Návrat k šedinám

Fotoalbum tématu (48) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
benyka
7229 příspěvků 01.01.19 14:16

@MP blanka To mi připomíná, že jsem měla vždyky problém vysvětlit kadeřnici, že potřebuji jenom naprosto klasický krátký, ale precizní střih (zajímavé je, že u chlapů to umějí, ale u ženských jim to nějak nejde) a opravdu nechci vlasové přípravky typu tužidla, laku atd., protože po jejich použití už to nikdo neučeše tak, aby to vypadalo normálně - buď je z toho ulízaná helma nebo klubko zmuchlaných drátů.

marikahr
948 příspěvků 01.01.19 14:51

@MP blanka to som si spomenula na moju navstevu v kadernictve v case mojej mladosti. Priniesla som si obrazok zo zahranicneho casopisu, kde vysledna uprava bola taka rozstrapatena. Vysla som s naondulovanou hlavou ako kazda zakaznicka a rovno som zamierila do wc, kde som si to namocila a tie rolky rozstrapatila :-D
Samozrejme som kadernicke nepovedala nic :-(
A potom ze preco som sa strihala sama :-D

JarkaJ
696 příspěvků 16.01.19 15:28

Sice je téma návrat k šedinám, který se mi nezdařil (dnes jdu na zesvětlení patky, mám nějakou lehce extravagantní představu, ale pak mě štve, že to dopadne vždycky jinak, protože - to takhle nejde, to by nechytlo, tenhle odstín nejde přes tenhle …), takže už nic, kromě velkých výdajů, nečekám. Nemáte nějaký nápad nebo obrázek na krátké hnědé vlasy s delší patkou - šel by do patky světlý melír ve studeném tónu s růžovým nádechem? Samozřejmě nemůžete vědět, jestli by mi to slušelo,ale obrázek pro inspiraci by mi někdo nenašel?
Jinak s úpravou krátkého účesu před vlastní svatbou v 1985 mám podobnou historku jako @marikahr. S kadeřnicí jsem byla spokojená, střih a vyfoukání mělo šmrnc, ale když jsem šla k ní před svatbou (šla i máma a teta :-), vyfoukání hrozné a vypadala jsem jak chudinka. Doma jsem to dala pod sprchu a narychlo vyfoukala sama. Stejně jsem měla klobouk, tak to nehrálo až takovou roli.

catherinne
13497 příspěvků 19.01.19 00:00

@JarkaJ studený přeliv s růžovými odlesky má profesionální Loreal 10.21. Ale aby vyzněl jak má, chce to prosvětlené vlasy. Na přírodních to vidět nepůjde.

JarkaJ
696 příspěvků 19.01.19 11:28

@catherinne Děkuji, v mém kadeřnictví Loreal používají. Zesvětlené to melírem mám, ale špatně chytalo (bude se opakovaně prosvětlovat), pak mi kadeřnice dala nějaký přeliv lehce do růžova (ve vzorkovnici poslední v 1. řadě?), příště zjistím číslo. Přelivů se mi líbilo hned několik.

benyka
7229 příspěvků 19.01.19 15:15

Náhodou jsem ulovila jednu proměnu z blondýny na šedivku. I když nejsem zrovna fanda až takových výbrusů na krku, myslím, že jí změna barvy ani zkrácení vlasů neuškodily. https://www.youtube.com/watch?…

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek