Nákupy v Kiku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
indyka
625 příspěvků 3.1.13 17:36

Z Kiku mám jedny kraťasy - byla jsem s přítelem na Malé Fatře a trochu jsem neodhadla počasí, tudíž jsem s sebou měla jen věci, ve kterých bych se upekla. No a Kik byl nejblíž, tak jsem si tam za 4 eura koupila první kraťasy, co mi padly pod ruku. Není to žádný vrchol módy, ale jsou celkem pevné. V Kiku v našem městě jsem si nikdy nic nevybrala - když už jsem našla něco, co se mi líbilo, začínalo to velikostí L.
Holt, musíte umět hrabat a hledat jeden pěknej kousek mezi hromadama nic moc oblečení. Však tam zajděte, hledejte, zkuste a názor si jistě uděláte.

Andyhana
34 příspěvků 4.1.13 21:11

Obzvláště nepříjemné jsou zkušební kabinky - 2 plechové a bez zrcadla, závěs prodavačky shrnují a zastrkávají. Když se chcete zkontrolovat, musíte vylézt z kabinky a použít venku stojící zrcadlo. Při zkoušení plavek tedy jen pro mega odvážné či se sklony k exhibici.

queenmargot
1106 příspěvků 19.1.13 10:14

V Kiku nakupuji jejich ponožky (Ergee), jsou úžasné, a přemýšlím nad punčochama. Pak už jen takové ty skřipce a skřipečky do vlasů, mají je za pár kaček.

Vé-Vé
76 příspěvků 19.1.13 10:20

Nakupuju tam hlavně svíčky a takové ty potěšující blbůstky do domácnosti, z oblečení se mi tam už hodně dlouho nic nelíbilo, ale to se může třeba zase změnit časem

Lisa. Ginmi
140 příspěvků 19.1.13 10:37

Dají se tam najít i hezké věci (když máte velkou trpělivost), bohužel odpovídá kvalita obvykle ceně, takže doporučuju hodně kontrolovat materiál a ušití, když už si tam něco koupím, obvykle počítám s tím, že mi to víc jak pár měsíců nevydrží, takže se rozhodně víc vyplatí nakupovat v sekáčích nebo v některých malých levných obchůdcích (například s malými obuvnictvími mám dobrou zkušenost). V Kiku si pravidelněji kupuju hlavně bačkory, doplňky obecně tam ujdou, jak už psaly kolegyně výše.

winpetra
57 příspěvků 19.1.13 11:21

Já tam pravidelně ujíždím na mikro hadrách na uklízení a utírání psích tlam po pití :-) Mám jich plný šuplík a v autě vozím pravidelně min 5 kousků…

aailyyn
809 příspěvků 19.1.13 12:26

Nedávno jsem se tam byla podívat, drobnosti do domácnosti by se tam daly koupit, oblečení spíš výjimečně a neočekávat od toho velkou kvalitu. Mně to trošku evokovalo vietnamské obchody (i tam se samozřejmě nakupovat dá, předpojatá nejsem, jen se člověk musí prostě prohrabat hromadou halen v mega velikostech pytlovitého střihu a lesklými šílenostmi). Líbily se mi tam dvoje kalhoty, ovšem jedny už od pohledu velké, tudíž nic, druhé takové lesklejší, ale nezkoušela jsem si je, jak by seděly. Možná se pro ně ještě vrátím.

shirla
882 příspěvků 19.1.13 15:41

Jednou jsem si tam koupila těhotenské legíny, kupodivu vydržely více než ty z H&M:-) A hodně si tam lidé pochvalují oblečení pro děti, ale osobní zkušenost nemám-ale to jsi asi nechtěla slyšet:-)

evinnka
1 příspěvek 17.2.13 01:35

Občas něco koupím, většinou trička pro děti, chodím v Ostravě Zábřehu, ale
nemile mne překvapilo to, že když si něco koupím musím si k tomu ještě koupit tašku. Vždycky se mě prodavačka zeptá jestli si chci na zakoupené zboží koupit tašku, tak jsem ji řekla, že ne, jen ať mi to dá do sáčku a ona, že nemá a dala mi zboží jen tak. To by se asi ve vietnamské tržnici nestalo.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.13 08:15

Ja mam z kiku bajecnou minikonvicku na kytky za deset korun:)

pišťucha
34 příspěvků 17.2.13 14:14

Vybrat v Kiku není úplně snadné, ale v nouzi se dá. Kupovala jsem tam dědovi klasické flanelové košile (které jsem v jiném kamenném obchodě u nás v městečku nedokázala sehnat) a byl spokojený. Pro sebe jsem si koupila krásné modré zimní silonové punčocháče, jsou pevné a uvnitř jakoby sametové, skvěle hřejí a přitom nevypadají humpolácky jako vlněné, jsem opravdu spokojená. Stály 70 kč a kvalitou předčí některé moje jiné nákupy z dražších obchodů. Často mívají výprodej bižu za cenu materiálu. Na běžný nákup oblečení bych tam asi nevyrazila, ale z „doplňkového“ sortimentu se dá vybrat. Souhlasím s názorem, že kvalita je srovnatelná s vietnamskými obchůdky, tedy spíše nižší, ale v širokém rozptylu a pár kousků za to i stojí.

madline
56 příspěvků 17.2.13 20:26

No byla jsem tam asi 2× s mamou, nikdy jsem nic nekoupila a nelituju toho. Tohle je typ obchodu, kam bych si maximalne sla koupit teplaky na zahradu nebo mikinu k taboraku (stejne jako do Terranovy, k Vietnamcum ap.).
Podobne na me pusobi Takko (nebo o neco malinko lepe), tam jsem si jednou koupila korale - po jednom noseni se rozpadly. A jednou teplaky na doma - po 1.vyprani se roztrhla snurka v pase a kalhoty se srazily.
Jinymi slovy-nejsem tak bohata, abych kupovala levne veci…

Padma
31 příspěvků 17.2.13 21:23

Nedávno jsem si v Kiku v Rakousku koupila černá andělská křidýlka, ve kterých mám v plánu vyrazit na tématickou party „hudební styly“. Myslím, že by mohly vhodně doplnit look rockového andílka O:-). Jinak s nákupy v Kiku moc zkušeností nemám, ale řekla bych, že s trochou trpělivosti a štěstí tam tu a tam určitě lze narazit na milou levnou maličkost pro radost :-)

Caralina
916 příspěvků 18.2.13 12:17

To, že nestojí vietnamec u vchodu neznamená, že Kik nemá stejného dodavatele. Oblečení se mi tam nelíbí. Ale koupila jsem tam myslím dcerce křídy na malování.

Macek05
12 příspěvků 18.2.13 12:50

Moji kluci mají z Kiku zimní bundy, tílka, slipy( 100% bavlna) i ponožky a jsou spokojení, nic není vytahané, kvalita je u tohoto dobrá. Dokonce jsme tam v nouzi na podzim koupili termo spodní kalhoty - nebo jak se tomu říká - takové ty jak se oblékají třeba v našem případě pod lyžařskou soupravu. A kluk je s nimi spokojený stejně jako ze značkového sportovního obchodu.Jsou v akcina svahu
3-4× týdně a pořád jsou jako nové. Oblečení pro dospělé se mi nelíbí ale nelituji, že jsme tam pro kluky nakoupili.

Kemia
421 příspěvků 18.2.13 14:22

Teď jsem tam zrovna byla pro nějaká trika pro dceru (1,5 roku). Koupila jsem jedno jednobarevné balvněné s elastanem za 75 Kč. Zbytek sortimentu děs a hrůza. Je to jako hledat jehlu v kupce sena.

Rosalyn
925 příspěvků 18.2.13 17:19

Kamarádka má z Kiku sukni a ta sukně vypadá moc hezky. Ale je to o štěstí, jako v tom sekáči.

mala.svetluska
36 příspěvků 18.2.13 21:10

Já tam ráda nakupuji doplňky a různé výtvarné věci, někdy i nějakou blbost k ozdobení bytu. A dnes jsem tam „ulovila“ jednobarevne nausnice - lentilky, maji vsemozne barvy (neonove, tlumene) a námořnické náušnice, ctyri za 25Kc. už několikery mám, vydrží i rok a déle, žádná alergická reakce

radio
23 příspěvků 20.2.13 21:42

Z Kiku mám jedny klasické rifle z výprodeje za 79 Kč. Jinak z věcí do domácnosti jsem tam koupil sadu baterií CR2032 a CR2025 a za tu cenu to účel plní doteď.
Jen mě docela překvapila jedna skutečnost. Na začátku roku 2009 nebyla v Pardubicích jediná pobočka a v roce 2012 už tady byly 4. Vkus českých zákazníků tedy asi o něčem svědčí, ne? Přestože tam chodím spíše občas na čumendu a moc lidí tam teda nepotkávám, zřejmě se to Kiku vyplatí.

Charlene
282 příspěvků 20.2.13 23:23

Tak jsem tam dnes koupila růžové klip-in pramínky ke kostýmu. Pro takovéhle „zbytečnosti“ tam chodím ráda, ale nepatří zrovna mezi moje nejoblíbenější obchody :)

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.13 09:39

V Kiku se vyplatí kupovat dárkové krabičky, neskutečně levnou bižu (ale musíte vybírat), spodní prádlo a ponožky pro děti. Taky jsem tam koupila na dcerku svetr, kraťásky, elasťáky a všechno slouží do teď - tzn. 2 roky, sice lehce obnošené, ale nositelné. Móda pro dospělé mě tam nikdy nezaujala, ale byla by lež tvrdit, že to co tam mají je méně kvalitní, než oblečení z jiných řetězců, spíš je to prostě jenom těžce demóde.

Miluna Mia
194 příspěvků 22.2.13 13:59

Také jsem se tam šla podívat a priori přesvědčená, že to nebude nic pro mě. Již pohled od dveří mě v tomto utvrdil, po zběžném okouknutí a ohmatání tepláků a trička na venkovním stojanu jsem již měla stoprocentní jistotu a výsledek?: NEVERMORE.

Alexandra76
36 příspěvků 22.2.13 14:47

Abych pravdu řekla, tak já jsem s Kikem ještě neměla problém… Ne, že bych tam nakupovala nějak často, podívám se tam tak 3krát do roka, ale zatím jsem vždy měla štěstí a odnesla si kousky, které nejen, že pěkně vypadaly, ale doteď je nosím a jsou bez poškození…

Vé-Vé
76 příspěvků 22.2.13 14:53

Ty dárkové krabičky od nich jsou nejlepší, nedávno jsem si odnesla 3 ruzné velikosti s motivem růží a mám z nich skvělou šperkovnici. Když jsem k nim přidala svíčky odtamtéž, zároveň to na tom parapetu vypadá jako hezká dekorace :-)

Alexandra76
36 příspěvků 22.2.13 14:59

A s těma krabičkama taky musím souhlasit… navíc, když do nich dám pro neteř dárky, tak je vždycky naprosto nadšená :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek