Nákupy v Polsku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
misial
1396 příspěvků 7.6.13 00:15

@katkarinka Polská tržnice v Jablunkově? Fakt? :D

katkarinka
1255 příspěvků 7.6.13 00:16
misial
1396 příspěvků 7.6.13 00:19

@katkarinka Mea culpa, nečtu pozorně :)

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.13 01:03

@katkarinka aha takto, tak to potom radsej Krakow :) Ja mam prave Nowy Sacz na polceste do Krakowa, takze sa mi to oplati :D Tak to sa tam kupovalo este celkom donedavna, kozuchy, kozene bundy, kabelky, topanky a papuce jedine z Noweho Targu :D Ale nastastie ma najvacsia slava polskych trznic minula :D

katkarinka
1255 příspěvků 7.6.13 01:14

@kappa tak zas, na tie klasicke polske papuce s kozusinkou nedam dopustit! :D

teserka
1 příspěvek 5.2.14 20:16
nákup v polsku

Ahoj…potřebuji sehnat šaty na ples. Nevíte někdo kam do Polska kde bych si mohla koupit nějaké šaty? děkuji

Zireael
84 příspěvků 6.2.14 16:14

@teserka V Cieszyne na nábřeží v obchodě Fashion Lady (v prvním patře, v přízemí je Euro-Magic, pánské obleky, taky doporučuju) - je to mezi mosty, blíž k tomu co vede zpátky do Česka.

termixka
26 příspěvků 13.10.14 00:44

Osobně bych velmi ráda zajela do Polska na nákup oblečení, ale u potravin jsem skeptická. Rodiče mi přinesli polské Granko, nějaké sladkosti. Přísahám, že doteď, když je nějaká cukrovinka,,taková divná", je vyrobena v Polsku… a to Granko taky SILNĚ hnusné, pod úrovní… Takže mně by spíš zajímalo, které potraviny se tam vyplatí nakupovat a máte vyzkoušeno, že jsou opravdu kvalitní a dobré…

Dalmitka
1824 příspěvků 13.10.14 07:09

@termixka - „Takže mně by spíš zajímalo, které potraviny se tam vyplatí nakupovat a máte vyzkoušeno, že jsou opravdu kvalitní a dobré…“ ŽIADNE.

Zireael
84 příspěvků 13.10.14 08:44

@Dalmitka Ááá, tady je zase někdo odborník…
@termixka Já za sebe říkám VŠECHNY, akorát i v tom Polsku kvalita něco stojí (i když míň, než u nás), takže to nejlevnější v Kauflandu nebude nic moc. Ale jinak kupujeme v podstatě fakt všechno, ovoce, zeleninu, maso, uzeniny, sýry, pečivo, cukrovinky… Lepší je to kupovat v menších obchůdcích nebo kupujeme na trhu. No a samozřejmě při nákupu koukat, hmatat, čichat a číst… :-)

Dalmitka
1824 příspěvků 13.10.14 13:55

@Zireael píše:
@Dalmitka Ááá, tady je zase někdo odborník…
Do Poľska chodím už minimálne 50 rokov a to veľmi často; takže tým „odborníkom“ na poľské potraviny asi trochu budem :D
a práve preto by ma ani nenapadlo kupovať "v podstatě fakt všechno, ovoce, zeleninu, maso, uzeniny, sýry, pečivo, cukrovinky… a to ešte na trhu :D.

TerezaFin
794 příspěvků 13.10.14 15:39

No ja neviem, s jedlom nejak skusenosti nemam, ale fene som raz objednala granule z Polska, rovnaku znacku aku som jej kupovavala bezne vo Finsku. Granule ine, ina vona. Pes to nezral. 7 kg vreco. Bola to znacka Orijen, ak niekto pozna. Tolko moja skusenost :)

top topic
967 příspěvků 13.10.14 17:10

@TerezaFin: znama je veterinarka a prodava i granule. Pry je napodobovani v tomhto segmentu celkem bezne. Treba ze si pres ni nekdo braval granule pro psa, pak si nasel ty same u internetoveho prodejce levneji, tak jich vzal hodne za tu vyhodnou cenu, ale pes je nechtel zrat:-) Vypadaly a byly citit jinak nez original. A to je jeste dobra varianta. Nekdy to dopada i hur.
Nekde jsem cetla clanek o tom, co se casto napodobuje, prekvapily me plenky, hygienicke potreby. Osobne mam zkusenost treba s kuchynskym nadobim koupenym na internetu, kdy se mi to nepozdavalo a psala jsem vyrobci, ktery mi potvrdil, ze se jedna o padelek, ze dane zbozi se z tohoto materialu a v teto barve nikdy nedelalo. A cesky prodejce mi tvrdil, ze to neni mozne, ze oni berou veci jen od osvedceneho dodavatele:-D

TerezaFin
794 příspěvků 13.10.14 19:39

@top topic No chudak pes :)

cryptoprocta
179 příspěvků 19.11.14 11:44

Chystám se do Jelenie Gory a budu mít čas na nákupy. Ráda bych se podívala na boty, neznáte tam někdo obchody, ať nebloudím?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.14 18:40

@cryptoprocta Bola som nedávno v Jeleniej Gore. Nepamätám názov ulice, ale keď sa postavíte chrbtom k vchodu do radnice, tak je to ulička „rovno za nosom“. Je tam perfektná cukráreń Mrugala a vedľa tej cukrárne je obuv. Nič som tam nekúpila, ale fascinovalo ma, že všetky boty boli v cene 20 Zlotých. Vošla som kvôli tomu do obchodu, lebo ma to prekvapilo pri zbežnom pohľade do výkladu. Aj v obchode boli ceny 20 zlotých. Ja som si neveriaco vyskúšala jedny lodičky, či sa nerozpadnú už v predajni. Odvahu na nákup som nenašla. :-D
Oproti tej obuve je veľký Dom Handlowý, asi ako keď boli u nás obchody Prior, ale tam som nebola, tak čo tam majú neviem.
Tá Jelenia Gora je skor na výlet, ako na nákupy. To je také zabudnuté mestečko s krásnym kostolíkom, peknou radnicou a vynikajúcimi poľskými pierogami. :-)

Chamonix
650 příspěvků 19.11.14 18:51

Já jsme si teď nedávno na tržnici v Zabelkowě koupila kožené kotníkové boty značka Kampa. Perfektně ušité, skvěle padnou na mé úzké nohy, hned první zkoušení a jak „do papučí“. Mají i webovky. Dlouho jsme váhala, ale rozhodně nelituju.

cryptoprocta
179 příspěvků 23.11.14 19:02

@Giulietta díky za tip. Ta cukrárna se bude hodit, aby mi z nákupů nezkolaboval přítel :-)

hrnecek4300
4 příspěvky 14.1.16 14:03

Dobrý den, kde prosím v Polsku nakupujete, chystáme se tam, ale vůbec to tam neznáme, tak jestli by jste mi mohla napsat přesnou adresu města nebo obchodu nebo tržnice Předem děkuji za odpověď

hrnecek4300
4 příspěvky 14.1.16 14:17

Dobrý den, prosím o zaslání odkazu na mapě kde nakupujete. Neznám to tam vůbec a chtěli by jsme tam zajet, ale na mapě my toho najde spousta. Děkuji

Zireael
84 příspěvků 14.1.16 14:23

@hrnecek4300 a kterou oblast zhruba? Polsko je velké a hranice dlouhé, k čemu vám budou tipy ze Slezska, když jste ze severních Čech (nebo naopak)? A pak taky záleží, co chcete kupovat.

cerruti
647 příspěvků 14.1.16 15:36

@hrnecek4300 a keď Vám poradím oblasť východného Slovenska a Poľska stačí? :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.16 15:38

@cerruti Ak to bude brať z toho Liberce čo má v profile, tak to bude menšia okľuka. :-D

cerruti
647 příspěvků 14.1.16 15:40

@Giulietta ale spozna krásy krajiny :-)práve preto sa pýtam, ktorú oblasť chce.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.16 15:43

@cerruti Ja chcem znova do Wieliczky a nemusím kúpiť ani špendlík. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek