Nákupy - UK, Oxford, Londýn

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Mylady2
12413 příspěvků 19.11.13 23:42

@Dahllie co to je odbavení přes rám? Mám obyč i bio pas…že bych to zkusila.

Dahllie
2222 příspěvků 19.11.13 23:50

@Mylady2 Při odchodu z letiště. Nemusíte stát na přepážku s policistou. Příjdete k rámu, ten oskenuje čip na pase a váš obličej a projdete. Zatím to moc lidí nevyužívá, takže nejsou fronty.

Mylady2
12413 příspěvků 19.11.13 23:52

@Dahllie jó tak…já myslela že je to při odletu :-)
Ok díky

Dahllie
2222 příspěvků 19.11.13 23:55

@Mylady2 Při odletu odbavení přes web a ideálně letět bez zavazadel, pak stačí přijít čtvrt hodiny před uzavřením gate. Ale to je s vaší garderobou nemožné, co :-D

Peta2013
67 příspěvků 1.2.14 21:25
zimní bunda

Kam by jute mě poslali pro kvalitní a pěknou zimní bundu? Rád bych spíše sportovní, ale takovou s kterou se dá přijít na jednání, kam nechodím v obleku, ale v polokošili a polu? Případně mi i nějakou doporučte a uveďte ě do cenových relací, které mám očekávat?

Dál bych se chtěl zeptat, zda jste někdo realizoval nákup na e-bay v UK, který jste si osobně přivezl. Chtěl jsem tyto dvě věci zkloubit.

Předem díky

Jiná Realita
13791 příspěvků 2.2.14 01:29

@Peta2013
nechápu druhou část dotazu…kam si to tam chcete nechat poslat? pokud k někomu známému, tak co by mohl být za problém si to u něj vyzvednout a odvézt? pokud to není atomovka nebo slon.

Peta2013
67 příspěvků 2.2.14 11:33
@Jiná Realita píše:
@Peta2013
nechápu druhou část dotazu…kam si to tam chcete nechat poslat? pokud k někomu známému, tak co by mohl být za problém si to u něj vyzvednout a odvézt? pokud to není atomovka nebo slon.

Zvažoval jsem dvě varianty. Jedna je ta co popisujete. Druhá je to zkombinovat a něco si nechat poslat tam, kde budu pak bydlet a část koupit.

S tím posíláním máte nějaké zkušenosti co napsat nakrabici, aby to celníci neměli sklony otvírat, doměřovat DPH a clo?

Jiná Realita
13791 příspěvků 2.2.14 13:36

@Peta2013
z anglie nikdo nic neotevírá, jsme jedna celní zóna.

Peta2013
67 příspěvků 30.10.14 20:04
sportovní outlet

Ahoj, poradíte mi nějaké normální obchody i outlety se sportovními značkami na lyže a k vodě (Spyder, Columbia, Oneil, Quick Silver apod?

Peta2013
67 příspěvků 21.10.18 02:34
rozdíl cen v UK a na internetu

Ahoj, jaké jsou rozdíly cen standardní obchod v UK / outlet v Ingostadtu/internet výrobce?

Díky

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek