Návrat k šedinám

Fotoalbum tématu (49) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
benyka
7907 příspěvků 1.1.19 14:16

@MP blanka To mi připomíná, že jsem měla vždyky problém vysvětlit kadeřnici, že potřebuji jenom naprosto klasický krátký, ale precizní střih (zajímavé je, že u chlapů to umějí, ale u ženských jim to nějak nejde) a opravdu nechci vlasové přípravky typu tužidla, laku atd., protože po jejich použití už to nikdo neučeše tak, aby to vypadalo normálně - buď je z toho ulízaná helma nebo klubko zmuchlaných drátů.

marikahr
1017 příspěvků 1.1.19 14:51

@MP blanka to som si spomenula na moju navstevu v kadernictve v case mojej mladosti. Priniesla som si obrazok zo zahranicneho casopisu, kde vysledna uprava bola taka rozstrapatena. Vysla som s naondulovanou hlavou ako kazda zakaznicka a rovno som zamierila do wc, kde som si to namocila a tie rolky rozstrapatila :-D
Samozrejme som kadernicke nepovedala nic :-(
A potom ze preco som sa strihala sama :-D

JarkaJ
986 příspěvků 16.1.19 15:28

Sice je téma návrat k šedinám, který se mi nezdařil (dnes jdu na zesvětlení patky, mám nějakou lehce extravagantní představu, ale pak mě štve, že to dopadne vždycky jinak, protože - to takhle nejde, to by nechytlo, tenhle odstín nejde přes tenhle …), takže už nic, kromě velkých výdajů, nečekám. Nemáte nějaký nápad nebo obrázek na krátké hnědé vlasy s delší patkou - šel by do patky světlý melír ve studeném tónu s růžovým nádechem? Samozřejmě nemůžete vědět, jestli by mi to slušelo,ale obrázek pro inspiraci by mi někdo nenašel?
Jinak s úpravou krátkého účesu před vlastní svatbou v 1985 mám podobnou historku jako @marikahr. S kadeřnicí jsem byla spokojená, střih a vyfoukání mělo šmrnc, ale když jsem šla k ní před svatbou (šla i máma a teta :-), vyfoukání hrozné a vypadala jsem jak chudinka. Doma jsem to dala pod sprchu a narychlo vyfoukala sama. Stejně jsem měla klobouk, tak to nehrálo až takovou roli.

catherinne
13511 příspěvků 19.1.19 00:00

@JarkaJ studený přeliv s růžovými odlesky má profesionální Loreal 10.21. Ale aby vyzněl jak má, chce to prosvětlené vlasy. Na přírodních to vidět nepůjde.

JarkaJ
986 příspěvků 19.1.19 11:28

@catherinne Děkuji, v mém kadeřnictví Loreal používají. Zesvětlené to melírem mám, ale špatně chytalo (bude se opakovaně prosvětlovat), pak mi kadeřnice dala nějaký přeliv lehce do růžova (ve vzorkovnici poslední v 1. řadě?), příště zjistím číslo. Přelivů se mi líbilo hned několik.

benyka
7907 příspěvků 19.1.19 15:15

Náhodou jsem ulovila jednu proměnu z blondýny na šedivku. I když nejsem zrovna fanda až takových výbrusů na krku, myslím, že jí změna barvy ani zkrácení vlasů neuškodily. https://www.youtube.com/watch?…

chitrá alex
305 příspěvků 16.11.19 20:28

Jana Cíglerová zmínila :„Je to týden, co si americký herec Keanu Reeves vyrazil do společnosti. Měl s sebou o devět let mladší přítelkyni, s níž už rok chodí, a teď svůj vztah oznámili i veřejně. Ve světě showbyznysu naprostý standard, přesto o tom ani ta nejslovutnější světová média několik dní nemohla přestat mluvit.
Stačilo k tomu na první pohled málo. Umělkyně Alexandra Grantová si jen nebarví vlasy. Jenže to znamená, že ve svých 46 letech je má šedivé. Jako ostatně většina žen, kdyby si nebarvila vlasy…Ty záběry muže, který je pro část zeměkoule pořád uhrančivým sex symbolem, jak se šťastně dívá na ženu, která vypadá náležitě svému věku, skutečně byly zarážející, i když na nich nebylo nic nepřirozeného. Připomněly, jak moc považujeme za dané, že ženy mají vypadat mladší, než ve skutečnosti jsou, protože hlavně mladá žena je žádoucí žena a být žádoucí přece každá žena chce být. Čtyřicátník s šedinami je zajímavý, čtyřicátnice s šedinami je stará a měla by si je rychle obarvit.“
atd. atd.
Mně osobně se zdá, že neobarvených žen vídám stále více, ale třeba je to jinak. Nějaké další názory?

giuliettka
5418 příspěvků 16.11.19 20:38

@chitrá alex Ten článok som čítala a jediné čo ma pritom napadlo, bolo, že média o tom písali tak dlho preto, že nemohli natvrdo napísať, sakra ženská nafarbi sa, vyzeráš ako jeho babička. :-D

isko
1634 příspěvků 17.11.19 01:28

@chitrá alex
já zas nerozumím tomu „…ve svých 46 letech je má šedivé. Jako ostatně většina žen, kdyby si nebarvila vlasy…“ - to chce jako opravdu říct, že většina žen ve věku 46 let má TAKTO šedivé vlasy (a zakrývá to barvou)?

Lizbeth
1120 příspěvků 17.11.19 09:41

@isko
Ano, já se nenabarvit, tak vypadám takto, vidím to na odrostech, že už je to všude a to mi je 40.
Mám v práci kolegyni, té je 47 nemá jediný šedivý vlas..ale považuji ji za jednu z mála.

marikahr
1017 příspěvků 17.11.19 13:01

@Lizbeth @isko ja mam v 52 r svoje vlastne totalne biele :-(, manzel 57 ma presedivele, z 10 metrov vnimane uplne tmave, keby som mala tolko sedivych tak by som to hrdo nosila

chitrá alex
305 příspěvků 17.11.19 13:26
@isko píše
to chce jako opravdu říct, že většina žen ve věku 46 let má TAKTO šedivé vlasy (a zakrývá to barvou)?
čísla nemám, jenom dojem: ano
Birdonawire
363 příspěvků 17.11.19 13:30
@isko píše:
@chitrá alex
já zas nerozumím tomu „…ve svých 46 letech je má šedivé. Jako ostatně většina žen, kdyby si nebarvila vlasy…“ - to chce jako opravdu říct, že většina žen ve věku 46 let má TAKTO šedivé vlasy (a zakrývá to barvou)?

Podle sebe, svých kamarádek, kolegyň a známých, u kterých vím, kdo se barví, odpověď zní NE.

Lizbeth
1120 příspěvků 17.11.19 14:08

..až když jsem dopsala svůj příspěvek, jsem si uvědomila, že mám barvu na hlavě :)..tedy ne že bych nevěděla, že si zrovna barvím vlasy, ale že to tak hezky ladí s tématem..

Jinak, já mám partnera o deset let mladšího a kdybych šla natural vedle něho, mohla bych mu dělat babičku..to nechci.

isko
1634 příspěvků 17.11.19 22:35

Já jsem měla známého, který měl šedivé prameny v uhlově černých vlasech už po dvacítce.
Na druhou stranu moje maminka, když zemřela (76), tak měla vlasy prošedivělé, ale maximálně tak půl na půl. Byla spíš popelavá blondýna.
Vypadá to, že každý bude soudit podle své sociální bubliny. Já tedy existenci totálně prošedivělých žen v mladším věku nerozporuju, jenom mi připadá, že jich není tolik, kolik se snaží naznačit autorka článku.

isko
1634 příspěvků 17.11.19 22:53

@Lizbeth
Hm, to chápu.
Podle mě ty vlasy jsou takový první signál, který dokáže přehlušit všechno ostatní.
Asi ne nadarmo se říká, že jsou korunou krásy.
U Alexandy G. je taky jasně vidět, že to je relativně mladá ženská, jenže ty vlasy hodně strhávají pozornost a vyvolávají dojem stáří. Popravdě si myslím, že jí neslouží moc dobře ani ten účes (bez ohledu na barvu).

JarkaJ
986 příspěvků 28.11.19 22:43

@Temperance Od me poslední snahy v lednu jsem se nechala přemluvit na barvení, ale teď už jsem se dvakrát barvit nenechala, jsem hodně nakrátko, takže půlka hlavy dost prosedivela, ale patka a zbytek si par měsíců počká. Svoje barva mi přijde (momentálně, asi ze změna) zajímavá a těším se, až se budu cítit volna a svobodná :smiley:(viz článek). Teď napůl jsem takove “nabarvene ptáče”, s rezatou chocholkou. Musím vydržet (drogerkova barva L’Oreal Préference 523 v záloze ve skříňce).

Temperance
2167 příspěvků 29.11.19 14:35

@JarkaJ Já jsem se nikdy nebarvila. Konce mám tmavší, protože používám šampón s hennou.

JarkaJ
986 příspěvků 29.11.19 15:36

@Temperance Barva (nebarvení) mi nevadí, copy se mi obecně líbí, ale … neuvažovala jste o nějakém elegantním nebo šmrncovním sestřihu třeba do polodlouhých?

Temperance
2167 příspěvků 29.11.19 15:42

@JarkaJ Párkrát jsem měla mikádo, ale nemám ráda, když mě vlasy šimrají, takže je nejčastěji mám v culíku. Ten cop jsem si tenkrát upletla kvůli fotce, aby byla vidět barva. A v krátkých se necítím být já.

Oveeec
2267 příspěvků 30.11.19 18:19

@Temperance Je pravda, že z fotky toho moc vidět není (jaká je kvalita vlasů), ale já bych se asi nestříhala. Ty delší jsou tak hezky ženské, když jsou hezky upravené třeba v drdolu nebo v tom copu (ale samozřejmě proti šmrncovnímu sestřihu není co namítat, a i krátké vlasy umí být ženské). Jenom si prostě nemyslím, že v jednu chvíli je nutné vlasy obligátně shodit.

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek