Názory na příčesky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Julia55
41 příspěvků 10.2.15 23:19
Názory na příčesky??

Ludkovia zaujima ma aky mate nazor napriklad na pricesky clip in?? Vzdy ked to odporucam kazdy len prska! :D Zaujima ma ci som len ja taky magor ze si obednavam clip iny alebo najde sa tu jeste niekto taky? A ked ano, ake mate stym zkusenosti? Pridu vam to vyhozene peniaze?

Reakce:
Markéta41
9 příspěvků 2.3.15 13:28
Clip-iny

Ahojky, určitě jsi naprosto normální :-). Nosí to hodně holek a když se podíváš na fora, vždy je tam o tom zmínka. Nepřijdou mi to vyhozené peníze, spíš naopak. Já je nosila, ted uz mám docela vlasy dlouhe, tak je nenosím. Ještě akorát ted mi s tím kadernice neco pekneho učeše.

Lenanna
4 příspěvky 17.4.16 21:06

Ahoj odkud máte clip iny z pravých vlasů, chtěla bych aby byly kvalitní a vydržely když už si je budu kupovat, díky

Amun
888 příspěvků 25.4.16 15:33

Ja osobne clip in moc rada nemam, protoze na kazdem, kdo je zatim mel, jsem je od pohledu poznala. Stacilo se jen podivat z jineho uhlu a videla jsem, ze to nejsou vlasy dotycne. Nicmene neco jineho asi je, pokud se nekdo snazi vypadat, ze ma dvakrat tolik vlasu, a neco jineho je, ze si nekdo pripne fialovy praminek… :D

Laura258
7 příspěvků 10.11.17 14:27

No… Ja tie nadpojené vlasy väčšinou vždy spoznám, nech sú sebelepšie a draho urobené. Čo sa ale týka clip-in, sama som mala už asi 4 páry. Najlepšie hodnotím tie z profibeauty, stredná hustota ideál asi pre väčšinu žien. Samozrejme len pravé. Ale len tak rozpustene, vyžehlené..je to proste vidno. Naopak v účese, natočené, aj keď ledabolo napoly rozpustené to vyzeralo na nerozpoznanie. Teraz som si ale dva roky zamilovala mikádko, takže clipy nevlastním :) ale na občasné nosenie je to fajn, napr. na večierky, keď chcete občas zmenu..

Oveeec
2969 příspěvků 12.11.17 14:14

Hergot a kde je teda nějakej dobrej e-shop na příčesky? Profibeauty a co ještě? Máte kolem toho moc řečí.

xKIKIx
14 příspěvků 30.11.17 19:10
AMERIKA JE ŘEŠENÍ!

Americké e-shopy nabízí spoustu takovýchto druhů příčesků, zkus tam mrknout ;-)

giuliettka
8680 příspěvků 30.11.17 19:54
@xKIKIx píše:
AMERIKA JE ŘEŠENÍ!

Jé, nazdar Columbus!

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek