Náušnice - jaký typ nosíte?

Fotoalbum tématu (40) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
indyka
625 příspěvků 29.09.13 15:41

Toto jsou moje nejmilejší náušnice - dárek od kamarádky, která zná mou slabost pro vše slovenské :-) Dnes je nosívám na zkoušky a zápočty jako talisman.

Rovnou si dovolím zde se zeptat - bílé části vlajek začaly žloutnout a povrch celých náušnic už je drobně popraskaný. Jsou to moje jediné pryskyřicové náušnice, tedy se v tom nevyznám - dá se s tím něco dělat, nějak to zamaskovat či speciálně vyčistit?

Valentina7
118 příspěvků 29.09.13 16:02

Momentálně nosím na krku výrazný pozlacený „řetěz“, takže volím minimalistické náušnice - malé zlaté kroužky, mé první náušnice vůbec :)

Cesnekacka
282 příspěvků 30.09.13 11:34

Nejraději nosím chřestýší ocásky, ale musím je nosit vyjímečně, protože jsou křehké :-)

valery
1580 příspěvků 03.10.13 08:19

Tyhle teda nenosím, jsem srab ;-)

Nemesis
504 příspěvků 03.10.13 10:41

Jak mi někdo řekl, jsem holka co má asi nejvíc bižuterie a šperků na světě…nejraděj mám obr etno, ale nikdo přece nemůže nosit jeden typ šperků/oblečení pořád ne? takže mám ve sbírce vedle sebe například toto:

Nemesis
504 příspěvků 03.10.13 10:48
@nanjua píše:A nebo něco podobného bez fake nápisu…
http://www.sperkyprozenu.cz/…-500x500.JPG

Jo a možná sem to nepochopila, ale toto co jste postla myslím není fake :-)

nanjua
1153 příspěvků 03.10.13 15:12

@Nemesis To co jsem poslala, jsem vyhrabala tuším na aukru a do tisícovky se to vešlo. Myslím si, že tam i bylo napsáno (ve stylu BVL). Nemyslela jsem to tak, že bych hned hledala originál, naopak hodily by se mi podobné i za tu cenu ale bez nápisu…

Mallen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.14 14:41

Já nosím nejradši ocelový náušnice a tohle je pro mě ráááj http://www.nejlepsi-ocelovesperky.cz/…usnice-c-117 tady už jsem jich objednala nespočet.. už radši brouzdám na internetu protože není klenotnictví u kterýho bych se nezastavila :D jsem hrozná :D

Nellis3
18 příspěvků 26.10.14 13:14

Náušnice mám asi troje stříbrné, jedny z chirurgické oceli a pár párů Swarovski, často se mi nějáké líbí v obchodě, ale málokteré v uších snesu

aailyyn
807 příspěvků 27.10.14 15:15

Visačky, z bílého kovu (žluté zlato mi nesluší a bižuterii v uších nemůžu). V pubertě jsem si potrpěla na masivní kruhy, než mi došlo, že mi opravdu nesluší. :-)

belledenuit
2 příspěvky 27.10.14 20:37

Nosím pecičkové, buď perly nebo menší briliantové solitéry. Obojí jde absolutně ke všemu (aspoň z toho, co nosím) a vypadá decentně a vůbec ne honosně :), málokdo asi stejně rozezná, jestli je to bižu nebo ne, pokud už si jich všimne :)

brebina
8 příspěvků 18.02.15 11:07

Já nosím naušničky Swarovski Elements, které si sama doma vytvořím z komponentů top-koralky :) Je to takový jemný styl, jiný se ke mně moc nehodí :)

Jarka35
6 příspěvků 22.10.15 18:35

Většinou nosím pecky a nebo pak jednoduché kamínkové.

Raddddka2
9 příspěvků 22.10.15 23:21

Ja nosim pecky, mam i spoustu jinych, ale vzdycky si pak pripadam jak usatka kdyz si vezmu naky „visaci“. I tech pecek mam hodne, ale vetsinou takovy vesely barevny v cenovy relaci jedny do tri stovek, mela jsem jednu dobu manii ze jsem musela mit skoro vsechny modely od jedny prodejkyne na fleru. Nejvic se mi osvedcily ale stejne univerzalni pecky z bilyho zlata, co se hodi skoro ke vsemu na rozdil od extravagantnejsich a barevnejsich kousku. Porad si rikam, ze bych mohla ty ostatni nausnice prodat, ale nektery jsem dostala jako darek, tak to by bylo trochu blby:-). ale je jich skoda, ze lezi ladem.

Jarka35
6 příspěvků 23.10.15 14:43

@Raddddka2 Přesně jak píšete, taky mám doma pár kousků, které jsem od někoho dostala, tak si je pravděpodobně budu schovavat do důchodu :D

An.Fial
183 příspěvků 25.10.15 13:47

Poradila byste mi prosím některá kamenný obchod v Praze s velkým výběrem náušnic z chirurgické oceli?
Děkuji.

Réza4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.15 12:34

Dlouhé, výrazné, bižuterii. Někdy decentní, někdy šílené:o) Každý den jiné, často vyberu napřed náušky a pak až oblečení.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek