Nákupy v Kiku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
SeaSun
8 příspěvků 15.3.15 23:51

Občas tam kupuju oblečení na mimino. Mají bodíčka z bio bavlny, nenápadné vzory a ve slevách jsou skoro zadarmo. Celkově se tam dá koupit slušné oblečení na velmi malé děti. Mám dva kluky, takže kromě lepších věcí „do města“ potřebujeme taky nějaký věci „ven“. Ty popravdě radši koupím nové tam, než za stejnou cenu obnošené z aukra. Kalhoty mají supr nastavování pasu. Obecně tam jdu, když mi dítě třeba ke konci zimy vyroste z overálku a já už nechci kupovat nic drahého na těch pár týdnů/dnů. Taky hračky na cestu - autíčka, co se poztrácejí, míč, atd.

Ta „vůně“ tam je fakt strašná, to je pravda.

hranostaj13
57 příspěvků 8.7.16 13:09

Já mám z Kiku černé plátěné tenisky, které jsou v pohodě. Pak si tam ráda kupuji spodní kalhotky, jsou takové vyšší, bavlněné a přes bříško je krajka. Nevypadají babsky, ale zároveň to nejsou takové ty nizoučké kalhotky. Také jsem si tam koupila deku, je sice z nějakého polyesteru, ale je měkká a příjemná na dotyk. A také chodím do Kiku pro levná bavlněná trička, která si beru do laborky. Kvalita triček sice není nic moc, ale já je mám stejně za chvíli děravé od kyseliny, tudíž za tu cenu mi stačí.

celem
1224 příspěvků 11.7.16 08:15

Párkrát jsem tam koupila materiál na výtvarku - samolepky, korálky, tiskátka a barevné papíry. Ty papíry jsou fajn, protože mají čtvercový tvar, ideální na origami.

Kamila811
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 13:41

V Kiku se vyplatí oblečení pro děcka (aktuální leták toho nabízí dost). A pro sebe nakupuji většinou trička.. mají je tam kolem stovky a kvalitou také nejsou špatné.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek