Náramky Pandora

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Redvelvet
84 příspěvků 11.7.13 13:43

@eveK je to naprosty nesmysl s tim okopirovanim, navic Trollbeads ma oproti Pandore dle meho otresny design, nic moc kvalitu ( uz jen samotny retizek naramku - je slaby a to obycejne, ne bezpecnostni zavirani!! ) a i vypada velmi lacine.

Edit : doplneni, pridani foto

Příspěvek upraven 13.07.13 v 15:19

Fantasma
67 příspěvků 11.7.13 14:43

Naramek Pandora mam nekolik let, privesku za tu dobu cca 15. Vzdy jsem je dostala jako mile darky nebo jsem si jich par koupila sama a ty zobrazuji veci, co jsou pro me dulezite. Ano, je to rozmar, ale mne se libi a myslenka, ze kazdy naramek je vlastne original, semi take libi. Nelibi se mi, kdyz je naramek prezdobeny a strakaty, proto se mi nelibi Trollbeads, to vypada jako lacina napodobenina Pandory a tam bych si tedy nevybrala.

KajkaKit
24 příspěvků 11.7.13 16:00

Vždycky někdo bude tvrdit že pandora je krásná a někdo zase že je to předražená zbytečnost. Holt každý má jiný vkus a líbí se mi něco jiného. Což je zase dobře :) Já třeba utrácím za parfémy…pár lidí už mi řeklo, že jsem blázen, že dám třeba dva tisíce za jeden, ale mě to prostě voní víc než ty toaletky z drogerky, vůně je intenzivnější a za ty peníze mi vydrží třeba dýl než rok. Z drogerky jsem kupovala co tři měsíce.

eveK
334 příspěvků 13.7.13 12:49

@Redvelvet No nejsem odborník, ale usoudila jsem, že když Trollbeads vzniklo v roce 1976 a Pandora v roce 1982, tak že originál je asi Troll. A vidíte, já mám tedy jen jeden korálek, ale provedení je perfektní, design je přesně podle mého vkusu a lacině na mě zase působí Pandora :-)

Redvelvet
84 příspěvků 13.7.13 15:15

@eveK tyto sperky typove existuji uz od 19 stoleti, tak od koho je asi okopiroval Trollbeads? Takhle se neda uvazovat - krom toho jsou i dalsi zname znacky techto sperku Bacio, Chamilia.. Sportovni boty taky dela Nike, Adidas, Reebok, Puma, takze original je jen jeden a ostatni jsou podle teto logiky fakes :-)?? Zbytek je o vkusu - ja nemam rada preplacane veci a Trollbeads pro me takovy je, Pandora ma cisty design. Ale sto lidi, sto chuti..

KajkaKit
24 příspěvků 17.7.13 11:53

No podle mě nevypadá špatně ani ten Trollbeads, ale víc se mi líbí Pandora. Řešit co kdo od koho okopíroval je asi zbytečné, teď se snad kopíruje úplně všechno a je těžké říct, kdo něco vymyslel jako první a kdo jenom kopíruje.
Jinak Trollbeads jsem nikdy neměla a ani neviděla naživo, takže nemůžu říct, jak je to s jeho kvalitou.
S pandorou doteď žádné problémy nemám, náramek i přívěsky vypadají jako nové a to ji nosím prakticky pořád

adila
3 příspěvky 4.3.14 14:10

Mám Pandoru i Trollbeads cca 2 roky, nosím je „nastřídačku“ každý den. Pandora je více „profláklá“. Stříbrný náramek už mám skoro plný (kombinace stříbra a muranského skla). Trollbeads je více propracovaný, má kvalitnější náramek (má královskou vazbu, kdežto Pandora má hadinku tzn. náramek se roztahuje a může i křupnout)a má pohodlnější zapínání. Jinak korálky jsou podobné…
Nesouhlasím s tím, že Trollbeads musí nutně být přezdobený a strakatý, je to přeci náramek s vyměnitelnými korálky a každý si na něj může dát co se jí líbí… Ano, některé dámy mají hodně extrémní výtvory, ale proti gustu… Já miluji kombinaci stříbra a bílého murana. Když někdo chce mít stejný šperk jako ostatní, koupí si něco od Tiffanyho ;-)

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.14 15:40
@adila píše:
Když někdo chce mít stejný šperk jako ostatní, koupí si něco od Tiffanyho ;-)

Klidne bych mela stejny sperk jako ostatni, pokud by to byl Tiffany :-D.

adila
3 příspěvky 4.3.14 18:02
@Lamicka píše:
Klidne bych mela stejny sperk jako ostatni, pokud by to byl Tiffany :-D.

100 lidí = 100 chutí ;-)
Já miluju Trola i Pandoru, líbí se mi ten originální vzhled. Když potkám někoho neznámého kdo tyhle značky má na ruce (prodavačka, slečna u zmrzliny…)nemůžu od náramku odtrhnout oči a ihned zkoumám jaké má korálky, jaké má kombinace apod. :-)

adila
3 příspěvky 4.3.14 18:09

Přikládám foto mých „pokladů“

Alangor
1 příspěvek 21.4.14 15:24

Když má přítel takový názor, tak není problém koupit náramek z bílého zlata i s korálkem s briliantem. Manžel mi ho koupil a stál kolem padesáti tisíc.

Nellis3
18 příspěvků 7.11.14 20:43

Náramky jsou moc pěkné, ale myslím, že cena neodpovída kvalitě, alespoň podle zkušeností kamarádek z okolí. Osobně bych do náramku tolik peněz neinvestovala, koupila jsem si třeba hezký od značky Swarovski a mám z něj radost. U pandory si myslím, že aby vypadal pěkně, chce to víc přívěsků, kdyby ta kvalita byla vyšší, tak by to bylo o něčem jiném. Ale třeba se pletu, mám recenze pouze od lidí kolem

Mallen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.14 14:26

Přijdou mi předražené, myslím si, že jsou mnohem hezčí a za úplně jiné peníze než tyto..

TerezaFin
794 příspěvků 19.12.14 16:11

Tiez ma to neoslovilo. Naramok vyzera ako bizutka z hociakeho retazca. Myslienka je to sice pekna, mat svoj Pandora pribeh, ale ja si viem predstavit za cenu naramku a zopar priveskov radsej hodinky…

Beaufort
67 příspěvků 20.12.14 09:07

Vim, ze tu zase nasbiram par hejtu, ale nemohu jinak. Prijde mi to predrazene a remeslne strasne, nadruhou stranu chapu, ze tady jde spise o emocionalni hodnotu, nez o esteticno. Je hezky nosit na ruce najednou trebas 10 darku od milovanych osob, ale tim to konci.

yamama
185 příspěvků 24.12.14 07:47

Musim rict, ze jsem nikdy nebyla z Pandora odvarena, je to proste normalni komercni vec, co koupite skoro vsude po svete v kazdem mallu. Kazdopadne dneska jsem dostala jako darek ke snidani takhle poskladany naramek, ktery toho pro mne hodne reprezentuje… a emocionalni hodnotu mu rozhodne nemohu uprit. Takze tak, Pandora je takovy emocionalni schmuck.:)

Aragant
1 příspěvek 30.1.15 13:29
Bižu levně

Já si kupuju bižu levně ze zásady, přeci nebudu platit za kousek sklíčka a plíšku peníze, jako za zlato, http://levne-naramky.cz/naramky-a26 objednala jsem si dva náramky tady a spokojenost.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.15 15:37

@Aragant Tak to máte dobrý, že obchodujete s fejky

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.15 16:00

@ionicera Navíc s předraženými fejky. :-)

@Aragant píše:
Já si kupuju bižu levně ze zásady, přeci nebudu platit za kousek sklíčka a plíšku peníze…
0zero7
4458 příspěvků 3.2.15 01:27

Ja jsem to uz myslim davala do co Jsem si koupila okolo vanoc. Koupila jsem mamince Pandoru. Naramek a nausnice. Ten pevny se mi libi vic.
ona ma spoustu krasnych sperku vcetne veci od ruznych umelcu, chtela jsem neco na litacku kde muze dokopit I bracha treba a pod.
Myslim ze na to to ucel splnuje.
Na srdicko jsem nechala vyryt inicialy clenu rodiny

0zero7
4458 příspěvků 3.2.15 01:29

Nausnice jsou stejne jako jeden z charms. Taky je tady pandora levnejsi coz je fajn. A meli akci utrat tolik a tolik $$ a naramek zdarma

Kytka45
3 příspěvky 5.11.16 13:54
Lavaliere

Pandora je určitě předražená, pokud bereš šperk i jako investici, tak to není určitě dobrá volba, souhlasím s tvým mužem..na druhou stranu mají ten princip nákupu přívěsků hezky udělaný, ale určitě jsou i jiné varianty…mně se líbí trochu jiný styl https://lavaliere.cz/collections/all

Verísek7777
1 příspěvek 2.10.19 11:53
Pandora korálky

Ahoj, já jsem s nimi spokojená moc a určitě doporučuju! :)Kupovala jsem v Milagru tady u nás v Českých Budějovicích (tuším, že mají pobočku ještě v Plzni :D) a nemůžu si vynachválit. Mají velký výběr a hlavně je super, že když je potřebuju vyčistit tak tady to dělají zadarmo a korálek vypadá zase jako když jsem ho koupila :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek