Nakupování v XXL velikostech

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
PetraBredy
2 příspěvky 17.8.17 17:41

Osobně nakupuji na :
www.yoursclothing.co.uk
www.evans.co.uk
www.bonmarche.co.uk
www.next.co.uk
www.dorothyperkins.co.uk
www.velikostixxl.cz
www.curvissa.co.uk/
www.debenhams.com
www.simplybe.co.uk/

• Marks and Spencer, Ulla Popken

Pokud si ještě na nějaký obchod vzpomenu, dopíšu

• Adamis, ale tam jsem nikdy nebyla…
PetraBredy
2 příspěvky 17.8.17 21:29

Nejlepší řešení je najít si šikovnou švadlenu, která poradí se střihem a materiálem a ušije oblečení dle Vašich představ.

Karin
3948 příspěvků 21.8.17 15:26

@PetraBredy najít šikovnou švadlenu… vy to píšete, jako by to byla jedna z nejjednodušších věcí na světě :-)

Karin
3948 příspěvků 21.8.17 15:29

A co se týče konkrétně Dorothy Perkins, tak na ní mě taky extrémně štve, že když se mi u ní něco líbí, tak je to z polyesteru… (A já prostě nesnáším ty levné uměliny.)

benyka
7894 příspěvků 21.8.17 15:54

@Karin To fialkové s volánky a šněrováním je naprostý horor. Dovedu si to představit jenom jako dlouhé šaty na šestileté holce. Asi fotografovi zapomněli říct, že je to velikost 120 (centimetrů, ne kilo) a od šněrování dolů je to už sukně. :-)

bluuudicka
1037 příspěvků 21.8.17 18:00

@Karin Páni, ty fotky na předchozí stránce jsou úžasné pekelné úlovky! Třeba to špekobití pod modrým sametem je veliká, veliká krása :-)
Je fakt, že se často adorují obézní blogerky, co si nelámou hlavu s figurou a narvou se do čehokoliv a vystrčí z toho taky cokoliv, třeba břicho se striemi - možná se toho ten Asos chytil a pokouší se z toho udělat trend…

bluuudicka
1037 příspěvků 21.8.17 18:14

Hm, tak jsem se zkusmo podívala na zoot, do sekce „Móda pro plnoštíhlé“. A ejhle, jsou tam oděvy s nabídkou velikostí od 34 do 44. Heh? Nebo třeba Desigual, který je (kromě své ošklivosti) proslulý tím, že velmi štíhlé slečny si tam kupují velikost L, protože S je jen na desetileté děti… By mě fakt zajímalo, kdo to do té sekce vybírá, a co považuje za „plnoštíhlou“…

Sleepy
209 příspěvků 6.10.17 23:28

Zdravím, ráda bych si pořídila softshellový kabát. Něco sportovnějšího na procházky a tak, ale s jednoduchým designem. Vel. 48. Neměly byste tipy kde něco takového sehnat? Prošla jsem takové ty klasické obchody jako Marks and Spencer, CA, FF apod. a nic. Sportissimo podle online nabídky taky nevypadá moc nadějně. Jediné co v mojí velikosti najdu, jsou kratší bundy, což vím, že nosit nebudu.

Zkoušela jsem si objednat tenhle, ale v mojí velikosti byl vyprodaný (teď se to tváří, že ne, ale po objednávce mi vždy přišel e-mail, že zboží nemají) https://www.bonprix.cz/…erna-933361/#…

Budu ráda za jakékoliv tipy, díky :)

Doudou
1387 příspěvků 7.10.17 08:01

@Sleepy Já loni koupila v Gerry Weber, ale cena byla dost vysoká. Nebo zkuste Ulla Popken (pokud jste z Prahy, tak je v Akrádách Pankrác).

bluuudicka
1037 příspěvků 7.10.17 10:05

@Sleepy Podívejte se na Bezvasport.cz, mají tam spoustu softshellových bund i kabátků, mně se líbí ty značky Woox, ve větších velikostech jsem našla třeba tenhle: https://www.bezvasport.cz/…95564755227/
Ale pozor, Woox má ty velikosti o dost větší, jednou jsem si tam objednala svoji běžnou velikost a viselo to na mě jak po obru Lindströmovi z Malmö. Ale mají pár výdejen (v Praze 2), tak si tam klidně nechte poslat víc velikostí a zaplatíte jen tu vybranou…

Laura258
7 příspěvků 10.11.17 14:13

Ahoj, ja mám síce štíhlu a útlu postavu, takže nakúpim takmer všade, ale od mamy môžem doporučiť internetový obchod Cellbes. Myslím, že veľkosti tam majú úplne zo všetkého od najmenšieho až po 64. Mamina mala celkom problém s výberom oblečenia, má 48-50 a nevyzerá obézne, ale už je to skrátka žena v rokoch a úprimne, tie moletkové obchody… stojí to tam za nič, ceny vysoké, často sa tvária ako super butiky a prepredaj z čínskych trhov.. Musím povedať, že veľkosti odpovedajú. Oblečenie je na tomto eshope pekné a módne, mamke to fakt sluší :) a hlavne to ušetrí čas strávený v kamenných obchodoch, kde tak či tak často po veľkosti 44 už nič nenájde. Aspoň v tej bežnej konfekcii.

DRW
2039 příspěvků 10.11.17 14:31

@Laura258
Pekne to zabalite do kecu, no nic jeste se mate, co ucit.

Laura258
7 příspěvků 10.11.17 14:52

Vôbec nechápem, čo myslíte. Vyjadrujem sa k tipom oblečenia pre bacuľky.

Karin
3948 příspěvků 10.11.17 22:03

@DRW Cellbes je odnož někdejšího Quelle (FYI, pokud jste pojala podezření, že tu Laura dělá promo svému vlastnímu shopu; a pro ženy od určité velikosti je to opravdu jedna z mála možností)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek