Nákupy v Polsku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
hrnecek4300
4 příspěvky 14.1.16 20:11

Nejlepší aby to bylo nejblíž, takže nejspíš když se jede za hararachov a tam..Myslim že tam je jelenia gora asi nejblíž. Scháníme hlavně oblečení a také pro prcky:-)

hrnecek4300
4 příspěvky 14.1.16 20:13

Tak pokud tam znáte například tržnice, ale i obchody jestli tam jsou, hlavně pro miminka scháníme věci. A také jestli víte jestli tam je každý den otevřený a do kolika hodin.

Zireael
84 příspěvků 14.1.16 20:35

@hrnecek4300 na miminka doporučím Smyk www.smyk.com, jsou skoro v každém větším obchoďáku, jinak bohužel z té oblasti neporadím, tam to neznám.

salyna7
6 příspěvků 19.2.16 17:02
nákupní centrum

Prosím kde je nejblíže od Ostravy výhodně nakoupit oblečení, obuv mimo tržnice? Znám jen tržnici. Těšín, Chaloupky. Bielsko -Biala. Sféra je nejblíže od hranic? Poradíte? Mám za úkol vyvézt rodiče…

DRW
2040 příspěvků 19.2.16 18:08
@salyna7 píše:
Prosím kde je nejblíže od Ostravy výhodně nakoupit oblečení, obuv mimo tržnice? Znám jen tržnici. Těšín, Chaloupky. Bielsko -Biala. Sféra je nejblíže od hranic? Poradíte? Mám za úkol vyvézt rodiče…

Podle toho kam chcet jet, ale nejblize z Ostravy je Rybnik, hodne obchodu je na namesti, s botami neskutecne mnozstvi, ceny priznive, boty vetsinou kozene. Jinak jsou tam 2 obchodni domy, kde jsou dalsi prodejci bot. No a pak Silesia Centrum v Katovicich, tam za 1 cely den obchody neobejdete. Stejne je to i s oblecenim.

jancaa11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.16 22:38

Já nakupuji věci na internetu z českého obchodu. A jsem spokojená.

Hviizda
29 příspěvků 29.2.16 20:11

Já nakupuji jedině na českých eshopech, které jsou ověřené.

jancaa11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.16 00:39

Ale každý nakupuje kde se mu to hodí a líbí, já bych asi měla na zahraničních stránkách strach nakupovat.

Chamonix
650 příspěvků 1.3.16 12:31

@jancaa11 @Hviizda
jak to souvisí s tématem?

Karja
4837 příspěvků 1.3.16 12:37

@Chamonix Asi tak, že teď tam prdnu reklamu, kde nejlíp na českém eshopu jsem nakoupila?:-D

Chamonix
650 příspěvků 1.3.16 12:39

@Karja
aha, pořád mám rezervy v marketingu

Jíťat
4 příspěvky 31.10.19 12:34

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo ví, jaké cestovky (slovenské) pořádají nákupní zájezdy do Noweho Targu. Děkuji

marikahr
1052 příspěvků 1.11.19 11:26

@Jíťat z Františkových Lázní choďte na nákup do Nemecka ;-)
do Noweho Targu sa oplatí z Oravy :-P

Jíťat
4 příspěvky 1.11.19 12:23

Budu na Slovensku na dovolené, tak jsem se chtěla podívat do Polska. Jelikož cesta do Noweho Targu autobusem je s přestupy, tak mě jen zajímalo, jestli se dá jet s cestovkou, která jede rovnou.
Děkuji

Dalmitka
1822 příspěvků 1.11.19 12:46

@Jíťat - myslím, že žiadna SK CK už nerobí zájazdy len do Nowego Targu; tie nákupy už nie sú takým trhákom a nové trhovisko je síce väčšie a modernejšie, ale stratilo tú trhovú atmosféru toho pôvodného. Myslím ale, že ešte existujú priame autobusové linky - vyslovene len na nákupné zájazdy tam a späť - z bližších slovenských miest, ktoré niekedy ponúkali príslušné SAD-ky. Ale to záleží na mieste, kde budete tráviť dovolenku na SK. Inak viaceré slovenské CK, ktoré sa špecializujú na jedno-dvojdenné zájazdy robia takéto výlety - ale pokiaľ viem - do Krakowa kvôli pamiatkam a histórii.

marikahr
1052 příspěvků 1.11.19 13:22

@Jíťat tak som pogooglila a niečo som Vám našla ;-)
sama som prekvapená, že to existuje https://www.freibus.sk/…targ-nakupy/

inak súhlasím s @Dalmitka čo sa týka nákupov

Jíťat
4 příspěvky 1.11.19 13:29

Děkuji za informace, podívám se na možnosti na místě, jedu do Dolného Kubína.

marikahr
1052 příspěvků 1.11.19 13:34

@Jíťat mozno z dolneho kubina (z oravy) najdete aj nieco ine, ked budete na mieste

Jíťat
4 příspěvky 7.1.20 13:14

Nevíte někdo, jestli je nějaká polská tržnice podobná té v Nowem Targu někde blíže k Čechám?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek