Narozeninový problém

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.12 18:10

Osobně překvapení nemusím, upřednostním vzájemnou dohodu. Navíc preferuji spíš zážitky - od návštěvy úžasné restarace až po dovolenou. Jediný dárek, o kterém smí muž rozhodnout je auto. Když si přeji šperk /vyjímečně/, nasadím částku, kterou bude stát, zeptám se, zda proplatí a hotovo. Ani ho nechce vidět. Tyhle věci jsou pod jeho rozlišovací schopnosti.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.12 18:38

Děkuji všem za rady:)

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 06.08.12 18:38

Mám pozorného muže, který si pamatuje co se mi kdy líbilo a tak má představu co kupovat. Ale pro jistotu s ním před narozeninami, výročími, vánoci chodím do oblíbeného zlatnictví, tam ukážu na 10 věcí a jsme spokojení oba. On, že má z čeho vybírat a já že bude překvápko a zárověn vím, že se trefí do vkusu.
Stejně jsem to udělala i s kabelkou - šli jsme do obchodu, já si jich vyzkoušela asi tak milion, z těch jsem určila 5 favoritek a muž měl volné pole působnosti :-D

MartinaMarie
123 příspěvků 06.08.12 18:42

Jedné kamarádce stalo něco podobného jako @DanielaS jen s tím rozdílem, že náhrdelník odmítli vyměnit. Druhá neuspěla s reklamací v prodejně Swarovski na Smíchově. Taky vypadlé krystaly. Věřím, že oboje byla jen špatná náhoda. Jinak jsou Swarovski krásné, i když přece jen trochu předražená bižurerie. Nejlépe vypadají při jejich speciálním nasvícení v prodejnách. Záleží na požadavcích. Drahé kovy by měly být trvanlivější. Hodně štěstí s výběrem.

Sibyla
2646 příspěvků 07.08.12 00:16

Asi bych prošla prodejny a něco si vybrala sama - nemá-li přítel dokonalý vkus. Při představě některých diamantových šperků (a nutnosti je apoň občas nosit, abych ho potěšila) na mě jdou malé mdloby. Ale já jsem dost specifická v tom, co na sobě mám. Osobně mám ráda autorské šperky, originální a netypické.

Katka2305
131 příspěvků 07.08.12 06:47

K OT Swarovskimu: pravý Swarovski je bižuterie, skleněné broušené kamínky s vysokým třpytem (což je dáno sklem i brusem) v rhodiované oceli. Pro mě je výhoda, že je to hypoalergenní. Kamínky jsou ale většinou lepené, takže se ta bižu nesmí namočit. Tady v Praze je trochu předražená, já jsem většinu svých věcí koupila mimo ČR. Platí se design a značka, a mně se mnoho jejich designů líbí. Naproti tomu Swarovski crystals jsou jen stejné skleněné kamínky (někdy taky kamínky nižší kvality a třpytu) v obecném bílém kovu, opět většinou lepené. Většina těch skleněných kamínků se dělala ve východočeských sklárnách pro Swarovskiho, před asi dvěma lety Swarovski přímo nějaký z těch provozů koupil.

K původní otázce - možná bych i zauvažovala o tom, zůstat u původního přítelova návrhu, hodinek. Opravdu nevyužijete druhé hodinky, třeba na slavnostnější příležitosti? Jinak, ať už to budou hodinky nebo šperk, souhlasím s ostatními radami, jít vybírat spolu, přítel se určitě bude na výběru rád podílet a zároveň do toho budete moci mluvit.

eveK
334 příspěvků 07.08.12 07:56

Tak já momentálně pokukuji po tomto

Admin Módnípeklo.cz
1135 příspěvků 07.08.12 09:12

Diskuze byla na žádost zakladatelky uzamčena.

Monika

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek