Nákupní kamarádka?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 15:00

Ja to chápem práve tak, že tým vyfabulovaný CEO poukazuje na nezmyselnosť takéhoto „ekonomického prístupu“ vo vzťahoch - slečna ponúka to, hento a tamto, myslí si, že je to jej kapitál a hľadá spôsob ako to zúročiť. Jeho odpoveď jej má ukázať absurditu takéhoto zmýšľania.

Tebah
4257 příspěvků 27.03.14 15:01

@Brunhilde on prave ale pise, ze u manželky mu nestačí, aby byla hezká (pokud to vůbec očekává), ale ze bude mít i další kvality. Hezke slečny by mozna bral jako přítelkyně, ale pokud by je pravidelně obměňoval a na kazdou business dinner by ho provázela jiná princezna, asi by to nebylo příliš žádoucí.

Ani s tím leštěnim ega to nevidím az tak černe. Pokud je slečna tak omezena, ze něco takového napíše, tak si přímo říká o to, aby ji setrel. Lidi, co sami provokuji, si soucit nezaslouží. Navíc sama nezmiňuje zádné city, chce se proste bez prace mít dobre.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 15:02

@Brunhilde, ale nejsem, jen me vzdycky pobavi, jak tady casto u uplnych prkotin pises, jak te to rozrusuje, vycerpava…aspol., tak mi prislo, ze tohle by mohl byt zrovna ten pripad.

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 15:04

@Oveeec Ano u vtipu je to asi na houby, ale výše uvedený není nic co by obsahovalo pro překladač nepřeložitelný obraty a vtip by ztratil pointu. Nevím, nechce se mi to do překladače házet a porovnávat, to ať si dotyčná zkusí sama jestli pak pochopí o čem se tam píše.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 15:06

Mankote, vždyť je to vtip stejného ražení jako různé katastrofické dopisy dětí rodičům z táborů a zpět. Nehledě na to, že nechápu, k čemu vyžadovat překlad, když podle prvního řádku je více méně jasný, o čem to celé je.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 15:06

@Tebah
Já myslím, že si do té fiktivní osoby každý projektuje svůj vlastní stín. Já si o ní myslím, že je prostě natvrdlá, takže nic z toho, co napíše, nelze brát vážně.
Nikdy jsem takovou ženu nepotkala, možná mám štěstí.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 15:32
@lioncity píše:
@Brunhilde, ale nejsem, jen me vzdycky pobavi, jak tady casto u uplnych prkotin pises, jak te to rozrusuje, vycerpava…aspol., tak mi prislo, ze tohle by mohl byt zrovna ten pripad.

Těší mne, že tak pečlivě čtete mé příspěvky, bohužel vám to nemůžu oplatit.

Jordaan
8747 příspěvků 27.03.14 16:18

Jeste bych dodala, ze CEO JP Morgan nema pravdu - vzhledem k tomu, jake ztraty svym investorum JP Morgan behem financni krize zpusobila (podle Wikipedie ca. 24 Miliard USD), tam par velice dobre placenych idiotu pracovat musi. Takze nic neni ztraceno ;-)

Kay_Adams
1614 příspěvků 27.03.14 16:26

@Jordaan
A co teprve CEO Mrkvosoftu, Eplu a iných molochov.
A to všetko už v roku asi 2006, kedy to začalo obiehať tote internety.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 16:46
@Brunhilde píše:
@Tebah
Já myslím, že si do té fiktivní osoby každý projektuje svůj vlastní stín. Já si o ní myslím, že je prostě natvrdlá, takže nic z toho, co napíše, nelze brát vážně.
Nikdy jsem takovou ženu nepotkala, možná mám štěstí.

Já si naopak myslím, že ta fiktivní dáma v rámci evoluční strategie naprosto legitimně využívá těch předností, které má, a pokud je její protějšek uzná za dostatečně kvalitní, aby jejím prostřednictvím rozšířil své geny, je všechno v nejlepším pořádku. Čas ukáže, zda je pro lidský druh evolučně výhodnější preferovat těla nebo mozky, protože ti druzí jednoduše vymřou. Darwin v praxi.

Oveeec
2092 příspěvků 1 inzerát 27.03.14 17:06

@Muschi

Je to teda OT, ale ono to nemusí bejt nutně nepřeložitelný. Překladače vybírají slova podle četnosti. Ale fakt to asi nebude případ tohohle. Nevím. Jdu to tam hodit, nedá mi to:)

Haha. Jako většina je více méně srozumitelná, ale tohle mě dostalo: „Podmínkami, které používáme na Wall Street, každý obchod má postavení, datovat se s vámi také“ obchodní pozice „…“Každý, kdo s více než $ 500k roční příjem neníblázen, bychom datum, kdy jste jediný, ale nebude si tě vzít." To je přesně ono. Date.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.14 17:28

@Lola
Správná připomínka. Ovšem pokud by platila má domněnka, a to sice, že dáma to nemá v hlavě v pořádku, byla by možné i to, že i svou krásu, vkus a úroveň silně přeceňuje. Takových osob znám mraky.
Měla jsem spolužačku na gymplu, která vytrvale obcházela různé castingy a soutěže krásy, protože jí její maminka neustále zdůrazňovala, jak je krásná. Slečna měla přitom nohy do x, silný předkus a viditelnou skoliozu. Byla dost hloupá, což nevadilo, protože podle její maminky bylo podstatné dobře se vdát, na čemž slečna za pomoci svých „půvabů“ usilovně pracovala. Ani nevím, co je s ní teď, byla až nesnesitelně cílevědomá v tom hledání správného ženicha, podle mne byla schopná se proplzat kamkoli.

Mylady2
12413 příspěvků 29.03.14 11:31

Tolik štěků kvůli jednomu vtipnému výřiku :-D

martinkr
4 příspěvky 29.03.14 11:36

Těší mě, že tu vznikla taková diskuze, ale všimly jste si, že jste se již odchýlily od původního tématu? Napadne-li vás ještě něco k původnímu příspěvku - nákupních asistentů/tek, napište mi zprávu.

Já přestávám toto téma sledovat, přeji příjemnou diskuzi o čemkoliv budete chtít:)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.14 11:37

@martinkr Ak mi nájdete jedno jedinné téma, kde sme sa od povodnej témy neodchýlili, tak pojdem s vami nakupovať. :-D

Kay_Adams
1614 příspěvků 29.03.14 11:47

@martinkr
Za prieskum trhu si spoločnosti obvykle platia nemalé peniaze, vy ste to tu dostali naservírované na tácke a aj tak nestačí…

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.14 11:16
@Giulietta píše:
@martinkr Ak mi nájdete jedno jedinné téma, kde sme sa od povodnej témy neodchýlili, tak pojdem s vami nakupovať. :-D

Kočka nebo pes? tam toho myslím moc jiného není, půjdete se mnou taky nakupovat? :-) Kurňa, vlastně jo, jsou tam plazi a hmyz, sakryš. Tak potom povídání… :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek