Nákupy v Londýně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Ichy
67 příspěvků 06.08.12 11:23
Nákupy v Londýně

Za 14 dní jedu na poznávací zájezd do Londýna, kde budu mít 1 den osobního volna. Samozřejmě bych chtěla navštívit Oxford Street :) Poradíte, které obchody (které neznáme z ČR) stojí za to navštívit? Určitě budu shánět spodní prádlo, v mé velikosti je v ČR mizerný výběr a také bych se chtěla podívat na boty (velikost 44, taky sranda sehnat). Z oblečení preferuji styl Espritu a S. Oliveru.

Předem děkuji všem zkušenějším :)


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Moir
1965 příspěvků 1 inzerát 06.08.12 11:25

Na spodní prádlo pro vyvinutější (ale i ty méně) ženy určitě Bravissimo, kde si nechte udělat profesionální brafitting. Ceny tam sice nejsou nejnižší, ale výběr obrovský.

 
Eirean
244 příspěvků 06.08.12 20:41

Viz tohle http://www.modnipeklo.cz/…londyn-1030/

téma.

 
Dahllie
2222 příspěvků 06.08.12 21:06

Prádlo určitě v Bravissimu, prodejna je kousek od Oxford Cirku, pak i Debenhams přímo na Oxford Street, prádlo je v prvním patře, vzadu. A doporučuju najít stojany se slevama, je to sice hrabárna, ale staré modely tam jsou za hubičku (mám třeba sportovku ShockAbsorber za 15Ł) a nové kolekce tam bývají o fous levnější než v Bravissimu. Za sebe doporučuju i obchod s oblečením BHS a za 14 dní by ještě mohly doznívat slevy. John Levis má lepší zboží, Selfridges to nejluxusnější, ale doporučuju návštěvu třeba i jen na čumendu, je to tam fakt pěkné. Esprit má obchod hned naproti BHS (kousek od Oxord Cirkus).
Větší boty možná budou v Evans, to je móda pro celkově větší ženy, ale nevím jak s kvalitou, já tam boty nikdy nekupovala. Jinak se bojím, že budou mít všude maximálně devítky.
Dál bych doporučila outlet T. K. Maxx, ale nejbližší je na Charing Cross Road, to je cca půl kilometru od Oxford Cirku.
No a pak určitě hadrárnu Primark, ten na Oxford Street je totiž pojem :-D miliony ženských s kilama hader a půlhodinová čekačka na kabinky a pak další na kasy.
Ale jinak se Oxford Street dá za jeden den stihnout docela těžko, pokud se to má brát důkladně. Ten kilometr mezi Marble Arch a Oxford Cirkus je opravdu dlouhý :-D

 
Peta2013
52 příspěvků 13.10.13 10:11

Ahoj,
chci se zeptat, zda se vyplatí jet do Londýna nebo raději letět do USA. I když je to dražší, tak to bihužel nejsem schopen dost dobře plánovat a tak bych tam jel autem a cesta ve dvou mě vyjde na 13 tis se všemi poplatky a ubytováním na 3 dny nákupů. Výhodou cesty autem je téměř neomezený zavazadlový prostor. Nekontroluje to někdo na hranicích? Jsou slevy po Vánocích? Vadí, když tam pojedu na konci října. Koupim na konci října vše od kabátu až po šortky, nebo na jarní a letní oblečení mám zapomenout? Zatím to vidím na Oxford street a https://www.bicestervillage.com. Případně si rád nechám poradit. Tři celé dny jsou dostačující. Kde nejlépe nakupovat Guess, Tommy Hilfiger a ze sportovních O neill Mystic ale i ty klasické jako Puma, Nike atd. Když tam pojedu, chci nás obléknout komplet Sobě kromě těch ležérních věcí i oblek a pár kvalitních košil, dětem spíš ty Nike apod. Přítelkyně Guess atd.
Díky za všechny rady.

PS: Mám čekat spíše nižší ceny, nebo kvalitnější a novější oblečení? Někdo mi říkal, že v outletech v ČR jsou věci i 4 roky staré a v Londýně či UK jsou věci z minulé sezony.

 
Peta2013
52 příspěvků 30.10.14 20:14
SALE

Rádi bysme jeli do londýna od 3. do 5.12 můžem očkávat nějaké SALE? Případně kdy lze očekávat nějaké větší SALE?

 
Peta2013
52 příspěvků 25.02.17 11:18
Londýn v březbu

Ahoj Pekelnice,
nejde se tu nějaká, co by jela s 44 letým pohodářem na otočku do Londýna. Odlet v 6 ráno a návrat 24:00 Cena letenky z Prahy je 2 tis.


Reklama

 Váš příspěvek

Metalické odlesky vládnou letošnímu létu

Metalické kabelky jsou zvlášť pro léto vždy velmi aktuální. Jednak... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
5 typů kravatových uzlů

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Můžete mít sebekrásnější kravatu, ale pokud místo uzlu vážete... Celý článek


Reklama