

Zrovna k tejto téme by sa ale hodila Lucid s tým jej večným tieňovaním nosa a tváre.. mne už tiež pripadá, že každú babu namaľuje tak, že sa na ňu potom až podobá.. doslova im vykontúruje novú tvár podľa svojho vkusu, resp. vkusu, ktorý „diktuje“ youtube a instagram.. na druhej strane, tá Linda, ktorá poslednú dobu líči, je pre mňa dosť hrozná.. vôbec sa mi nepáči ako vždy urobí strašne dlhé obočie zahnuté smerom dolu, ako napr. na foto nižšie.. tej včerajšej barbine už celkovo hrozné obočie tuším tiež predĺžila až na spánky.. a make-up od nej na mňa vždy pôsobí tak nejak špinavo.. v poslednej dobe pekne líčila tá tehotná Martina, ale už je asi na materskej.

álainn
288 příspěvků 7.6.16 14:19

Včerejší vizážistka se teda taky moc nepředvedla. Doufala jsem, že ten obličej bude konečně vypadat žensky..

Wendelínka
32 příspěvků 7.6.16 17:04

Tak dnes jsem si u té pondělní blondýny okamžitě vybavila Marfušu Mrazíkovou :-))

lucindaSK
977 příspěvků 7.6.16 19:11

Kvalitný týždeň :) To hlúpučké nevkusné a lacné teliatko z pondelka som mala pocit, že o Kardashian v živote nepočulo, aj keď výsledok povedzme ok. A MichaeLLa už zase? To dievča vyzerá hrozne, lícne kosti vypchaté a „usmievať“ by sa nemala.
Bude veselo…

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.16 21:14

@lucindaSK Ze uz tam jednou byla ta Michaela priserna?? To muzou jit 2×?

álainn
288 příspěvků 7.6.16 21:33

@ještěřička
byla http://maniacky.joj.sk/…aniacky.html a když může jít blogerka nakupovat s mamkou a zároveň ve stejné řadě i s jinou soutěžící, tak už se nedivím ničemu :)

LeChatttNoir
373 příspěvků 7.6.16 23:06

.

Příspěvek upraven 04.10.16 v 12:32

lucindaSK
977 příspěvků 8.6.16 07:36

@ještěřička ona je zrejme tak absurdná postavička, že može.

blanche01
1248 příspěvků 8.6.16 07:44

@álainn tak kde mají ty krasavice furt brát? Slovensko je malá země..ale aspoň Michaele trochu splaskly ty urobené pere

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.16 07:45

Ptala jsem se manzela, kolik tipuje, ze je Michaelle - od 40 vys

Wendelínka
32 příspěvků 8.6.16 08:05

@blanche01 Slovensko je sice malá země, ale když porovnáte maniačky s popelkama, pořád to vychází, že maniačky mají šmrnc, kdežto popelky jsou takové tetky…Zkrátka - do maniaček vybírají holky, které mají ve většině aspoň nějaké povědomí o módě, kdežto popelky si jdou nakoupit.

lucindaSK
977 příspěvků 8.6.16 08:37

@Wendelínka s týmto musím súhlasiť. Skvelá ukážka Popelka v pondelok. Obliecť sa na 1.rande v reštaurácii. Dievčatko 21rokov, dalo si šaty so sukňou do A, riflovú bundu a nejaké lodičky a toľko pochvaly, čo dostalo. Nuda. Evidentne si chcela len nakúpiť.

AuroraBorealis
948 příspěvků 8.6.16 09:29

@LeChatttNoir Tak hlavne som sa na FB dočítala, že v skutočnosti je to nejaká Angelika a Karin bude asi jej „umelecké“ meno :D

blanche01
1248 příspěvků 8.6.16 12:35

@Wendelínka no Popelky jsou fakt děs!

AuroraBorealis
948 příspěvků 8.6.16 16:02

Strašne veľké sebavedomie má dievča..

http://maniacky.joj.sk/…am-seba.html

NellieLovett
2314 příspěvků 8.6.16 16:05
@LeChatttNoir píše:
„Make up a vlasy bude mat urcite top, kedze vizazistky sú tu top, takze to urcite bude top.“Já z té Karin umřu :-D

Karin je prostě top! :D

hejek
360 příspěvků 8.6.16 17:28

Ja jsem dneska videla deset minut z obou… slovenske rajdy vs. ceske utapliny. To mam dost. Ty cesky holky jsou uplne vydeseny, ze by si koupily neco napadnyho, ne? A ta tetka co dneska sedela na zidlickach uplne vlevo? Nenamalovana, vlasy svazany do sprchy a prusvitna kosile s prosvitajici podprsenka? To delali casting nekde na navsi? :-D (Jsem z vesnice, mysleno s nadsazkou)

Stránka:  « Předchozí 1 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek