Nákupní kamarádka?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Mylady2
12413 příspěvků 27.03.14 10:07

@Tebah hahaha kdysi v 2007 s tímhle perlil Kohout na finmagu :-) tak pro ty co anglicky moc nečtou
http://finmag.penize.cz/…dejneho-sexu

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 10:21

@Tebah @lioncity @Mylady2
Mne tyhle „vtipy“ hluboce skličují. Fakt. Nedokážu se tomu smát.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 10:26

@Brunhilde, proc?

Gatita
302 příspěvků 27.03.14 10:34

Mne to taky skličuje, a to se mě to ani extra netýká = nejsem modelka a ani jsem nikdy ty správné karty ani ambice neměla :-)
Jinak mi ta citace hodně připomněla ženské hrdinky z knížek Tamy Janowitz, jestli znáte. Vždycky se u toho směju, ale pak mi zhořkne :-)

@Brunhilde píše:
@Tebah @lioncity @Mylady2
Mne tyhle „vtipy“ hluboce skličují. Fakt. Nedokážu se tomu smát.
notrends
514 příspěvků 27.03.14 13:41

@Tebah nechápu, ne obsah, ale nešvar který se tu na MP rozrostl, příspěvky psané anglicky. Proč? Nehledě na ty co neumí anglicky mi to přijde uhozené ačkoli pisatelkám asi děsně cool.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 13:45

@notrends, rozmohl se nám tady takový nešvar…

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 13:46

@notrends a jak to napsat, kdyz je to k veci a je to anglicky?

notrends
514 příspěvků 27.03.14 13:47

@lioncity česky, když to umíte přečíst tak to přeložte

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 13:49

@notrends, no ja to do plena urcite prekladat nebudu :-)

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 13:57

@notrends To je takový problém, hodit si to do google překladače?

nolita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 14:05

@notrends Jako sorry (vlastně ne sorry, promiňte), ale proč by to lioncity či kdokoliv jiný dělal? To že vy nebo někdo jiný neumí, není přece jejich problém…

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 14:05

@notrends Nekdo AJ pouziva tak automaticky, ze to proste neresi.

Coz ja tedy rozhodne nejsem, ale muzu si rikat, ze si ctenim MP rozsiruji slovni zasobu. Takze se neflakam, ale vzdelavam se :-D.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 14:09

A to si představte, že ten nešvar se rozmohl i u nás na škole, kde polovina až tři čtvrtiny doporučené studijní literatury byly v angličtině. A ti bastardi měli tu drzost nás z toho i zkoušet, dokonce i u státnic (o atestacích nemluvě).

Tebah
4257 příspěvků 27.03.14 14:14

Duplicitni prispevek.

Příspěvek upraven 27.03.14 v 14:18

notrends
514 příspěvků 27.03.14 14:14

@Muschi haha to myslíte vážně? už jste si někdy něco do překladače dávala? Dělám v CK outgoing a jaký dopisy z překladače mi někdy chodí to je děs běs. NAPŘ. závěrečný pozdrav v němčině se přeložil jako jako S drceným štěrkem… Mně jde jen o to že je to nezávazná diskuse které se nakonec může zúčastnit pár jedinců co ovládají angličtinu a že se to táhne napříč téměř všema tématama.(nekoukám do všech ale vždy mě to znechutí)

Tebah
4257 příspěvků 27.03.14 14:17

@notrends Ech? Ja nemůžu za to, ze neumíte anglicky, což je dnešní lingua franca (to mam taky prelozit;-))? Velka čast uživatelek anglicky umí, ja jsem to četla v angličtině, je to k tématu, tak me napadlo to sem dat. Tohle není veřejná instituce, takže neexistuje žádná povinnost komunikovat výhradně česky a vaše domáhani se toho je vázne vtipné. V životě by me nenapadlo se rozčilovat, ze nerozumím francouzským vtipum, co sem někdo dával, nebo různým odkazum na ruštinu - to je proste moje nevědomost a můj problem. So deal with yours!

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 14:18

Já například anglicky neumím, ale nic si z toho nedělám :-)

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 14:25

@notrends No to myslím vážně. Celkem často tam musím hodit něco v ital. a franc. a i když se někdy zasměju tak se dá celkem dobře pochopit o co se jedná.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 14:40
@lioncity píše:
@Brunhilde, proc?

Vysvětlím příčinu své sklíčenosti z inkriminované anglické výměny:
1. Ta dáma (pokud existuje) je podle všeho poněkud retardovaná a on si na ní leští své ego. Laciné vítězství pro někoho, kdo vydělává 500 (a více) kilodolarů ročně. Když už je tak prachatej, proč si kurnik nekoupí kilo kokainu, to by bylo víc srandy? Pravděpodobnější se mi jeví ta okolnost, že dáma ani neexistuje, že je to jen takový trapný vtip a on na něj skočil. Není pak panáček trochu přeplacený? Je pochopitelně možné, že si to celé vyfabuloval sám, protože už se nabažil kokainu, prostitutek a žádná slušná žena ho nechce a tak tímto způsobem zvyšuje své akcie na sňatkovém trhu. Úplně blbě, protože toto si přečíst nějaká slušná žena, chtít ho nebude - a opět se dostáváme k tomu, že je asi přeplacený?
2. Myslím, že málokterou ženu asi potěší zjevení mantry jeho prohnilého nitra, a to sice, že půvaby ženy ztrácejí s časem na hodnotě a tudíž manželství je nesmyslná investice. Půvab všech žen s časem mizí, nejen té (hypotetické) hlupaně, ergo to znamená, že manželství je nesmysl jaksi dyfoltně? Nebo vybízí k tzv. sériovému monogamismu - tedy spotřebovávání stále nových mladých čerstvých manželek? (nechtěla bych být tou poslední, jakkoli by na mne čekal Jackpot v podobě dědictví)

Prostě mi vadí, že se na jedné i druhé straně relativizují city.

Edit: netuším, kdo byl v té době CEO J. P. Morgan, nicméně předpokládám, že takový člověk je už ženatý. Jeho žena asi musela z toho mít minimálně smíšené pocity, když to četla.

Příspěvek upraven 27.03.14 v 14:50

Kay_Adams
1614 příspěvků 27.03.14 14:48

@Brunhilde
Vzali ste do úvahy, že je to vyfabulované celé? Tzn. ako zadanie, tak aj tá replika?
Na internete to koluje roky rokúce, akurát tomu niekto občas podstrčí „podpis“ niekoho existujúceho (CEO nejakej svetoznámej organizácie).

Hašišmarjá, edit k manželke :D

Příspěvek upraven 27.03.14 v 14:51

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 14:49

Presne tak, je to for, na kterem neni realneho vubec nic :-)

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 14:51

@Kay_Adams @lioncity
No a co? Tak to není pravda, ale skličovat mne to může úplně stejně. Když čtete knihu nebo se díváte na film, taky si pořád říkáte, že to není pravda a udržujete si nezaujatý odstup? K čemu by pak bylo veškeré umění?

Oveeec
2095 příspěvků 1 inzerát 27.03.14 14:56
@Muschi píše:
@notrends To je takový problém, hodit si to do google překladače?

Někdy dá člověku, co umí hodně málo anglicky, víc i ten originál, než když si to hodí do překladače. Jinak u vtipů, který jsem viděla nějdřív anglicky a tprve pak v překladu se stává, že ten překlad není sice fakticky špatně, zato stylisticky děsně neohrabanej a hodně to tím ztrácí (ale třeba to tak ostatní nevnímají a já mám jenom nemoc z povolání, kdo ví).

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 14:56

@Brunhilde, no vidim preci jen rozdil mezi umenim a štěkem, co koluje pro zasmani na netu, ale jako vubec se neostychej a doprej si treba paradni nervovy zachvat nebo cokoliv je libo :-)

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 14:58

@lioncity
Vy jste skutečně zlá, ale asi vás to z něčeho léčí, takže si klidně udělejte dobře.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek