Návrat k šedinám

Fotoalbum tématu (45) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »

Reklama

megusa
413 příspěvků 09.05.18 10:51

@marikahr ano nejde o to, že bych se obarvila na stříbrno.. tolik šedin zatím nemám.. proto mám chuť to teď vyzkoušet..
s tou známou jsem to blbě formulovala.. původně měla tmavé vlasy, dnes už je má výrazně prošedivělé, ale vypadá pořád báječně.. má krásnou pleť, velké oči.. a prostě je takhle krásná..

no a chtěla jsem říct, že plně chápu i ženy které už mají vlasy podstatně více prokvetlé a už je barvení a maskování odrostu unavuje.. tak to chtějí stáhnout na tu šedou a promelírovat.. pak to může být cesta k těm přirozeným šedinám.. ne každému sluší nebo má kvalitu vlasů na kraťounký sestřih..

marikahr
664 příspěvků 09.05.18 10:59
@megusa
@megusa píše:
vypadá pořád báječně.. má krásnou pleť, velké oči.. a prostě je takhle krásná..

myslim, ze tu je odpoved preco jej to slusi aj so sedinami - proste je krasna
lenze co s blbou pletou, malymi ocami, a tuctovym ksichtom :-(

benyka
6304 příspěvků 09.05.18 11:07

@marikahr V tom je právě ta finta. Vybledlý vrásčitý obličej, který už neunese výrazné líčení, vypadá s lehčím líčením a bezchybně nabarevnými tmavými vlasy jako nedopečený lívanec, zatímco s šedivými stačí jen šmrncnout zrdavíčkem, rtěnkou a nějakým tím nenápadným očním stínem.

megusa
413 příspěvků 09.05.18 11:13

@marikahr možná.. nebo je to možná v tom, že jsme tu desítky let navyknutí vídat ženy obarvené..
a že když se žena, která už má šedin hodně, rozhodne přestat s barvením, je to šok.. ale myslím, že když si lidé zvyknou, tak to prostě nemusí působit starším dojmem..
já tomu docela fandím..

herminavons
97 příspěvků 10.05.18 07:45

@benyka Je pravda, že o tom uvažuju, nechat vlasy šedivět přirozeně. Právě teď mám tak dvouměsíční odrost, ale jsem z toho nesvá. Už asi 14 dní volám ke kadeřnici, jenže pořád váhám…

herminavons
97 příspěvků 10.05.18 07:45

Jinak teď teda vypadám takhle…

Paris1789
2636 příspěvků 10.05.18 09:58

@herminavons
mne osobně to nepobuřuje, pokud vám to takhle šediví souměrně po celé hlavě, tak cajk. Nejhorší jsou ty fleky, a to mám bohužel asi já.

benyka
6304 příspěvků 10.05.18 11:48

@herminavons To je v pohodě, skoro to není vidět. Vydržte.

Mája62
24 příspěvků 10.05.18 14:46
@KatrinM píše:
@Mája62 Já vám tedy fandím moc. Stejně jako všem ženám, které mají odvahu přiznat šediny. Mně je o pár let méně než vám, a jedu přesně v tom kolotoči barvení po 3 týdnech, třetí týden už dobarvuju pěšinku sprejem. Je to náročné časově i finančně, ale zatím nemůžu jinak :-).

Pro porovnání - foto před a po

giuliettka
1891 příspěvků 10.05.18 16:41

@Mája62 Priznávam, že sa mi na fotke po nepáčite. Na fotke pred vyzeráte ako svoja vlastná dcéra.

barvinok
614 příspěvků 10.05.18 17:44

@Mája62 skôr si myslím, že je to nevhodná fotka, póza, respektíve účes. Ak mám hodnotiť vyslovene farbu vlasov, na fotke po vám pristane omnoho viac.

Mája62
24 příspěvků 10.05.18 19:36

@giuliettka … ako svoja vlastná dcéra…? Tak to mě docela pobavilo… ????

Mája62
24 příspěvků 10.05.18 19:39

@barvinok díky…vlasy jsou hodně zkrácené, nejprve jsem měla dlouhé do culíku… ještě třeba doladit…pracuje se na tom…

Moudd
40 příspěvků 10.05.18 19:57

@Mája62 Jednou brunetka, jednou blondýnka, ale nikde nevidím ty šediny, na které jste si stěžovala :-)

Mája62
24 příspěvků 10.05.18 20:45
@Moudd
@Moudd píše:
@Mája62 Jednou brunetka, jednou blondýnka, ale nikde nevidím ty šediny, na které jste si stěžovala :-)

Tak ty jsem nefotila. V tom tmavém to vypadalo hrozně. Poslední skoro 3 měsíce jsem se nebarvila, ale maskovala to sprejem na odrosty. Nebylo to poznat, ale moc to nedrželo. Každý den jsem to musela doplňovat. Ta druhá fotka po je čerstvá a barva je do šeda, tam zatím odrosty nejsou vidět.

z_dediny
1094 příspěvků 10.05.18 23:08

@Mája62 Mně se víc líbíte ve světlých vlasech. V těch tmavých mi připadáte starší a tvrdší, ve světlých mladší a jemnější. Důležité ale je, v čem se vy cítíte lépe.

Mája62
24 příspěvků 11.05.18 07:18
@z_dediny píše:
@Mája62 Mně se víc líbíte ve světlých vlasech. V těch tmavých mi připadáte starší a tvrdší, ve světlých mladší a jemnější. Důležité ale je, v čem se vy cítíte lépe.

Děkuji. Já to taky tak cítím, že v tom tmavém jsem byla tvrdší, i ostatní mi to říkají. Teď se cítím dobře a spokojeně.

Mája62
24 příspěvků 11.05.18 07:20
@Mája62 píše:
@MouddTak ty jsem nefotila. V tom tmavém to vypadalo hrozně. Poslední skoro 3 měsíce jsem se nebarvila, ale maskovala to sprejem na odrosty. Nebylo to poznat, ale moc to nedrželo. Každý den jsem to musela doplňovat. Ta druhá fotka po je čerstvá a barva je do šeda, tam zatím odrosty nejsou vidět.

Vlasy šedé až stříbrné a teď se to v té nové barvě úplně ztratí.

No a nakonec jsem dostala blbý nápad, protože manželovi se ta blond platinová nelíbila… :-(

Příspěvek upraven 29.05.18 v 14:20

JarkaJ
396 příspěvků 11.05.18 11:11

@Mája62 Jste zvyklá se líčit jako výrazná tmavovláska, teď zkuste vynechat ty černé linky pod očima - bude to jemnější. Ke světlým vlasům možná tolik nepůjde také kontrastní oblečení, ale nemusí to platit, to už nedokážu posoudit.

Mája62
24 příspěvků 11.05.18 12:22
@JarkaJ píše:
@Mája62 Jste zvyklá se líčit jako výrazná tmavovláska, teď zkuste vynechat ty černé linky pod očima - bude to jemnější. Ke světlým vlasům možná tolik nepůjde také kontrastní oblečení, ale nemusí to platit, to už nedokážu posoudit.

No tak to půjde asi těžko, to je tetované. Ale nebudu pak už obnovovat.

KatrinM
42 příspěvků 11.05.18 23:03

@Mája62 Nová barva vám sluší, určitě je to krok správným směrem. Ale chápu dobře, že se i nadále budete barvit, ale na barvu blízkou vaší původní přírodní barvě? A postupně plánujete přestat se barvit úplně?

Mája62
24 příspěvků 12.05.18 09:20

@KatrinM Ano, chápete to správně. Doufám, že nedostanu zase nějaký blbý nápad.

vonam
15 příspěvků 12.05.18 10:16

@Mája62 Platinová Vám opravdu sluší, vždycky obdivuju Helen Mirren a vida na obyčejné smrtelnici to vypadá stejně dobře :)

Mája62
24 příspěvků 12.05.18 10:47

@vonam Děkuji

herminavons
97 příspěvků 25.05.18 08:15

@Paris1789 @benyka Díky za povzbuzení. Rozhodla jsem se, že to nechám být a šediny přiznám. Teď jen přečkat období, kdy mi dostatečně odrostou barvené vlasy. Líbí se mi, jak to má herečka Tereza Hofová

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Ralph Lauren oslavil neskutečných 50 let v módní branži

Ralph Lauren na newyorském týdnu módy oslavil 50. výročí svého... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Dobročinné secondhandy: Dobrý skutek, nebo past?

Autor: Monika

Pomáhat oblečením – to zní jako spojení příjemného s užitečným. Tak... Celý článek

Reklama