Nákupy v Polsku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
hrnecek4300
4 příspěvky 14.01.16 20:11

Nejlepší aby to bylo nejblíž, takže nejspíš když se jede za hararachov a tam..Myslim že tam je jelenia gora asi nejblíž. Scháníme hlavně oblečení a také pro prcky:-)

hrnecek4300
4 příspěvky 14.01.16 20:13

Tak pokud tam znáte například tržnice, ale i obchody jestli tam jsou, hlavně pro miminka scháníme věci. A také jestli víte jestli tam je každý den otevřený a do kolika hodin.

Zireael
84 příspěvků 14.01.16 20:35

@hrnecek4300 na miminka doporučím Smyk www.smyk.com, jsou skoro v každém větším obchoďáku, jinak bohužel z té oblasti neporadím, tam to neznám.

salyna7
6 příspěvků 19.02.16 17:02
nákupní centrum

Prosím kde je nejblíže od Ostravy výhodně nakoupit oblečení, obuv mimo tržnice? Znám jen tržnici. Těšín, Chaloupky. Bielsko -Biala. Sféra je nejblíže od hranic? Poradíte? Mám za úkol vyvézt rodiče…

DRW
2039 příspěvků 19.02.16 18:08
@salyna7 píše:
Prosím kde je nejblíže od Ostravy výhodně nakoupit oblečení, obuv mimo tržnice? Znám jen tržnici. Těšín, Chaloupky. Bielsko -Biala. Sféra je nejblíže od hranic? Poradíte? Mám za úkol vyvézt rodiče…

Podle toho kam chcet jet, ale nejblize z Ostravy je Rybnik, hodne obchodu je na namesti, s botami neskutecne mnozstvi, ceny priznive, boty vetsinou kozene. Jinak jsou tam 2 obchodni domy, kde jsou dalsi prodejci bot. No a pak Silesia Centrum v Katovicich, tam za 1 cely den obchody neobejdete. Stejne je to i s oblecenim.

jancaa11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.16 22:38

Já nakupuji věci na internetu z českého obchodu. A jsem spokojená.

Hviizda
26 příspěvků 29.02.16 20:11

Já nakupuji jedině na českých eshopech, které jsou ověřené.

jancaa11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.16 00:39

Ale každý nakupuje kde se mu to hodí a líbí, já bych asi měla na zahraničních stránkách strach nakupovat.

Chamonix
650 příspěvků 01.03.16 12:31

@jancaa11 @Hviizda
jak to souvisí s tématem?

Karja
4837 příspěvků 01.03.16 12:37

@Chamonix Asi tak, že teď tam prdnu reklamu, kde nejlíp na českém eshopu jsem nakoupila?:-D

Chamonix
650 příspěvků 01.03.16 12:39

@Karja
aha, pořád mám rezervy v marketingu

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek